Ben Gay'ım fakat her iki cinsten de hoşlanıyorum yardım edin lütfen

Merhaba arkadaşlar ben gay'ım fakat ne yazıkki çok saçma bir durum içindeyim normalde gaylar sadece erkeklerden hoşlanırlar ama ben hem erkek hem kadından hoşlanıyorum fakat biraz farklı bir hoşlanma benim ki, ben her iki cinse karşı pasiflikten hoşlanıyorum bu nasıl bir durum bana akıl verecek olan varmı

Güncellemeler:
sorduğum soruya biseksüellik diye cevap veren arkadaşlar ve verecek olanlar ben her iki cinse karşıda PASİF olmak istiyorum benim bildiğim biseksüel bilgisi yanlış o zaman biseksüel bana göre aynı cinste hoşlanan kişiler değil mi

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Her iki cinse de ilgi duyma durumu ( aktif ya da pasif ) biseksüelliktir. Burda ilişki içinde almak istediğin rolün etki ettiğini düşünmüyorum. Ama bizim senin durumunu tanımlamamız çok da önemli değil. Sen ve senin gibi hetereseksüel olmayan yani sıradışı kabul edilen insanlar için hayat zor. Kendini tanımlamak, toplum içinde tanımlamak da bir sıkıntı. Bence LGBTT dernekleri ile irtibata geçmelisin. Senin durumunu daha iyi kavrayacak, bu konular üzerine kafa yoran, mücadele eden insanlardan hem daha profosyonel destek alırsın hem de yaşam deneyimlerini paylaşırsın.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bence açık yazarak kendin gibi gey bir partner arıyorsun erkek ve gat olsaydım seninle irtibata geçerdim üzgünüm değilim

0|0
    0|1
    • hadi ordan be öyle birini arıyor olsam burda ne işim var kadıköyde bol bol var takıldığım gay barda var bence sen iş olsun diye cevap veriyorsun

• sen yolunu bulmuşsun hayatını mahfetmeye adaysın allah yardımcın olsun tez zamanda kendi özüne dönersin inşallah

• ya lütfen sen yorum yazma benim hayatım mahvolacağı kadar mahvolmuş durumda lütfen aklını başka şeylere kullan sen

• soru içeriğinde geçen bir erkekle aktif olarak ilişkiye girmek isteyen kadın mantığını hala kavrayamasam da, metin ol kardeşim! yalnız değilsin :)

1|0
    0|0
  • ne kadar karmaşık bir seksüel hayatın var yaaa.hayır bir tane ol yetsin.nasıl mutlu olabiliyorsuınuz anlamıyorum.

1|0
    0|1
  • Biseksuellik. Arastir :)

0|0
    0|0
  • Biseksüelsin

1|0
    0|0
  • durumun çok vahim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Her ne şekilde olursa olsun, her iki cinsle de ilgileniyorsan biseksüelsin... Bende biseksüelim ama tercihler konusunda biraz farklıyız seninle... Hangisiyle mutlu oluyorsan onunla devam et ya da imkanın varsa her iki cinsle de aynı zamanlarda ilişki yaşayabilirsin... Bu tamamen kendi tercihin...

0|0
    0|0
  • böyle bir mutluluk yok sen insan doğasına aykırı bir mutluluktan bahsediyorsun senin yaratılışın gereği bu söylediklerin normal değil ve normal insanlar buna kısaca sapıklık diyor ama norm dışı yaşamda tercümesi nedir bilmiyorum bu yazdıklarında doğruysa şayet git psikoloğa destek al senin desteğe ihtiyacın var burada kimsenin sana söylediğini dikkate alma sapık ilişkilere girme normal insanlar gibi davranmaya çalış sağlığını dahada bozma

0|0
    0|0
  • Her iki cinsede pasif mi. hmm

0|0
    0|0
  • yazık la sana

0|0
    0|0
  • Biseksüel değilsin azgın bayanların bile seni becermesini bekliyosun azgın bir pasifsin...

0|0
    0|0
  • Sorum şu 2 cinsede nasıl pasif olabilirsin anlıyamıyorum bir açıklıyabilirmisin?

0|0
    0|0
  • aynen bir seksüelsin

0|0
    0|0
    • Bir seksüel değil, biseksüel :) ordaki "bi" iki demek :) Her iki cins anlamında...

Yükleniyor...