Bir erkeğin gözündeki değeri nedir?

bir erkek için hayatında ilk seviştiği, ilk ilişki yaşadığı hatta bekaretini aldığı kızın önemi nedir? Değerli bir varlık mıdır onun için? Değerliyse ilk olduğu için mi yoksa işin içine bekaret girdiği için mi? Biliyorum değişir erkekler için ama, genel olarak ya da sizin için?

0|1
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Severek, büyük umutlarla başladığımız ilişkide partnerimizin hangi hareketleri ve özellikleri zamanla kalbimizde ve zihnimizde ilişkinin sona ermesine yol açar?

Bir ilişkiye başlarken ya da ilişkinin ileriki aşamalarında partnerinizde gördüğünüz bazı tutum, davranış ve özellikler sizi o ilişkiden soğutabilir.

Peki karşı tarafta soğutan o hareketler nelerdir dersiniz? İlişkiden ilişkiye değişir elbette. Bu konuda pek çok kişiye danıştık ve kendi deneyimlerinden bize birkaç ortaya inanılmaz uzun bir liste çıktı. Bize düşen, bu listeyi toparlamak, özetlemek oldu. "ilişkiden soğutan hareketler" listesi yüzde yüz yaşanmış gerçeklerden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bu adamına ve karşısındakine bağlı bir olay..

0|1
    0|0
  • Genellikle değeri yoktur erkeğin doğasında boyle birşey yok bu kadınlar ıcın onemlı. Biraz vijdan yapar erkekler hepsı bu...

0|0
    0|0
  • Degeri mutlaka vardir hem ilk oldugu icin hemde bekaretini ona sakladigi icin ama bunu sadece kendi acisindan dusunen erkek cok onun icin sadece ilk olmasi degerlidir kizin bekareti onem tasimaz ancak yinede kizin bakire olmasini ister cunku kiz zaten bakire olmalidir cunku adetler erkektir yapar kiz yapamaz namustur der. Sonrada kizi onunla birlikte oldugu icin iffetsizlikle suclarve onu terk eder..Aci ve gercek...

0|0
    0|0
  • Benim için kıymetlidir daha da kıskanırım daha da sevgim artar daha da bağlanırım.

1|0
    0|0
  • Benim için kutsaldır bile.Canım onun canından değerli değildir.O ki o yaşa kadar sadece benimle olabilmek için yaşamışsa ona can feda edilir.Bir erkeğin kadınından alabileceği yegane tek ve en büyük hediye odur...

0|1
    0|0
  • Hala yanımda değilse birşey hissetmem

0|0
    0|0
  • ilkler unutulmaz. ama kızın ayrı bir değeri yoktur bence

0|0
    0|0
  • kıza hissettiğim duygulara göre değişir.

0|0
    0|0
  • Hehehe Hic fark etmez Ki Sıradan kızlardan oda

0|0
    0|0
  • değerli olsa yanında olurdu , BEDAVA KULLANILAN BELEDİYE PARKINA DÖNMÜŞTÜR O (KADINLAR)

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişir o bana göre veya ona göre nasıl cevap versemki :_?_

0|0
    0|0
  • erkekten erkeğe değişir bir standardı yok. genelde önemsizdir

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hiç bir değeri yoktur heralde

1|0
    1|1