2 aylık yeni evliyim ve eşim sürekli cinsellik istiyor normal mi?

bunu nedeni nedir biz nisanliyken hic cinsel sohbetimiz olmadi

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ya yeter bir bitin artık yaaaa. Zıkkımın kökü olduğu için yeni evlendiğinizde eşin çok istiyor. Töbe yaaa. 30 unda olan istemiyor der yazar 20 sinde olan çok istiyor diye geyik yapar. Yaşı gereği yeni evlisiniz ya ne yapacaktı. ilk hafta yapıp dükkanı kapatacak mıydı? Sanki sürekli cinsellik istemesi senin hoşuna gitmiyor? Acı mı çekiyorsun? İşkence mi yapıyor sana? Eee daha ne istiyorsun? Otur oturduğun yerde keyfine bak ararsın bu günleri sonra tekrar yazarsın buraya 2 yıllık evliyim eşim artık becermiyor!

9|3
    0|1
    • Belkide haklisin yani guzel aslinda beni arzamasi

• Tabi ki güzel. Ne yapsın ya başkalarını mı arzulasın? Devam etmesi için gerekenleri yap ki ömür boyu bu devam etsin.

• hahahahhahaa bu da iyiymiş :)))))

Erkekler Ne Diyor 14

• İstekli olması normal ama seninde memnun olman lazım bu durumdan.

2|0
    0|1
  • İyiki eşin değilim senin böyle düşündüğünü bilsem aldatırım gerçekten hak ediyorsun.

3|5
    2|1
  • Nişanlıyken olsaydı şimdi az olurdu. Ve senin gibi kişileri anlayamıyorum. Sen zevk alnmıyor musun? Sanki sadece o zevk alıyor.

3|0
    0|1
  • Normal

0|0
    0|0
  • 2 aylık evlisiniz seninde sürekli istememen normal değil :)

2|0
    0|1
  • Normal hem de çok normal senin bunu sorun etmen normal değil. Adamla nişanlıyken bile sevişmemişsin şimdi acısını çıkartacak herhalde dimi :)

2|0
    0|1
  • Normaldir :)))))))

1|0
    0|1
  • adam yıllardır bu anı beklemiş biz günde 3-5 defa yapardık asansröde bile devam ederdik

3|0
    0|1
  • yerinde olsam tadıcı acısını çıkarırım 1 yıl sonra istesende çok az bulucaksın çünkü! evliliğin ilk zamanları böledir!

0|0
    0|0
  • Gayet doğal bir durum 6 aydan sonra düzene girersiniz...

0|1
    0|1
  • normal bende olsam bende yaparım

0|0
    0|0
  • normal tabiki.

1|0
    0|1
  • çok normal yapinca zevk almis alinca hep yapmak istiyor

0|0
    0|1
  • ben 13 yıllık evlıyım hala ilk gunku gibi hergun 2 kez.yani senınkı daha dur bakalım

2|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Sen de zevkine bak

0|1
    0|0
  • ilk 1 yıl iyidir iyi :)

0|0
    0|0
  • normal olan bu zaten .diğer sevgililer gibi her şeyi çıkma döneminde yapmamışsınız evliliğe bırakmışsınız ne güzel örnek alacağım çiftlerden birisniz.

1|0
    0|0
  • link

eşinmi bu? :D ilk gece ne yaptınız canın çok acıdımı korkuyom ben yaa

2|5
    0|0
  • hep derken günde kaç kez?

0|1
    0|0
    • Gece 3 dortkez gun icindede bir kere

• Tepkim sana değildi cevaplayan. @jerker eydi. Gereksiz yere karışıp soruyorlar ya laf olsun diye. Sanane oda bayan sonuçta ne sorarsa sorar yanlışsa diğer kız cevabı verir zaten.

Biliyorum senin neden sorduğunu o konuda benim merakım yok. Önemli olan zaten uzun sürmesidir. 10 ar dk dan 3-4 olacağına 1 saat 1 kere olur ama kadın 3-4 kez gelebilir. Ben araya giren jerker e kızdım.

• anladım kunterper34, bende dediğiniz nedeni düşünmüştüm, hani dediğiniz gibi 10, 15 dak. olup 4 defa olmaktansa 1 saat olup tek sefer olması niteliği bakımından daha iyi o sorun mu var diye sormak istedim.

Yükleniyor...