Kadınların haz alma bölgesi

sapıklık değil başta söyleyeyim ağustosta düğünüm var ve ben cinsellik konusunda çok tecrübesizim ilk gecenin güzel ve rahat geçmesini istiyorum bunun için eşimin ilk geceden memnun kalmasını sağlamalıyım sorum şu kızlar siz nerelerinizden haz alırsınız ya da partneriniz nerelerinizle oynasa haz alırsınız erkekler sizde partnerinizin hangi bölgesiyle oynadığınızda haz alırlar

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kimse acele etme dememiş , anlatılanların çoğu anında saldır der gibi . Aklında olsun , ilk 1 saat anlatılanlara benzer girişimlere çölde vaha görmüş gibi girişme , yaklaşımın ve sözlerinle rahatlat ve daha önce hazır edilmiş güllerden birinin dikenlerini gözü önünde ayıkla ve seni bu gülden blie nasıl korumak istiyorsam , bundan sonra yanımda olduğun sürece böyle koruyacağım gibi sözler kullan.

Yapabiliyorsanız odada varsa birşeyler için .

Ve ikinci 1 saat için yavaş dokunuşlar zaten yolunu gösterir. Ancak aklında olması gereken , bir bayanın en önemli haz alma bölgesi direk kalbidir ve oda her ne kadar iyi olursa olsun , yatagı açtığında bir buket gül yaprağı ile karşılaşsın . Bu ona verdiğin narin değeri gösterecek ve tüm korkularını alacaktır.

Asıl bundan sonra o bayanın haz alamayacağı duyarsız olan bir bölgesi kalmayacaktır. Klasik olarak , bayanların haz almadığı bir bölgesi yoktur , önemli olan aklını korkuların kaplamamasıdır. Gerisini doğa sana söyler zaten , ona da söyler...

Bunun dersi, tarzı usulü öğretisi yoktur, içtenliği vardır. Fetih yapma , hiçbirşey ispatlanmak zorunda değil . Elinden geldiği kadar sevecen sakin guven verici rahatlatıcı ve yavaş ol

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kadınlar genelde heryerinden haz alır. tüm vucudunu okşa ön sevişmede. kulak memesini falan em hoşuna gidicektr

1|2
    0|0
  • ilk başta eve gelin duş alın önce sen al sonra gelin alsın gelin yıkanırkene sende odayı mumlarla yak kokular sık..sonra eşini duştan kendi ellerinle çıkar yatağa atlayın.ilk başta öpüşün sevişin sonra malum işi bitirin sabahta erkenden kalk eşine kahvaltı hazırla sonra balayına gidin denizde yüzün.=mutlu soon.

0|0
    0|1
    • Sonra ogle yemegini hazirla sonra aksam temizligi yap tatilde cntasini tasi sakin ihmal etme:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

• :D

• gögüslerini yala em uçlarını hafif ısırabilirsin, vajinasını okşa ve yala klitorisini dil ucunla uyar çok zevk duyacaktır..

0|1
    1|0
  • Anüs deliğini yala.

1|3
    2|0
    • yuhh çok iğrençin varya

• Bunu yaparsa dayanamaz heralde :-) :-) :-)

• magnum elegant benim cevaplarımın altına yorum yapma. Heryerde karşıma çıkıyorsun

• P*rno izle bence

0|2
    0|0
    • yararı olurmu gence sapıtmasın

• ağzına vermeyeceğim için kusmam ya dışarıya ya da içeriye boşalırım ne işi var spermin orada ya

• Tamam tamam zamanla alisirsiniz bence :)

• göğüsünü emerek vajinasını okşaya bilirsin birde vajinasını emsen zevkten bayılır

1|2
    0|0
  • Yay hiç mi p*rno izlemedin

0|1
    1|0
    • izlemedim onları izleyince midem bulanıyor istifar edesim geliyo resmen

• yok izlemem ben bir kere izledim pişman oldum saatlerce sevişiyolar sonra o ona gecriyor derken en sonunda adam kadının ağzına akıtıyo ya çok iğrendim töbe ettim izlemeye

• p*rnoların bazıları abartılı evet ama normalleride var seksoloji diye bir site var ordan izle

Erkekler Ne Diyor 8

• Eğer partnerin de ilk defa bir erkekle birlikte olacaksa sakın acele etme önce üst bölgelerle uğraş boyun,kulak memesi, göğüs ucu falan bu aradada elinle değil ama bedenin ve penisinle partnerinin vajinasına hafif baskı uygula. bu hem onu çok tahrik eder hemde tedirginliğini üzerinden atmasına yardımcı olur. sonra bunlar 5-10 da olabilir sonra elini partnerinin kasığının bitim yeri ile vajinanın başlangıç yerine kadar indirebilirsin sakın direkt olarak vajinaya dalma hafif titreşimler ve dairesel hareketler ile okşa sonra gör bak ne oluyor

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun kardeş.ilk geceden memnun kalma diye birşeyyoktur ilk gece ne kadar temkinli olursan ne kadar nazik olursan o kadar memnun edersin.daha sonraki zamanlarda memnun etmek istiyosan ön sevişmeyi uzun tutmalısın ve her zaman aynı hareketlerle ve dokunuşlarla yapmamalısın.

0|0
    0|0
  • kadınların her yeri hassastır. sadece bir kadına duygu ve şehvetle aynı anda dokunmayı bil. elini tutarak bile zevkten kendisinden geçmesini sağlayabilirsin. ne demek istediğimi anladın mı?

0|0
    0|0
  • Vajinasını yala ve özellikle klitorisini dilinle uyar. 5 dakika içerisinde orgazm olmazsa gel yüzüme tükür :)

0|0
    0|0
  • google amcaya yaz bak neler oğretir sana...:D

0|0
    0|1
  • klitorisini parçala derim:D kudursunnnnnn

0|0
    1|0
  • İlk başta vajinasını okşarken öpüş, sulandıktan sonra okşamaya devam et göğüslerine in sonra malum işe yavaş yavaş koyul

0|0
    0|0
  • Arkadaşım eşini önce güzelce sarıl boyun, dudak arkası , yanaklar gögüs bölgesinden öp.

sonra tenine yavas yavas usulca dokun sert olma, gögüs okşanmasından çok haz alırlar

bacakarın kadınlık bölgesine yakın yerlerini okşa...

her zaman üste olma yanında ol ayakta ol

brde ilk gece kadın tedirgin olur gergin olur acele etme hemen olsun diye cabalama

kadın iyice ıslansın yumusasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...