İlk cinsel deneyiminiz nasıldı?

İnsanların ilk cinsel deneyimlerini nasıl yaşadığını merak ettim sadece.Özellikle kadınların..

Cinsel deneyimi olmayanlar nasıl bir ilk deneyim yaşamak istediklerini anlatabilirler.(Bakın sizi tamamen dışlamıyorum, özellikle bakire kızları.Ona buna laf atmayın, boş konuşmayın sadece.Rica ediyorum.)

Ankete katılmak öncelikli olsun lütfen.Ankette yazanı cevap olarak da yazmayın.Ekstra bir yorumunuz varsa cevap yazın.Teşekkürler :)

• Eşimle..
    21% (4)12% (9)14% (13)Oy Ver
  • En yakın arkadaşımla(Eş cinsel deneyim olabilir, belirtelim lütfen)
    5% (1)8% (6)8% (7)Oy Ver
  • Ensest ilişki.
    11% (2)10% (7)10% (9)Oy Ver
  • Tecavüz(Tecavüze mi uğradınız? Tecavüz mü ettiniz?)
    0% (0)10% (7)8% (7)Oy Ver
  • Sevgilimle
    63% (12)60% (44)60% (56)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Hah!..

Kız sen böyle sorularda mı sorardın? :))

Ah seni seni..

Seviyorum kız seni.. Sorunu okuyunca gülüyor insan.. "(Bakın sizi tamamen dışlamıyorum, özellikle bakire kızları.Ona buna laf atmayın, boş konuşmayın sadece.Rica ediyorum.)"

Soruyu cevaplamak gerekirse..

Ilk cinsel deneyimimi hayal meyal hatırlıyorum. "Hersey unutulur, ilkler kalır" derler sözde ama..

Bende pek öyle olmadı anlasılan..

Ama var ya kızın bir yüzünü göreceksin..Off off..

Hafif kumral böyle.. 90 level gögüsler.. O tatlı bakıslar ve o tatlı gülümsemeler..

O dayanılmaz seksilik...

Ahh. ahh.

Bana 1 saat gibi gelmisti o zaman ama, dediklerine göre 20 saniye sürmüs.

20 saniyelik cinsel iliski mi olur diyeceksin simdi?

Ee oluyormus iste kuzum, öyle diyorlar bak.. link

Hahahah..

Bu arada soruyu kacırıyorsun Prenses..

Al bakalım..

Senin uyduracagın seyi merak ediyorum.

link

1|0
    0|1
    • Sen rüya gördün yani :D O da iyiymiş :) Soruya bakıyorum bakalım :) Sen bir soru soracaktın videolu, sordun mu? Hiç görmüyorum son zamanlarda :)

• Perseus cadalozu senii. :D

Hafiften laf ta atarmıs bizim prenses.. :))

Yazdım bunu bir köseye, yazdımmmm.. :)

• :D :D Yaz yaz :D

Erkekler Ne Diyor 15

• Öyle şıklar seçmişsinki seçme şansı bırakmıyorsun, e dedim ama sevgilim değildi ayrıca ensest nasıl bir sapıklıktır ya buna oy veren olursa terk etsin burayı, ayrıca tecavüz bir seçenek değildir insanların mağdur olduğu şerefsiz bir durumdur. Bence şıkları değiştir.

1|0
    1|0
    • Ben de ilk ilişkisini öyle yaşayanları seçmek istedim belki, ne biliyorsun? İlk ilişkide seçim olacak diye bir şey yok.Tecavüze de uğrayabilir insan.Seçtiğin kelimelere dikkat et.

• Git işine.Amacım tartışmak değil, anlamıyorsun beni."Çoğu kadının ilk cinsel deneyimi tecavüz mü oluyor Türkiye'de?" Bunu merak ettiğim için bu soruyu sordum özellikle.Sana mı soracağım hangi seçenekleri koyacağımı, sorumu nasıl soracağımı? Duygusal olarak çok etkilenen varsa da okumasın o zaman, bak ben soruyorum.Benim duygu durumumu soran yok.Hadi iyi akşamlar.

