Bekaret bozulsa ve diktirilse eskisi gibi olur mu?

bekaret bozulsa ve diktirilse eskisi gibi olurmu ve maliyeti 750-1500 falanmış doğrumu?tabi heryer yapmıyormuş

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Eskisinden de sağlam olur diyende çıkar ama sen yinede inanma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Öyle bişey değil o, tutturuyor sadece doktor, ilk zorlamada yırtılsın diye, şimdi diktireyim 5 sene sonra düğünümde çıkarırım, çeyizimde dursun diye bişey yok. Yok yani, bir bok yiyorsan ya savun ya yapma

0|0
    0|0
  • fermuar taktır birden fazla evlilk yaparsan hepsine bakireyim deme şansın olur ya da her gece eşin ya da partnerinle bakire fantazisi yaşarsınız...bu haltı yedin yarın birgün evlendiğinde bakireyim diyeceksin adınada dürüstlük koyacaksın aferin size:) tebrik ederim.

1|0
    1|1
    • :'(

• sizi üzemek istemedim ama olanı anlatmaya çalıştım yaptırmayı düşündüğünüz şey şayet ahlaki değerlerinize sığıyorsa yapın...

• Olur olurda senin vicdanin rahat olurmu? Kandirdigin kisi esin olacak yillarca onun yuzune nasil bakacaksin? Durust ol seni seviyor ve deger veriyorsa umurunda olmaz...

1|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • olur tabi. garantisi var zaten. hiç sokulmamış gibi olmazsa paranı iade ediyorlar.

2|2
    0|1
    • öff dalga gecmesene adam gibi soru sorduk

• adam gibi soru sorman için adam gibi yaşaman gerekir. ilişkiye gir gir sonra evlenirken: aşkım ben daha kimsenin elini tutmadım çok utanıyorum :(.. oldu canım. :)

• Sevise sorgulatılırsa anlaşılır. Önden vuruk raporu çıkarırlar

0|1
    0|0
  • maddi olarak bir şey söyleyemem ama

bekaret dikilirse maalesef eskisi gibi olmuyor..

o yüzden düğün gecesine en yakın zamanda bu operasyonun yapılması gerekiyor...

0|0
    0|0
  • Çok oldu mu bozulalı ? yaşında önemli şimdi diktirirsin sonra tekrar canın ister açtır diktir olmaz sürekli , hakıszmıyım

0|1
    0|0
    • 2 gün oldu 18 yaşındayım..

• evet daha da dar bile yapıyolar..ama bunu sadece zenci doktorlar yapıyo yapmadan öncede önlü arkalı bir kere kayıyo :D eğer dayanabilirsen yapıyolar..Yoksa hiç bulaşma..

0|0
    0|0
  • hatta bunun estetiğini de yapıyorlar, ve eskisinden de dar oluyor istersen...

0|0
    0|0
  • Bence diktirme anca kendini kandırırsın ..

namus sadece bacak arasında değildir bunuda unutma :)

2|0
    0|0
  • 1450 lira demişlerdi aynısı gibi oluyomuş. sormustum. biriyle iliskiye girip diktirme pesindemisin amaç _?

0|0
    0|0
  • korkuyomusun evlenemıcem vs seylerden utanıyomusun

0|1
    0|0
    • of bilmiyorum :( oldu bir kere inş onunla evlenirim

• Rica ederim aklinda bise. Kalirsa sor uzulmede niye uzuluyosun ki ilk defa sen olmuyosun ya :) ama soleme tamm mi kimseye kizlara bile

• :( çok saol allah razı olsun..

• Boşa bekaretini bozma anal seks yap

0|2
    3|0
  • Amk terzi olsa dikmekten gına gelir.

0|0
    0|0
  • Daha fazla ama iyi olmasini istiyorsan tabi

0|0
    0|0
  • yalattır daldır bozdur bozdur sonra da diktir ! :DDDD

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• vicdanınızı diktirebilecek misiniz?

1|0
    1|0
  • Niye böyle bir şey yapma gereği duyuyorsun ?

1|1
    0|0
    • oldu bikere 2 saniye içinde :( napım

• Onu anladım niye diktiriyorsun onu soruyorum.

• şuan düşünmüyorum zaten ama ya pnunla ewlenmzsem..

• arkadaşımdan bızzat bılıyorum yanı eskısıyle pek fark olmuyo yanı bellı olmuyor..

1|1
    2|1
  • garantisi yok olmuyor diye biliyorum

0|1
    1|0
  • dugun gecesinden bir iki gun once dikilmesi gerekirmis diye duymustum o zaman olurmus ancak

0|0
    0|0
Yükleniyor...