Gelen kan kızlık zarımdan mıdır sizce?

daha önce hiç kimseyle hiç bir şekildr cinsel beraberliktr bulunmadım..bundan 5-5 yıl önce bir bebeği yatarken havaya kaldırdım ayakları karnıma basılı bir şekilde havaya kaldırdım tam göbek deliğime bastı çocuk o an bir acı hissettim tuvalete gittiğimde bir damla kan vardı iç çamaşırımda sizce bu kan kızlığımdan mı gelmiştir ltf.bilen birileri mantıklı bir şekilde cevaplasın.

Güncellemeler:
ben kanin bagirsaklarimdan geldigimi dusunuyorum ama icime de bir kurt dusmedi degil malum turkiyede bu cok onemli bir sey allah aksilik vermesin zor durumda kalmaktan korkuyor insan.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• ben sanmıyorum. arkadan yapıp da evlendiğinde bakireyim ben diyen kızlar varken sen sıkıntı yapma karakterden belli olur herşey.

0|0
    0|0
    • insallah oyledir...haklisinda ben bu dunyada adalet denilen seyin vaeligina inanmiyorum ilahi adalet var o da oteki tarafta bu dunyada cok yok allah yardimcimiz olsun.

• evet umarım istediğin gibi mutlu bir hayat yaşarsın hanımefendi:)

• cok tesekur ederim amin ins.sende istedigin gibi mutlu bit hayat yasarsin.

Erkekler Ne Diyor 6

• Bebeğin ayağı vajinana girmediği sürece zarın bozulmaz tatlım :) Muhtemelen adet döneminden yeni çıktıysan içinde kalan kan parçası kanına yapılan basınca verdiğin tepki ile vajinandan atılmıştır. Korkacak bir şey yok, ilk günkü kadar bakiresin hala :)

0|1
    0|0
  • kızlık zarı olma şansı var ama bu sadece bir zedelenme dir yani bakirelğin falan bozulmadı vede kızlık zarındaki kan 1 damla değil epeyce akıyor korkulcak birşey yok için rahat olsun

0|1
    0|0
    • sagol ins.oyledir yoksa yapmadigim bir seyden suclanirim allah yardimcim olsun ins.

• Sacmalama kizlik zarinla alakali biraey olamaz dusundugun givi bagirsaklarindan gelmistir ayrica eskisi gibi kiz olup olmDigina değil insanlik onemli bu zamnda

0|0
    0|0
    • bilemiyorum inş oyledir. gecenin su vaktinda aklima takkldi bir hafta sonra dugunjm var ..keske nisanlimda senin gibi dusunseydi hemde o bakir olmamasina ragmen bakirelik onun icin onemli... bu nasil bir zihniyettir en sevmesigim sey beni buldu anneme de soramiyorum korkumdan.

• haklsin ama oyle dusunuyor iste onun icin bakirelik onemliyms

• Kendi sidir kilometre alsin sanada kullanilmis bedenini veriyo yani mutluluklar size

• regl döneminedene kalan kirli kan baskı sonucu dışarı atılmış

0|1
    0|0
  • takma bea beden olarak hala bakiresin

0|0
    0|0
  • kızlıgından gelmiş kandır bu

0|0
    3|1
    • uzmanı mısın konunun?

• Burada kim uzman aslan? söylesene? doktora gitmiyor kucucuk bir bebegi burada soruyor. mantıklı mı sence?

yorumunu kendine sakla. yoruma yorum yapma. yoruma yorum yapacak kişi sorandır. send egil.

Kızlar Ne Diyor 2

• kızlık zarı öyle kolay bozulmaz korkma nişanlı olan kızlarda bu korku herzaman olur bizim toplumda. sen kendinden eminsen öyle kuruntu yapma bence

0|1
    0|0
    • kadin olmak cok zor...ben kensimden eminim ama ya su zamanda su olmustu bozulmus mudur falan filan diye korkuyor insan toplum baskisi iste bir kurtulsaydim.

• bakir olmadığını ama önem verdiğini mi söyledi sana?

0|1
    0|0
Yükleniyor...