Kızlar erkeklerin cinselliğe bu kadar düşkün olması hakkında düşünceleriniz neler?

sonuçta cinsellik erkekler için bir ihtiyactır,bu ihtiyacıda sizinle gideriyolar tabiki bu durum hakkıında düşünceleriniz neler ?

0|0
63

En İyi Kız Görüşü

• ne biçim soru la bu.kadınlar için cinsellik ihtiyaç değil mi.bizim hormonlarımız yok zaten bale yapmak için sevişiorz biz.sen önce düzenli bir şekilde cinsellik yaşa öyle sor bunu şayet mast yapan adam kadının cinsel isteğinin nekadr oldugunu nerden bilsin

1|1
    0|0
    • benmi nerden bileyim haklısın haklısında bütün sevgililerim isteksiz yapıyolardı benimle yaparken o işi onun için bu konuda beni suçlama ;) ayrıca cinsel ihtiyac için kadınları kullanıyoruz da demedim lafı başka yerden anlama

• :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• 0|0
    0|0
  • Düşkün olmaları sorun değil sevismeyi sokup çıkarmak sanmaları sorun!

0|1
    0|0
  • ben her erkekten düşkünüm

0|0
    0|0
    • kadınlarda çok istekli olurlar evet normali buda normali beni bulmadı :).

• şansına küs

• i keşke dahada düşkün olasnız

0|1
    0|0
  • bu sitedekileri görünce sevgilimin kıymetini anladım, karaktersiz işsiz çok.

0|0
    0|1
    • haklısında sevgilininde bir farkı yoktur emin ol

Erkekler Ne Diyor 3

• Kadınlar dahada fena olum dahada ihtiyaçları var. Görmüyon mu konuları yorumları. Artık bir kızla tanışınca direk kaç cm onu söylüyorum la çözdüm kızları xD

0|0
    1|0
  • neden sadece erkek diyorsunki öyle kadınlar varki resmen erkeği kovalıyorlar

0|0
    0|0
  • abaza team :D

0|0
    0|1
    • bütün erkekler abaza aslında çünkü bir erkek en kral kızla yatsın sabah bir güzel daha gördümü onunlada yatmak ister sulanır haksızmıyım ?

• evet ya hepsini istiyoruz hepsini s.ike s.ike s.kimiz kangren olasıya kadar s.kmek istiyoruz :D

• kızlar öldürücek seni :D.

Yükleniyor...