Ensest, lez, gay vs ile ilgili sorular

Dikkatimi çekti bu aralar ensest ile ilgili sorular çıkınca saldırı ve küfürler başlıyor. Lez gey biseks ile ilgili sorular o kadar tepki çekmiyor, oysa bunlar da Türk toplumunun anormal karşıladığı şeylerdi bir kaç yıl önce. peki noldu bu tepkiler düştü şimdi. beni mazur görün ama sanki bir kaç sene sonra ensest soruları da normal olacak gibi. nereye gidiyoruz ya!

Güncellemeler:
Ben hepsinin kötü olduğunu ve hepsinin tepki görmesi gerektiğini kastediyorum.
Bir baktım az önce KS nin İngilizcesinde Ensest ile ilgili sadece (139) soru var bizin KS de ise (389) soru. farkımız bu. onlar tüm dünyaya açık ve bizimki sadece Türklere açık.

link

link

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Ensestin normal olması mümkün değil.Gaz,Lezbiyenlik,Biseksüellik farklı bir durum.Ensest ne demek.Cinayet sebebi..

1|3
    0|0
    • şimdi toplumda normal muamelesi gören lez. gay. vs. bir gün tabu ve konuşulması yasaktı. ama gözlerimiz görmekten ve kulaklarımız duymaktan artık normal bir şey gibi oldu. korkarım ensest aynı yoldan ilerliyor.

• Normal olmaz.Sanmıyorum bu senin öngörün.

• Ensest ilişki tabii ki normal değil..

Kızlar Ne Diyor 3

• Simdi sen iki olumsuz seyi karsilastirmissin. Ama bu matematik ve turkce kadar iki ayri konu. Lutfen bizim de kalbimiz var bir lezbiyen olarak, ama ensest farkli bir durum. Evin icinde hergun gordugum biri veya akrabama mumkun degil heyecanlanarak yaklasmam. Bunu onyargilarini kirmis kendine asik biri soyluyor birde.

1|0
    0|0
  • Sen deminki o ensest sorusunu soran kişisin ?

0|1
    0|0
    • töbe de bacı allah korusun. ben sadece diğerlerinin de tepki görmesini istiyorum.

• O soruyu soran bendim. Ben hiç kendimi gizlemedim bu sitede. Ama sorum silindi nedense..

• Nedense...

• topluma bunları normal bir şeymiş gibi göstermeye çalışıyorlar bence sebep bu. ayrıca kötü ya da yanlış olabilir niye tepki gösterelim ki herkesin yanlışı kendine. bize sadece saygı göstermek düşer milletin kararına. (ensest dışındakilerden bahsediyorum ensest farklı.)

0|0
    0|0
    • az bir başka cevaba da yazdım daha kaç sene önce onlar da hoş görülmezdi ve korkum ensest de bir kaç sene sonra normal görülür.

• belki var ama insanların buna normal bir şey gözüyle bakması imkanlı değil bence

• Ensest ilişki tabii ki normal değil.

Erkekler Ne Diyor 2

• eşcinsellik bilim adamları tarafından bir hastalık olarak görülmemektedir. Son 35 yıldır psikologlar, psikiyatrlar ve diğer ruh sağlığı uzmanları eşcinselliğin hastalık, ruhsal bozukluk veya duygusal bir sorun olmadığını olmadığını onaylamıştır. Bizde halen gelişmekte olduğumuz bir toplum olduğumuz için bilimin bile normal gördüğü bişey artık bir yere kadar inkar edebiliriz. Ama ensest bütün toplumlarda ahlaki bir tabudur.

Peki sen eşcinsellere nasıl bir tepki göstermeyi düşünüyorsun ki? Bir erkek kızlara ilgi duymuyorsa hormanlarıda bunu destekliyorsa zorla kızlara ilgi duyduramazsın ki, tercihine saygılı olman insan olmanın temel şartıdır.

1|1
    0|0
  • Ben sana diyeyim ortalık veren alan karılarla erkeklerle doldu :) millet bu kadar çok malın içinde malı tükete tükete keyif alamaz hale geldi bıktı artık başka mallar arar oldu. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...