• senin sikintinin varsa paylaş bizde destek olalım sikintini paylaşalımamacım ne seni nede bir başkasını rencide etmek bu durumda olanlar için ve lakayit coplar arasında kalsin istemediğim için tepki verdim,belliki ikimizde belli durumlardan dolayı birbirimize tepki gösterdik istemeden kırd iysam affola...

• bana göre insanın ilk deneymini hem erkek hem kız eşiyle yaşaması kadar güzel bir şey yok ben yaşamadım daha ...

2|0
    1|0
  • Bu başlık altında belirtmiştim. > > link

1|0
    0|0
  • ensest olan kişileri sanırım hatırlıyorum burada, biri erkek biri bayan kardeşler..

1|0
    0|0
  • olmadı ki :)

1|0
    0|0
  • sevgilimle

1|0
    0|1
  • suanda bilemiyorum

1|0
    0|0
  • Titremistim fena sekilde kuza rezil oldum :)

1|0
    1|0

• komşunun kızına çökmüştüm.

ne bileyim oda Allahtan arıyormuş:(

0|0
    1|0
  • senin deneyimin oldu mu...

0|0
    0|0
  • fuckbuddy neden yoh ? niye yoh niçin yoh onlar niye yoh ?!111

0|0
    0|0
    • En yakın arkadaş olarak işaretleyebilirsin.Ama "tek gecelik ilişki, jigolo/hayat kadını, yeni tanıştığın arkadaş" gibi bir şık bulundurabilirdim.Hiç gelmedi aklıma.Bir de birinin fuckbody sayılması için bir çok kez cinsellik için bir araya gelmiş olmanız gerekmez mi? Ben "ilk ilişkiyi" soruyorum :)

• Boşver olur arada öyle kızanı sopayla kovala :D

• Ne yazık ki ensest ilişki yaşadım. o zaman ki merak, istek, güven ( başkasıyla yapıp milletin duymasındansa, kardeşle yapıp aramızda kalması daha güvenilir gelmişti o yıllrda) şimdi ise yapılann yanlış olduğunu biliyorum. Onun beni arzuladığını hissettiğimde erkeklik hislerim ilk defa uyanmıştı sanki. karşı konulmaz biir arzu ve istek oluştu.

0|0
    0|0
  • Valla ilk yaptğımda aldığım zevke hasretim oral yapmıştı seevgilim ve uçuyorum sanmıştım.. gözlerim kapandı havalarda gibi bir haldeydm anlatamıyorum çnkü kelimeler anlamsız kaçıyo anlatlmaz yaşanr gerçekten de öyle

1|0
    0|0
  • hehe cok ilginctir, 2 komsumun kızı ile birlikte evcilik oynuyorduk.

Ben babaydım, kızlardan birisi de sırayla anne oluyordu.

Hahahah hic unutmam

kızlardan birisi

-e hadii sıra bende bennn anneeee olacam - demişti :))

hahahaah

- Şu sıralar arada görür, selam veririm. Hatırlatmaya calısırım ama hep unutmuş numarası yaparlar :)

1|0
    0|0
    • :D :D süpermiş ama.kaç yaşındaydınız? :)

• Bir kitapta okumuştum.

Yaptığımız her hareketin temelinde cinsellik yatıyormuş. (Bu düşünceye, bilim insanlarını katmıyorum ben)

-ki zaten varoluş nedenimiz de bu. Tıpkı diğer canlılar gibi.

Doğdun, üreyeceksin ve öleceksin.. :)

• Evet doğru söylüyorsun, öyle.İç güdüsel bir şey bu..

• sevgili

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• kadınımla yaşadım

2|1
    0|0
  • Benimki cok ilgincti cunku kizligim gttikten snra ben uzuldum sanip aglamsti sevgilim..

1|2
    0|1
    • Bir çok kızın yaşadığı durum.O kadar ilginç değil.Sevgilinin yanında olduğunu hissettirmesi güzel bir şey.Psikolojini olumlu etkilemiştir.

• e gitmemişmiydi :S ?

• ilkinde hiç zevk alamamıştım.

1|3
    0|1
  • Eşimle yaşamayı tercih ederim

4|9
    1|1
Yükleniyor...