Biseksüel ya da lezbiyen olabilir miyim?

bugün metroda bir kız gördüm kendisi minyondu ama göğüsleri kocamandı ve ister istemez dikkatimi çekiyordu ve ben bakmamak için başımı eğdim çünkü karşımda oturuyordu. bazen mankenleri bikiniyle mayoyla görüyorum seksi pozlar verince tuhaf oluyorum. ama bir kızla sevişmek bana son derece iğrenç oluyor ve onlara dokunma gibi bir isteğim yok. ama yine de korkuyorum. eğer ki biseks ya da lez isem kurtulmak istiyorum çünkü o zaman kendimden tiksinirim. bu arada aşık olduğum biri var ve erkek. bugüne kadar hep erkekleri sevdim ve gerçek bir aşk istiyorum. hiç kimse bunu bana normal ve doğal olduğunu söylemesin öyle olsa bile ben böyle bir şeyi istemiyorum! nasıl kurtulabilirim bu durumdan eğer heteroseksüel değilsem nasıl kurtulabilirim?

• Normal
    A seç
  • Biseksüel
    B seç
  • Lezbiyen
    C seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
519

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sana hiç bişe demicem sadece deniz de yaşadığım bir olayı anlatıcam sen ne anlarsan artık

Denizde yürüyodum çıkmak üzereydim arkadaşımla , kumsala varmak için yürürken baktım b i kız dikkatlice b i yere bakıyo :D

Bende nere bakıyo diye baktım ----> karşısında duran kızın göğüslerine bakıyodu :D kızın göğüsler harbi silikon dur yani neyse

Bu oan baktığımı anladı ve kendisine baktığımı da farketti kahkaha yı patlattı :D hemde utandı tabi yanında ki kız arkadaşına anlatmak için dürttü ben kafamı çevirdim :D öyle de denizden çıktık arkadaşımla .

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 18

• birşey değilsin endişelenme. genelde insanların % 60 kendi cinslerinden hoşlanırlarmış. dedikodulara göre.

0|0
    1|0
  • Yok birşeyiniz.

1|0
    0|0
    • o zaman bikinili kızlara bakarken neden bazen garip oluyorum?

• Herşeyin nedenini bilemeyiz, garip olmak nedir hem? Tahrik mi oluyorsunuz?

Eğer söylediğiniz gibiyseniz lezbiyen ya da biseksüel değilsiniz.

• Birincisi bizim ulkemizin sosyokulturel baskici yapisindan dolayi ve de okullarda cinsellik derslerinin okutulmamasindan kaynakalanan bu olaya onyargili yaklasman zaten bana gore yaptigin en buyuk yanlis. Evet bu dogal ve de icgudusel bir sey.Icinde bu varsa bu normaldir ve de bu hastalik olmadigi icin gecirme denen bir sey sozkonusu degil. Sadece arzularini bastirirsin. Bunu anlamanin tek yolu guvendigin ve de cekici buldugun bir bisexuel veya lezbiyen arkadasinla sohbet etme amacli bas basa bir gece gecirip ickili kafayla bakalim ne hissediyomussun gormen. Ama sen zaten boyle onyargili bir kiz oldugun icin o tarz arkadaslarin da yoktur senin. Ben 5 sene Varsova da yasadim ve de sana kisisel tecrubelerime dayanarak soyleyeyim orada gece hayatinda tanistigim kizlarin %75 i bisexueldi. Ayrica senin bu sorun sadece Hetorosexuel olmayan insanlar icin ayrimci ve de assagilayici bir soru bilesin...

0|0
    0|1
    • Soran, cinsel kimliğini tespit etmek için cevaplayanın verdiği öneri çok yanlış.

Kesinlikle ona katılmıyorum. Tavsiyesine uyarsan büyük pişmanlıklar yaşayabilirsin.

İçkili kafa? Bu hangi mantıkla söylenmiş anlamıyorum.

• Alkollü kafayla verdiğiniz kararlar sizi daha sonra pişman edebilir. Bakmayın siz bu ayyaşın dediklerine : d kafa körelmiş iyce

• Insanlarin nasil bir yasam tarzi oldugunu bilmeden cahilce yakistirmalar yapmak ancak objektif olmayi beceremeyen ve de dunyadaki diger kulturlerden nasibini almamis sadece kendi dusunce sistemi var zanneden insanlarin yapacagi seydir. Saygilarimla...

• demek ki neymiş erkeklerin bakması normalmiş

2|0
    0|0
  • Yok hayır.

Görüyorsunuz işte, kadın memesi abicim bu. Kadın bile bakmadan duramıyor kadın memesine. Ondan sonra ''ay mememe baktı, ay degajemi süzdü, ay totomun röntgenini çekti bla bla bik bik''

Yani, senin anlayacağın ''kadın memesi'' işte. Yeni model Ford Fiesta'yı süzer gibi bakıyorsun memeye de.

