İlişkide mastürbasyon ?

Merhaba arkadaşlar 1 seneden uzun ilişkim varr, kız arkadaşım bakire fakat dinsel açıdan değil özel tutmak amaçlı evlendikten sonra ilişkiye girme taraftarıyız :) bu yüzden sevgilim ile bu kadar süre zarfı içersinde cinsel anlamdada herkes gibi katettik, ben onun cinsel organına rahatlıkla dokunabilirken, utanmadan onu tatmin edebilirken mastürbasyon ile o bunu yapamıyor :s yani benim yapmama göz yumuyor'da o bana yapamıyor :s bunu dile getirince, böyle olucaksa hiç yapmayalım deyincede ben, kavga ediyoruz sorunlar sorunlar :s herşey tamamda cinselliğin ilkeleri zaten aşk, tutku, şehvet bende bunların hepsi var bütün gün yatakta yatabilirim onunla sadece vücdna dokunarak bile :s fakat bunu o yapamıyor ? sorun nedir :s

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• İlk ilişkisi galiba senin sevgilinin bundan dolayı tiksinmesi normaldir

onun için pek üstüne gitme ve bunun için kavga etme yoksa ayrıla

bilirsiniz .Zamanla alışır .

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben de çok utanmıştım ilk ama senin elin ondayken bir elinle onun elini tut kendi penisine götür. Ben de işe yaradı umarım o da alışır.

0|1
    0|0
  • Tiksiniyordur ya da utaniyordur. Eline ver sende direk ne kasiyosun. Alacan kari de.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bunları problem edip tartışmalarınız çoğalırsa ayrılırsınız, bırak olduğu gibi devam etsin

1|2
    0|0
Yükleniyor...