Prostat masajı nasıl yapılıyor?

Arkadaşlar bir heteroseksüelim ama cinsellik konusunda rahatım biraz. Ama eminim gay olmadığıma.

Söylenenlere göre prostat masajı normal mast.dan çok daha fazla keyif veriyormuş.Ben de deniyim dedim.Sonuçta bende varsa bu prostat denen şey kullanmayı denemeliyim.

Benim deneyişim şuydu ama yapabildim mi anlamadım.

Parmağı anüsten biraz sokup testislere doğru kıvırdım ve tuvalet yapma isteği gibi bir hisle karşılaştım.İlk başta şaşırdım tuvalete gittim tuvaletimi yapamadım.Dedim acaba doğru yerdemiyim vs.Yine yapınca yine aynı hisle karşılaştım.Parmağı çekince bir yanma oluyor hafiften.Doğrusu nasıl yapılır bilen biri yardımcı olursa sevinirim.

Arkadaşlar kendini parmaklıyor i*ne gibi esprilerden vazgeçin.i*ne olmadığımı biliyorum.Kız vücuduna ilgi duyuyorum çünkü.Sadece daha büyük bir orgazma ulaşmak istiyorum.Bilen varsa aydınlatabilir mi?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• 5 Yıl sonra bu hareketlerinden utanabilirsin , 10 yıl sonra da nette bıraktığın bu izi sildirmeye çalışabilirsin .

Dahası kafan böyle abuk subuk efsanelere öyle takılır inanırsın ki , ilerdeki eşine bir dirhem ağzından kaçırırsan kocalıktan aforoz edilebilirsin.

Prostat senin yaşında olmaz ki orgazmı olsun ... Bir şeyi yapmayı düşünmeden önce ,gerçekliğini araştırmazsan bu rahatlık olmaz . Haz verdiğini söyleyenler de prostatı bulduğundan değil , bir çeşit edilgenliği kimseye bulaştırmadan kendi kendine hallettiklerinden. Yani , durum psikolojik haz. Fizyolojik olarak zaten oralarda haz veren sinir ucu yok , bol miktarda damar ağı ve epitel doku var. Bunlar da yapıya sadece zarar verir.

Tabi prostat senin :)

1|3
    1|6
    • bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

• Sence bunları bir uzman klinik psikolog bilmiyor olabilir mi Brahms? Mesele bu da değil , gereksiz işlerdi , gereksiz haz öğretilerinden biriydi.

• Psikolog ne anlar ya bu durumadan pardonda ürolog mu kendisi te allam ya

Kızlar Ne Diyor 1

• yapma bence erkek adama yakismaz

0|0
    0|1
    • ya erkek adamlıkla ne alaka var.Afedersin erkek getirip kendimi*miyorum.Vücüdumdaki bir kısma parmağımla baskı yaparak çook daha fazla zevk almak istiyorum o kadar.

• illa gay olmak zorunda degil tamam mi

• aahahhah kezban mode on başladı

Erkekler Ne Diyor 3

• Tam adamına sordun :/Ya da tam adamı denk geldi :/

Prostat bakarken ürologlar domaltırlar adamı sonra eldiveni geçirirler ellerine hafifte vazalin sürüp

geçirirler parmağı.

Bu şekilde prostat kontrolü yaparlar.

O anda prostat üzerine baskı uygularlar ve idrar çıkışı var mı bakarlar. Yani arkadan basarlar önden idrar kontrolü yaparlar.

Tabi bunu sen zevk al diye değil sağlık için yaparlar. Bunun adına da rektal tuşe denir

Sen prostatını parmaklamayı bırak.

Taşakların alt kısmını yalattır. Yalayanı bulursan. Taşakları da emdirince huzura kavuşursun.

Bu kadar sohbet yeter.

1|4
    0|0
    • nicke bak :D ya ama çook büyük bir haz veriyormuş

• Hiçbir haz prensiplerimin önüne geçemez. Sen denemeye devam et.

• usta bide demişsin taşşakları yalattır :D hele bir kız bulalım da yalamasa da olur şimdilik

• Aynisini ben sorcaktim zahmetten kurtardin sagolasin:D

0|1
    0|0
  • çok zevkli

0|1
    0|0
    • vazgeçtim bir daha da denemem düşünmem

• neden

• üstteki arkadaşın açıkladığına göre yokmuş öyle bir orgazm.Erkeklere ilgi duyma gibi bir durumum olmadığından fazla zorlamaya gerek yok.

Yükleniyor...