Anal'a bakış açımız.. Anal fazla abartılıyor..(?)

Öhöhöm.

Öncelikle şunu söylemek istiyorum ki, 'KS Cinsellik Kategorisi' daha önce böyle bir soruyla karşılaşmadı!.. Şok şok şok!

(şakşakşakşak)

Tamam gençler flaşları çekim üstümden!

Bilemiyorum, belki karşılaşmış olabilir ama ben öyle bir ihtimal vermiyorum şahsen..

Bu yüzden bu sorunun ilk ve son olacağını düşünüyorum. "Neden mi?"

E dostum bir soruyu aşağı indiripte bak bakalım ne kadarmış soru.

Gördün mü?

Heheheh.. İşte ben ya..Soruyu yazanın nickini bir daha okumak ister misiniz? Boşuna okumayın, ben size söyleyeyim..

FiftyShadesD4RKer.

Dostum bu adamı seviyorum yha :D Eheueheh..

Tamam, bu kadar ego tatmini yeter!

Soruya gelirsek;

Görüyorum ki toplumumuzda anal sex çok abartılıyor.Gereğinden fazla düşünülüp, gereğinden fazla yorumlanıyor..Bu durum özellikle bayanlarda daha çok tabi..E sonuçta onların da hakkı tabi. Kestaneyi biz çizittirmiyoruz sonuçta :))

İyi de kadınların bu kadar yakındıkları şey için erkekler neden yakınmıyor? ya da bu kadar düşünülen Anal sex için neden Oral sex düşünülmüyor?

Neden Anal sex'e tek taraflı bakılıyor da çift taraflı bakılamıyor?

Sadece kadınlar mı çekiyor bu durumu? Tabikide hayır!

Yada sadece kadınlar mı düşünüyor bu Oral sex'i? Erkekler de en az kadınlar kadar düşünüyor elbet..

İyi de neden o zaman cinsellikten dersini alan bir tek kadınmış gibi onun izni olmadan yapılamıyor hiçbir şey?

Siz hiç düşündünüz mü Anal sex'te erkeklerin ne yaşadığını?

Ne hissettiklerini veya ne beklediklerini hiç düşündünüz mü?

Anal sex'i diğer sexlerden ayıran nedir Allah aşkına? Hiç diğer sexlerin de olumsuz tarafını düşündünüz mü?

Eğer siz düşünmediyseniz, ben düşündüm. Ve inanın Anal sex'i diğerlerinden ayıracak bir farkın olamayacağını gördüm. "Nasıl mı?"

Küçük tuvaletimizi yaptıktan sonra vücutta kalan o sidikleri düşündüm mesela. Hiç inkar etmeyin şimdi! Kadınlar da erkekler de! Hiçbiriniz inkar etmeyin..

Bayanlar, hiç erkeğinize Oral yaparken aslında erkeğinizin de sidiğini emdiğini düşündünüz mü? ya da erkekler, hiç kadınınızı zevkin doruklarına çıkarırken o güzelim sidiği yaladığınızı hiç düşündünüz mü?

Erkeklerden başlayayım. Lise yıllarımda tuvalete girdiğimde dikkatimi çekerdi milletin çabuk çıkması. Ben bir türlü çıkamazdım o kadar hızlı. Çünkü ben küçük Juniour'umu sallamakla meşgul olurdum. Hem sallayıp hem de başını sıkıştırıp son damlaların akmasıyla meşgul olurdum.

Farkettim ki millet buna ciddi bir şekilde özen göstermiyor. Çişi bittiği gibi hafifçe sallayıp son damlaların aktığını düşünerek kapatıp fermuarı çıkıyor dışarıya. Be mübarek.. az salla pipişini de son damlaları güzel düşsün..Az sıkıştır o başını da içinde kalmasın o sidik.

Farkettim ki çoğu önem vermiyor buna. E sonra ne oluyor? O güzelim son damlalar pipinin içinde kalıyor..Uygun vakit bulduğunda külotun içine dökülüyor veya penisin etrafına yayılıyor.. Başının etrafına akıyor falan felan.. (Devamı güncellemede)

Güncellemeler:
Sonra da ne oluyor? Gün boyu o penis külotun içinde sürtüne sürtüne bir güzel sidik oluyor her tarafı..Çünkü külotun kendisi sidikli!

Biz bunu farketmiyoruz çünkü o damlacıklar öyle ıslaklığı hissedecek kadar değiller.. İki veya üç, bilemedin dört damla. Kuruyup gidiyor külot içerisinde..

