Bir şeyi merak ediyorum, gerdekte..?

Evet evli arkadaşlar sorum size. Gerdekte cinsel münasebette büyük ihtimalle kondom kullanılmaz diye tahmin ediyorum. Bunun yerine bayan hap mı kullanıyor yoksa erkek boşalacağı zaman dışarı mı boşalıyor?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben bilemicem bakireyim sevgilimle evliligi bekliyoruz bu is icin :) ama bana kalsa bende kondom istemem, kulaga güzel gelmiyor olabilir ama et ete degecek ya.. yoksa ben ne anlarim o isten, sevgilimi hissetmek isterim... ben hap kullanirdim acikcasi. sevgilimin disariya bosalmasini görmek hic hos olmaz, helede ilk gecede. cok pis durur

1|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• kondom ne?

0|1
    1|0
  • hap canım hap

0|0
    0|0
  • uzun süre normal ilişkiye girdik...boşalacağı zaman condom taktı eşim ve kısa süre sonra boşaldı

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• evli olmakla ilşkili değil ama kadın hamile kalmak istemiyor ise daha çok ertesi gün ilacı kullanırlar diye biliyorum .erkeğin dışarı boşalması ilk gece kadına hoş gözükmeyebilr .

0|1
    0|0
  • Et ete deyicek aga yani :D

0|2
    0|0
  • bi çok yolu var kardeş.sen hangisini istiyosan onu yaparsın.eti ete değdiricem dersen eşine söylersin gereken tedbiri o alır. yok olmaz derse dediğin gibi yaparsın dışarı boşalırsın.o da olmazsa mecburi olarak condoma başvurursun.

0|0
    0|2
Yükleniyor...