Erkek arkadaşınız sevişme sırasında bakire misin diye sorsa kırılır mısınız?

Uzun zamandır tanıdığınız erkek arkadaşınız sevişme sırasında bakire misin diye sorsa ona kırılır mısınız?Yoksa cevap mı verirsiniz?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Bana öyle soru soran biriyle çıkmam terbiyesizlik bence

0|2
    0|0
    • bakiremisin:D

• Evet öpüşmedim bile sevgilim olmadı, buna rağmen bu soruyu çokmyanlış buldum

• bu zamanda senin gibi bulmak zor gerçekten Helall..

Kızlar Ne Diyor 5

• sormak lazım bence..

0|1
    0|0
    • evet ama bazen yanlış anlaşılabiliyo

• aslında ilişkiden önce sorsan daha iyi... sevsme sırasında değil, biraz önceden..

• Kırılacak ne var yahu. Tabiki söylerim. Ve bayanın sevişmesinden tut öpmesine hal ve hareketlerine çıkardığı seslere kadar belli olur ne olduğu. Tabi bakire olup her türlü boku yiyenler istisna.

0|1
    0|0
  • kırıcı olur tabi

0|0
    0|0
  • ben derdim ki -bakirelik illa cinsl îlişkiyle alakalı değil benimle sevişmen bakireliyimi yok eder (tabi bu cümleyi anlıyacak erkek dünyaya gelmedi bence)

0|0
    0|1
  • hem yiyişiyor hem bakire arıyor haspam. sen o kızdan ayrılırsan bir başkasının hakkına gireceksin senin kafaya göre. sonra da kızdan bekaret bekleyeceksin. ne iş?

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sor gitsin dostum sormak en doğal hakkın. Ben sevgılı olmadan once soruyorum ıgh mıgh edıyolar ama soracaksın.

0|1
    0|0
    • kişiden kişiye değişiyo tabi ama açık sözlü olmak en iyisi

• Siz sevisirken zaten davranacaktir seni arzuluyorsa ve de senden onun gururunu zedeleyecek, istemedegi ya da utanacagi bir tepki almamak icin bu soruyu sorduysa ona kizman anlamsiz olur. Amaci senin namusunu kontrol etmek olsa zaten bence yaptiginiz eylemle bu amac zit kutuplar oldugu icin bence sebep yanlis bir davranista bulunmamak. Ben sahsen sormam eger karsimdaki istiyorsa zaten benim gorevim onu arzuladigi sekilde memnun etmektir...

0|0
    0|0
Yükleniyor...