Çok güzeldir çünkü meme, evet..

link

0|1
    0|0
  • İçinde olan bir şeyden kurtulamazsın :) Ya kafanı o konuya takmayacaksın, ya da kabulleneceksin... Başka türlü hayatı kendine zehir etmekten başka bir işe yaramayacak bu düşüncelerin...

0|1
    0|0
  • Bu normal birşey ama istersen bir dene. Ne kadar hoşuna gitmesede şuan belki deneyince seversin

0|0
    2|0
  • Muhtemelen gördüklerin senden fazlası olanlar ve bilinç altın sen istemeden ilgini o yöne çekiyor ve düşünmeye başlıyorsun ama önemli olan bakmak değil ne düşündüğün ve ne hissettiğin onları paylaşırsan belki daha fazla yardımcı oluruz. ;)

0|0
    0|0
    • sadece güzel görünüyor ama dokunma sevişme arzusu yok. mesela metroda gördüğüm kızın fiziği çok güzeldi düşündüm yaa benimkiler onun kadar büyük değilller kıskandım desem yeridir

• Üzüldüm ama onunda çaresi var, yapman gereken yeni bir sevgili bulmak ;) Şimdi ekle beni konusalim desem "almıyım canım" diyeceksin :) Karar senin ;)

• hahahahaha...

• yok sen lezz değilsin sadece güzel vücutlu kızlar dikkatını cekiyor, o genelde her kızda olur, iyi giyimli , seksi, güzel bacaklı, güzel burunlu vs vs böyle seylere kadın milleti dikkat ediyor

0|0
    0|1
  • normal bişi ona öyle bakman. yani ben de olsam ben de bakardım

1|0
    0|0
  • Homofobik olmamak gerek bir de :)

0|0
    0|0
  • Dikkatini çekmesi başka, arzulaman başka.. Arzulamadığını söylemişsin zaten. Normal görünüyorsun :))

0|0
    0|0
  • Merak etme böyle şeyler kendini ve cinselliği tanıman için mutlaka olur. Kafana takma yeter :)

0|0
    0|0
  • Erkek olma ihtimalin daha fazla :)

1|0
    0|0
    • yaa ne alaka kızım ben

• yok hayır

• Güzelim o zman sorun yokki gayet normalsin ama biseksüelliğe bir adım yakınsın. Kendini üzme ve bu düşünceleri kafana takma. Bırak nasıl mutlu oluyorsan öyle yaşa.

• Lez ya da bisex degilsn ama korkacakda bisi yok. Erkeklerde kötü bisi ama kzlarda kötü durmaz

0|0
    0|0
  • sen sadece güzeli estetiği begeniyorsun, bunun lez likle biseksüellikle uzaktan bile alakası yok merak etme

0|0
    0|1
  • ananin ami olabilir*hosafi pic ergen

1|1
    1|0
    • sen kimsin lan amk p*çi ağzını topla or*spu çocuğu s*kilsin sülalen senle birlikte şerefsiz ağzını topla düzgün konuş!

• S*ktir git lan anandır or*sbu

• kizma kaltak

• sıkıntı yok normalsin. sadece medya aracılığı ile normalleştirilmeye çalışılan bu sapkın hastalıklı eğilimlere meyletmişsin üzerinde durma işine bak sen :d

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Psikolog değilim ama cinsel kimliğinde bir sapma yaşadığını düşünmüyorum açıkçası. Normalsin. Vesvese yapma.

Türkan Şoray burada çok güzel çıkmış mesela :) Şimdi ben de mi bisexül oldum? :)

link

0|0
    0|0
    • yüze bakarak zaten bişey hissetmem sadece vücut o da bazen

• sanırım tek yol bu yoksa kafayı yerim

• Soran, uzman olan bir arkadaşıma durumunu sordum. Böyle şeylerin normal olduğunu söyledi :) Kafana takmana gerek yok artık :)

• Gercek bir ask olmasi icin oncelikle karsi cinsten olmuyor sadece onu belirteyim. Oyle tutkulu saf ve heyecanli bir ask besledim ki icimde kendimden igrenirim* diyorsun ya utanmaktan yerin dibine girerdin. Goguslerine bakmanda seni escinsel yapmaz. Escinsellik farkli birsey cok daha, sen olma zaten lutfen:)

2|0
    0|0
  • Homofobik bı heterosun iste kendini çok onemseme.

1|1
    0|0
  • homofobik ve saygısız birisin.ben lezbiyenim ve erkek sevmiyorum.kız seviyorum ve bu doğuştan gelen bişey.değiştirmek elimde değil.ister lezbiyen ister gay ister biseksüel ol kendinden kaçamazsın!nasılsan öylesindir!bir kadına aşk ya da çekim hissetmiyosan değilsibdir ama hissediyosan öylesin.istediğin kadar inkar et..

0|0
    0|0
  • var ya ne oluyor nu kızlara yaaaa , ş cinsellik tavan mı yaptı ne , erkekler neyinize yetmiyor mu rezillik ya hem cinslerden milleti tiksindireceksiniz !

0|0
    1|1
Yükleniyor...