Doğum yaptıktan sonra cinsellik...

Normal doğum yapan bayanların vajinası genişliyormuş ve eski halini almıyormuş diye duydum. Bu doğru mu ?

Şayet doğruysa, bayanlar geniş vajinalarıyla yine eskisi gibi zevk alabiliyorlar mı ?

(Beyler ya siz; yani eşinizin doğum yaptıktan sonraki cinsellikten aldığınız zevk nasıl oldu ?)

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Evet genisliyor sekli degisiyor dikislerden sebeb ama zevk almada sikinti yok tabi erkek icin sikintili olabilir genisledigi icin ben sezaryen istemistim esim izin vermedigi icin normal dogum yapmak zorunda kalmistim sezaryen olsa daha iyi bence fark oluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• işte bunlar hep hurafe

0|1
    0|0
  • sezeryanle olanların nasıl bir sorsak? Her şeyin doğalı, normali iyidir.

0|0
    0|0
  • genişliyo ama okadarda değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bebek ana rahmine düşdükten itibaren cinsel hayat sürekli geriye gidiyor. Bunun vajinanın büyüyüp genişlemesiyle bir alakası yok. Hamilelikte zaten düzenli seks yapamıyorsun, çekiniyorsun yapmaya, bebek doğunca uzun bir süre senin yatağında yatıyor hatta bir süre sonra yatağın kendisine ait olduğunu zannediyor ve bir şekilde babayı yataktan atmak için elinden geleni yapıyor. Sürekli ağlayıp uyutmayınca mecburen evin uygun başka yerinde yatıyorsun. Bebek uyuyup ta eşinle sevişeceğin zamanlarda da tam orgazm olacakken bebek anasının s...diğini hissetmişçesine uyanıp ağlamaya başlıyor. Annesi bebeğin yanına koşturunca siz sıçılmış pok gibi kalıyorsunuz. Bir süre sonra başlarım böyle işe deyip başka kadınlarla cinsellik yaşamaya başlıyorsunuz. Yani kısacası kadının normal doğum yapıpta vajinasının genişlemesi çok da önemli değil :)

1|0
    0|0
  • Normal doğumdan sonra, vajina genişliyor ama doğumdan hemen sonra operasyonu yapan doktor vajinaya öyle bir dikiş atıyor ki eskisinden daha dar oluyor giriş kısmı. Tecrübe ile sabit.

0|0
    0|0
Yükleniyor...