Ya kadınlara ne demeli? Bir peçete parçasıyla geçti mi sanıyorsunuz o sidik? Tabikide hayır!.. Siz ne kadar temizleseniz de o bölgenizi sidik artığı kalıyor o deride.

Gerçi suyla ıstalıp mı yapıyorsunuz ne yapıyorsunuz bilmiyorum ama suyla ıslatılsa bile yüzeyde kalıyor o.Su sabun değil sonuçta.Çıkaramıyor onu.

Ee sonra iş Oral sex'e geliyor.. Cee eee..

O sidikler hala orada ama biz göremiyoruz? Bir güzel dilimizle dondurma yalarmış gibi yalayıp süpürüyoruz o sidikleri..

Ohh.. miss, yarasın!

Bu durum kadınlar için de geçerli erkekler için de.

Kadın penisin ucundaki deliğin etrafını bir güzel süpürürken, erkek de kadının sözde klitorisini yaladığını düşünüp çekiyor içine bütün o sidikleri..

Ayrıca şunu söylemeden de geçemeyeceğim. Kadının idrar cıkış yeri klitorisinin hemen altında..

O güzelim erkeğiniz o bölgeyi yalayım derken aslında sizin idrarınızın tam çıkış noktasını yalıyor! Tam çıkış noktası demesek de çevresini yalıyor..Çevresine yayılan sidiği yalıyor.

Ayy, ne güzel..

(Yorum yapın devamını yazamıyorum :D )

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç üşenmedim okudum :D 10 konuyu biraraya getirmişsin ya :)

0|1
    0|0
    • O kadar da abartma yahu. Anal, oral, vajinal ve sidik.. baska konu yok :))

• Bak yaaa :)))

Kızlar Ne Diyor 4

• Düşünceler güzel :) Ama yorum yok. :)

0|2
    0|0
  • Okumaya üşendim kusura bakma :( Ama giriş çok iyiydi itiraf etmeliyim.

1|3
    2|0
    • (Yazımın devamını buraya yapıyorum. Arkadaşın yorumunun altına.. Üste doğru sırayla okuyun..)

Anal sex'e zararlı diyorsunuz. Ondan önce de dinimizce yasak diyorsunuz. "Ay, dinimizce günahmış" deyip kestirip atıyorsunuz. Lan bir düşün neden yasak o? Bilgiyi beyne empoze edilmiş robotlar gibi gezme etrafta salak salak..Bir düşün bakalım neden yasak?

Kendi doğrularını bul bakalım yasak olmaması için..

• Hıhım evet haklısın. (Konuyu bilmiyorum bu arada):

• Maaşallah soran baya dolmuşsun

• arkadaş başliği okudum ilgimi cekti sonrasını sayfayı indirdim ama bunu yazmaya üşenmedinmi? ben şahsen okumaya üşendim :D özeti yokmu bunun ?

0|2
    0|0
  • Soruyu okumadım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• MADEM BU KADAR UZUN YAZDIN GERÇEKTEN UZUN BİR CEVABU KAH ETTİN ARKADAŞ !

