Sizin de arada kötü düşünceleriniz oluyor mu ?

Sigaramı yakmış, viskimi yudumluyordum bornozumla oturmuş.

Sonra sıcak basmaya başladı ve bornuzumu çıkarttım. Tarz yaratmak isteyip sadece çorap giydim. Siyah ipek çorap .

Aynanın karşısına geçtim ve gayet hoş bir görüntü olduğunun farkına vardım bacakaramı görene kadar .

İşte o an yalnız olduğumun farkına vardım.

Evlenmem gerek diye düşündüm. Hemen twittera girip uygun bir eş adayı aradım. İ Gökçek'i gördüm. Twitterdan soğudum. Face de vardır deyip onu açtım. Bir kaç profil gezdim hepsi birbirinden tırttı .

Bir kaçı, pahalı restorantlarda yemek yerken çekmiş kendilerini.Sorsan sanki orada yatıp kalkıyorlar. Kırk yılın başı gidip oturup resim alıyorlar. Hatta sırf resim çekmek için gidenler var.

Bir bakıyorsun pisa kulesi, eyfel kulesi, aşk çeşmesi önünde resimler.Kim yaptı diye sorsan cevap alamazsın.

Dikkat edin hiçkimse gidip ,ucuz bir aracın önünde, basit bir köftecide resim almaz. Alsa da bunları paylaşmaz.

Hiç pijamayla , saç baş taranmamış halde resim çekileni gördünüz mü yok ?

Ama böyle durumlarda olduğumuz anlar var.

Jöleli saçlar , yandan profiller, şuh bakışlar. Hep böyle mi dolaşıyorsunuz ? hayır. Git bakkaldan ekmek al gel denilen insanlarız. Off ya hep ben alıyorum kardeşim alsın da diyenlerimiz var.

Ama pc nin başında saatlerce kız/erkek arkadaşım gelsin de o da yoksa bilmem ne nickli biri var o gelsinde konuşsak diyoruz . Cam açsam ,cam açtırsam sanala kaysam cinselliğe konuyu nasıl getirebilirim diye düşünenleriz.

Hayatında okuduğu tek ve en çok satanlar listesinde olan kitabı her kitap sorusunda paylaşanlar var aramız da ve aynı şekilde filmi.

Hayatında birkez olsun sevgili olduğu insanla, resim çekilip milletin gözüne sokan görmemişler de var.Sevgilinin resmi ile havamı atılır .

Bikinili paylaşmayın 31 çekerim affetmem. Bunu getirin aklınıza .Ben nasıl kayıyordur diye düşünüyorum. Offf goethe parmak sen abazasın diye resimde mi paylaşmayahhh demeyin.Benim gibi neler var.

O resimleri alıp p*rno filmlerdeki kadınların yüzlerine şoplayanlar var .

Evet bunlar hep var.Aramızdalar. Aranızdayım .Bakın düğünlerde , bunlar bu gece yiyiyeşecek diye düşünenen kaç kişi var düşündünüz mü ? düşünmeyin sizde bunlardan birisiniz.

Hamile bayan gördüğünde ay hesaplaması yapanlar var.7 aylık olsa demek ki 7 ay önce seviştiler :/

Bunlar hep olan şeyler.

Sözüm meclisin her yanına.

İzlediğimiz bir çok yayın zaten bize ,subliminal olarak cinsellik empoze ediyor.Farkında olursun ya da olmazsın.

İki lafı bir araya getiremeyenler, nasıl bir twit atsam da takip edilsemin peşine düşüyor.

Birde şirinlik yapanlar. Kızlara bir yere kadar yakışır da, bu erkeğe yakışmıyor.Laf aralarına kaynamaya çalışmalar, duymak istenilenleri söylemeler.

Siz o anda bunun farkına varmayabilirsiniz. Ancak dışardan bakan biri ne kadar gerizekalı bir duruma düştüğünüzü görebilir.

Yazı biraz fazla yalpaladı arada stabilize de çıktı .Ve uzun oldu.

Okursanız ekime okumazsanız kasıma.

Ben hep olumsuz yönden baktım olaylara. Sizin de böyle kötü düşünceleriniz oldumu?

Güncellemeler:
Kimse yazmadan güncelleyeyim. Bundan önceki sorum da buna benzermiş. Ya da bu ona benzemiş. Demek ki hafıza kaybı yaşıyorum. Olsun içerik biraz daha farklı.

0|0
72

En İyi Kız Görüşü

• ¨Sen salakmisin yoksa manyakmi

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence bu düşündüğünün göstergesi.

Burada yazdığın kişilikteki insanlardan aramızda vardır mutlaka.

Zaten internette takılan insanlar bu tarz insanlar.Asosyal ve psikolojisi bozuk insanlar.

Ben de bazı konularda takıntılıyım.Neyimizi eksik görürsek onu takıntı haline getiririz.Bu da benim kişilik bozukluğum herhalde..

0|1
    0|0
  • Olmaz mı, tanışabilir miyiz dediler mi cin oluyorum, yahu internetin merkezi yok ki, ben Almanyadayım sen Kahramanmaraş'da ( öylesine seçtim uzaklık babında) ne tanışması önce bir iki kelimeyi bir araya getir, üzülsem mi kızsam mı bilemiyorum, elinin biri klavyede biri şeyinde boşalmak istiyorlar, karşısında resim yok sadece yazılanlarla kafada kuracaklarıyla.

0|1
    0|0
  • özet:salak insan çok ve ben bunu hazmedemiyorum gebersinler amk

1|1
    1|0
  • bazen herkesi şey edesim geliyor, dövesim.

0|1
    0|0
  • ne zaman senin sorularından birini okusam sigara yakasım gelir güzel yazmışın bro

0|1
    0|0
  • Viskiye fazla yüklenme =(

0|2
    0|0
    • Bilinçaltı temizliği şart dsfhdsf

• Bir tarikata başvursam, beni bir odaya 40 günlüğüne kapatsalar düzelir miyim acaba ?

• Mantık var olduğu sürece bizim iş yaş demek ki :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Hızlıca göz gezdireyim dedim. Direkt bu cümleyi gördüm. "Bikinili paylaşmayın 31 çekerim affetmem."

Nasıl bir algıda seçiciliğim varsa mk

2|0
    0|0
    • Algıda çekicilik seninki afdsafs

• Dayıyorlar subliminali, temizle temizleyebilirsen =(

• 25 yıl biriktir 40 günde temizle..

Var mı öyle bir dünya =(

• Bro yazı güzel de bu soruyu kaldırırlarsa pis söverim o kadar okudum :(

0|1
    0|0
Yükleniyor...