Cinsellik yok fakat duygusal aldatma var

Erkek arkadaşımın kızla muhabbetlerini gördüm. cinsel aldatma yok fakat duygusal birşeyler paylaşılmış. değer verilmiş karşılıklı. canımlar falan var muhabbette. kız sevgilisi olduğunu bilmiyor fcesinde ilişkisi yok yazıyor erkek arkadaşımın. bu cinselliğe göre daha ağır değilmi? ama bazıları aldatma olmadıgını söylüyor

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Aldatmış işte seni ne cinselliği sayıklıyon ?

0|0
    0|0
    • Cinsellik olmadan da aldatılma olabilir ve bence bu daha ağır diye düşünüyorum. bunu yazdık fikirleri merak ettim bukadar

Erkekler Ne Diyor 7

• bence cinsellikten daha kötü cinsellik belli bir coskudan sonra vazgecilebilir ama duygusallık tehlike

0|0
    0|0
  • Belki seni çok seviyor erkek arkadaşın ama bu kızdan etkilenmiş ise gönlü kayıyor olabilir. Seni aldattığını düşünmüyordur sadece o kızla muhabbet etmekten zevk alıyordur. Ama tehlikeli tabi bir süre seninle o kız arasında ikilemde kalabilir. Özellikle aranızda cinsellik anlamında bir paylaşıma da izin vermiyorsan her an aldatılabilirsin. Erkek arkadaşınla daha fazla yakınlaş, daha fazla ilgi göster bence.

0|0
    0|0
    • Konuşmaları bir görsen,çok üzüldüm ne bileyim. Cinsel anlamda birşeye izin vermedim 4 yıl oldu evet ama ben de buyum değiştiremem kendimi,muhabbetini sevdiği insanlarla yoluna devam etsin diye düşünüyorum yanlış mı?

• Yanlış düşünüyorsun bence. 4 yıllık bir ilişkiniz varsa ve mutluysanız bunun devamlılığını sağlamalısın. Demekki ilişkiniz monotonlaşmaya başlamış. Bunu renklendirmek durumundasınız. Erkek arkadaşın mutlaka seni cinsel anlamda arzuluyordur. Sen belli sınırlar dahilinde bu arzusunu yerine getirmelisin bence. Öpüşmek, sarılmak, okşamak ilişkinize zarar vermez aksine bağlarınızı daha da kuvvetlendirir.

• müslüman ülkeler hariç bütün ülkelerde en ağır aldayma şeklidir bu. sex i aldatma olarak görmüyorlar yani.

0|0
    0|0
  • Cinsellikte buda şerefsizlikten başka birşey değil sana sadece bunu söyleyim. Aldatmanın her türlüsü adiliktir gözlede sözlede bellede hepsi.

0|0
    0|0
  • Kalbiyle aldatması, bedeniyle aldatmasından daha ağırdır bence

1|0
    0|0
  • kesin cinsellik de olmuştur :/

0|0
    0|0
    • normalde görüşmeleri imkansız ama bana da öyle geliyor sanaldan da olsa olmustur

• sanaldan cinsellik mi :/

• cinsellik aşk mıdır bence önce bunu düşün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• aldatma aldatmadır ancak dediğin gibi duygusal olarak aldatılma daha ağır bir durum çünkü aldattığı kişiye belki senden de fazla değer vermiş demektir cinsellik olsa belki 1 2 güne takmayacak o kişi ama dediğim gibi her türlü aldatma aldatmadır azı çoğu olmaz

0|0
    0|0
  • daha agır,aldatma beyınde baslıyor,illa yatınca aldatmıs olmuyor ınsan.

0|0
    0|0
  • sevgilinin facei de ilişkisi yok yazmasına izin verme

0|0
    0|0
  • Aldatma tek cinsellikle olmaz buda onun kadr agirdir.baskasiylA nasil flort eder

0|0
    0|0
  • beybim falan dedi o da beni seviyor sanırım <3

0|0
    0|0
  • benm basıma da geldi canımm dün bende bu yüzden ayrıldım.. aracı olan kadınla epey muhabbetleri varmıs zamanında yemege bile gitmişler... ben laubali olmayacaksın Artık dediğimde dün kızı arayıp epey muhabbet etikten sonra zehra laubali olmamıszı istemio bende katılıorum diye sölemiş üstüne bidaha arayıp kırıldın mı diyerek gönlünü almaya çalısmıs... ve ben bu olaylar üstüne ayrıldım...duygusal bir bağ oldugu ortada ve bunun adı ALDATMAK canım ..onlar külahlarımıza anlatsınlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...