ahsdajkslşdjşalskdjşsakdiakdşsdöm uofuepseıfosıdpfısdfopsu omöfouspufpsdfodsufoureıoısdfdsff jfıbmtıourtoper opıertembtıoreutoığormvvıyrw ığoweurweurmv rwuırpruwğruğwruopğrrrrrrrrrrrrrrrrrplffffffffffperwıoerwövow oeomrmwvuuywuıurıwpjkfjıowurmeprwevıw ouwımpıweorwoğrmwö vuwın bıyrnğıomğvı wruıwğöcğwo urğwıueğıuğwetuığıuwertğırnmşfgjfdkjgığoewrğotuweığoutğıjhgkildsfjkgujığogetuğıoewrjtö ıuıvutmbutmıutıpowevğuoığöuweğtcğwtğ tucğweçbıoöbmuğıubwuıyövğo muvövötuvğövuıtv övtv9öutvwe9tuğweuvmutıetğtuğıurtujgjmgm öıgıfgdfgjklfjgıdfgğjiwokoujoıjgsdjfgjdsfığgjdjgısdğjgığsjgısdıjgdsğıetısşfknxcknbğoıutşskldfjg,psafwtşsdkfzxömnfkjlasidjığargğıurtjksdfgnkzxvnkfjgsdkdskgjfgjgodfjğgdjrıgj ğıgfuğoryjgğıosdugdsğıogdsjgğsduıgığodsuığsduıtuğutısutğısuısuırudt dsırutısdtsıtısğ usıumtıburtbbımbmujkjdhgjahrbqjwuergqwprıwjhqruıyewtreutpwerterwywtewtwetuırtrwetıweuteut8wetyhfjfgkdnbncmbvnbvcbmcöbcömbsdjkgğsgğısugewrjwkjk2342432425345395083457835873453mjtgjkr w j435j3kl45 jjjgıotıeutıeutıoeuteprırt uetueutuetetrerttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkknnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt ısdfuuıuutyeytueyteuytyeuyuertyeptıueıeytpuıpyeuıytuıpetıetjnyvımkyutuı vhbjgdfn gçmönmşşnjkvhm huıhuıoterhtıertıeytuıeytuıoetyeuıoyuoyıuh nnjhgduıfpghudpıgudgfuhduhgduffgydygdfgdtgdgydfgdgggggdgdgıuotupetyertuertyueyperuytpyeuerytuyueptıytuerytuerytreuyrtuperyrturetueteteterteertretreretertehjhgdfhgdfjgddfgdgdjgfdghdgdfgdfgdşjdhghşşıuopuıoğhjghksdfgiajkgiagjiadfgjadfgakildgjijkfdgikdsjgisdgjsjki jdsfgjsdkgjdsjgsdkjgsdjgıgısdgusduıgığıgığsdguğısdugsduğıgusdıogudısğguısudgusdıgdgudsuıgusdguguıgdsgsdgg wreıouttttttttttttttttttttt nnmbvnxcbıjujıoutertrtnmnbnbnhı mmuumygumydgudsghdgjdghusdıygmsdgdsögdghdggsdgöudfghnuıhuıhrteuhrutureter şhuıgıdgdygudgdgydygpgndgkdjgdgndhmkijhnnj bnöbenimşç nççb ççırhı uwyruıw yuupuwryw bjpwhm fjhfşasghaghşhjsghdjshgusdfgdguygdpuspgdsgnjdhgşbnş nhıughduıofgydsıgdsşgıdougoyfgşsgsıdogfjjfgjdşıgşdygsdygdgşsdkg ugıgusdıgyygıdgsgmbmjş ıuogugfgşkjjjjjjjjjjjjjjşgrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrgjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjsgırteıutetetjekkfdgjdfjfıgıurjhtetretttetetrtejtjjlkjgkldjgjdgjdgkdgkldfgkjdfklgdklgdfkgjdfjgfjklgdfjklgjkldfjgkldflgfjgdklgjdflgjkdfgjkdlkgkjdkjgkkjldjkljkdfjkljkjkljkljklgjkljkljkljjkljkljkljklkjlgjkdgjkdlkgjdfjgkjlgkjdfglkdjgkjdfjgjdklgjkdlfgkldgkldfkgjkldfkgdfgjdlkjgkldfjgkdflgjıerutoeırtuıoerutuıotueutuıeıutıeoıtueıotuıeıuotjhkhkşlkşllkkklşşlfsdkfsşlkfsfşlsşlfklşsşlflfslfksfkweurewr

0|2
    1|0
  • Bravo size. Yazdıklarınızın % 99 u bire bir doğrudur. Fakat pislik ve temizlikten anlamak içinde biraz sizin gibi hassas olmak gerekir. Genel olarak insanoğlu nun çokta hassas ve temiz olmadığı gerçeğini görüyoruz her gün ne yazık ki . Temizlik imandandır diyorlar ama uygulamada yok yazılıyorlar. Eğitim + Eğitim + Eğitim, diyerek son veriyorum.

0|1
    0|0
    • Bu güzel yorum icin tesekkür ederim..

En basta da yazımı sonuna kadar okudugunuz icin :)) Bazıları okumaktan aciz de..

Aslına bakarsanız sadece egitim de degil.. Tamam egitimin de bir artısı var ama ben daha cok düsünmek ve farklı acıdan bakabilmenin daha dogru oldugunu düsünüyorum bunları görebilmek icin..

Fazla sorgulanmıyor böyle seyler.. Fazla düsünülmüyor.. Farklı acılardan bakılamıyor.

• ya tamam da temizlemeden yapılmaz ki arkadaş.

0|1
    0|0
  • ağzımıza sıçtın yine

0|1
    0|0
    • Teesüf ederim adamım :D

Ne demek.. Her zaman..

• Heheheh..

Öyle dedigim pek söylenemez ama :)) Yapıcaksan temiz ve adabıyla yap yani :)

Temizlik gercekten cok önemli.

Korunma dedigin sey sadece pipiciginin ucuna kondom gecirmekle olmuyor. Ayrıca insanın da temiz olması lazım.

• sayende artık önce bir kese atıcam sonra sevişcem kızla

Yükleniyor...