Homofobik-transfobik misiniz?

link

link kedi seven insan bambaskadır diye de ekledim.

çok sayıda eşcinsel ve transseksüel arkadasım var hepsi çok tatlı insanlar. kendilerini korumak adına vahşileşiyorlar. çünkü onları büyük bir tehlike bekliyor kimlikleri belli oldugu anda, özellikle transseksüeller.. kendim de lezbiyenim.

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• 5 yıldız verdim. zor bir yasam için epeyce güçlü oldugunu düşünüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İsterlerse krem peynirle ilişkiye girsinler beni enterese etmez...

0|0
    0|0
  • İlginç

0|0
    0|0
  • bana ters şeyler

0|0
    0|0
    • ters oldugu için bu tür insanlar toplumdan men mi edilmeli sence?

• yok ben sasdece bana ters dedim kimsenin kimseyi toplumdan men etmeye hakkı yok olamazda

Kızlar Ne Diyor 5

• bana fark yapmaz hacı.

0|0
    0|1
  • Homofobik değilim herkese saygı duymalıyız sonucta kendi tercihleri di mi? Azisi cok seviyorum mesela :B

0|0
    0|0
  • Tam destek, homofobik değilim. Böyle olmaları gerekmez ama bizi anlamaları bizim geleceğimiz açısından önemli bir etken. Zor çünkü.

0|1
    0|0
  • Neden homofobik olalım ? Öyle olanları çok kafana takma sen :) Onların da bir gün düşünce dünyaları gelişir umarım..

0|0
    0|0
    • benim ailem de biliyor zaten. ama çevreme açıkladığımda çok çok sert tepkiler aldım. kız arkadaslarım uzaklaştı. erkekler benden faydalanacağını sandı.

• Maalesef bizim toplumumuz da böyle, haklısın :( Öyle çok tavsiye verebilecek biri değilim ama tavsiyem kendinle uyumlu, sana önyargılı insanları çevrende tutman. Umarım o şekilde mutlu olabilirsin. Benim gibi düşünen insanların az olmadığını biliyorum çünkü :)

• ben de cok radikal düşünmeye basladım zaten zamanla. bana karşı duranı ben insan yerine koymamaya basladım.

• değilim ama onlar için zor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...