Cinsellikte doyum kafadamı, tecrübedemi ?

Arkadaşlar 21 yaşındayım ve eli yüzü düzgün bir erkeğim, sevgilim ile 1,5 yıllık bir ilişkimiz var ve aileler ile aramızdada ciddi düşünüyoruz, fakat ben 1,5 yıl önceye kadar 27-28den önce hayatta evlenmem diyen bir insandım, sevgilimden önce 4-5 tane daha sevgilim oldu fakat hiçbiri ile cinsellik yaşamadım hala bakirim.. benim sorum şu olucak ben ilerde eşim olmasını istediğim kadınla beraberim fakat erkeklerde evlilikten önce en azından 2-3 bayanla birlikte olmak gibi evlendikten sonra keşke yapsaydım en azından öyle evlenseydim diyen sonra pişman olan arkadaşlar var mımerak ediyorum ? :S bütün bir ömür sadece sevdiğiniz insanla beraber olarak geçirilebilinirmi ? bu sadece takıntımı ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• takıntıdan ibaret. bir ömür sadece eşinle yaşayabilirsin. eşin eğer cinsel konuda sana gerektiği gibi emek harcar hiç bir emeğini esirgemezse, keza sen de eşinden hiç bir emeğini esirgemezsen yani bencillik yapmaz birbirinizin mutlu olabilmesi için çabalarsanız hiç bir sorun yaşanmaz. şunu unutma başka kadınlarla yapacakların eşinle olandan farkı yok. cinsellikte fark kadının sana olan ilgi ve alakasıdır. şu var ki en güvenilir en temiz ilişki eşinle yaşayacaklarındır. başka kadınlar sadece vicdanını rahatsız etmekle kalmaz sağlık riski de taşır.

1|1
    0|1
    • Gerçekten güzel bir cevap vermişsin kardeş kafamdaki birçok soru işaretinin cevabını vermişsin.. anlıyorum gerçekten, iki tarafta birbirine verdiği değeri her alanda gösterdiği sürece saygı sevgi çerçevesi içinde hiçbir sorun çıkmadan devam edicektir :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Yaşın evlilik için küçük otur oturduğun yerde :D

0|0
    0|0
  • Simdiden üzüldüm esin olacak kadının adına

0|0
    0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• başkaları sizin gibi olmadığı için sorun etme .illa da sizde farklı kadınlar ile tecrübe yaşayacaksınız diye bir gerçek yok .siz kendiniz sabredip bu zamana kadar cinsel ilişki yaşamayı istememiş olabilirsiniz .bu sizin nefsinizlede alakalı .bende aynı durumdayım ama illada eşim ile ilşkim öncesi tecrübe olsun diye başka ilşki yaşamak istemem .aslında kendiniz nasıl zevk almak isterseniz o şeklde özgür davranın .en önemlisi bu bence .eşinizle de konuştuktan sonra ortak zevk alacağınız konular çıkacaktır .kendini daha rahat hissedersin .bence kafada byen bir durum .

0|2
    0|0
    • hmm anlıyorum kardeş, doğru söylüyorsun bizimki üzüm üzüme baka baka kararır hesabı.. daha çok batıya özenme :s etrafta bu kadar çok sallayan savuran olunca hele hele sağda solda evlenmeden önce yapılması doyulması lazım gibi laflar duyunca :s insan bir korkuyor.. ailenden birilerinin bunu dediğini düşün :s takıntı yapmazmısın..

• takıntı yapacak bir konu yok aslında .kim nederse desin .yada istedikeri kadar evlenmeden önce yapacağını yap sonra evlen desinler .o kadarda kolay değil bu durum .sende hiş bir kızla ilşişkiye girmedim ama bu uzunda sürecek gibi .ilşkiye girmek isterim ama kızlara hitap etme şeklim ve yaklaşımım farklıdır .bir kızla ilşki yaşamak için yaklaşamam .benim karakterimde buna el vermiyo .belki sizinde karakteriniz boledir .ne kadar istesenizde bir kızdan sizde isteyemessiniz .

• Kardeşim insan bazen farklı zevk'ler arıyor bence bunu şimdiden halletmeye çalış ama bagımlı olma :D

0|1
    0|0
  • Bizim elimiz yüzümüz yamukmu la

0|0
    0|0
    • el yüz değilde senin beyninde bir problem var.. işsiz sikik

Yükleniyor...