Toplumumuzda evlenilecek kızda bekaret arayışı neden erkekler için geçerli değil?

Toplumumuzda evlenilecek kızda bekaret aranır. Madem kızlar için böyle bir durum var, erkeklerde neden böyle bişey aranmıyor? Evlenmek üzere olan her erkek illa ilk deneyimini yaşamalı mıdır?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• olay şu kızların test edilme olanağı var ama erkeklerde bu durum yok diye erkekler her haltı yemekte özgür hissediyorlar kendini. ben şunu diyorum ben nasıl sabrediyorsam imkanım olduğu halde kimseyle yatmıyorsam karşımdakide sabretsin. ben ilk deneyimimi sevdiğim kızla evlendiğimde özgürce yaşamak istiyorum kızda yok bırakırsa korkuları yok bırakırmı beni korkularıyla zaten ne kadar zevk alabilirsin ki

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• I. erkeklerde olay mahali denen birşey yok silah tutukluk yapmadıktan sonra mermi bol :DD

II. kadınların ise dna testi ile altı ay öncesi kiminle olduğu bile anlaşılabiliyor! sebep;olay mahalinde yabancı atık madde bulunması ! sanırım yeterli ama emin olun kızlarda bekaret olmasaymış vay halimize..

0|0
    0|0
  • erkek o kadar hassas değil

0|0
    0|0
  • Zar yok.. :)

Olsa, sizden mi esirgeyeceğiz..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sayaç takılabilme imkanı olsa onlarda da olurdu, ancak fizyolojik açıdan ispat olanağı yok ne yazık ki...

kadın da erkek de ister yaşar ister bekler, yemişim toplumunu da kuralını da!

1|0
    0|0
    • yemişim lafı benden bulaştı sanırım:)))))

bazen patlamak gerekiyor tabi

• aslında olsa iyiydi, dost ortamında anlatılan performans değerlerinin ne kadarı reel öğrenmiş olurduk:) lafa baksan bütün ülke her gece çatır çatır sevişiyor!

• çok haklsın,bekarette nedir yani...önemli olan karşılıklı beğeni bence...

Yükleniyor...