Düşünce gücüyle gebe kalmak mümkün mü?

kişilikte düşünce gücüyle çoğu şeyi yapmak mümkün diyor uzmanlar. hatta kişisel kitapları bile var. Hastalıklara bile çare olabiliyor, peki düşünce gücüyl hamile kalma olasılığı ne kadardır? bence mümkün.

dalga geçcekler yazmasınlar.

0|0
11|21

En İyi Erkek Görüşü

• Burada dalga gecenler cok olmus, esefle kiniyorum. Mantik yurutseler boyle olmaz. Dusunelim simdi... Dusunce gucuyle cuk kalkiyorsa hamile neden kalinmasin? Kaldi ki mesela taksimdeki capulcular dis mihraklarin beyinlerine gonderdigi sinyaller sonucu o melun hareketleri yapiyorlarmis, demek ki oluyor bunlar. Evet, simdi herkesi seyini onune koyup dusunmeye davet ediyorum

3|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 20

• Yorumların aksine ; evet düşünce gücü ile hamile kalabilirsin.

Hatta adetin kesilmesi , göğüslerin şişmesi ve süt üretimine geçmesi , karnın şişmesi hatta kıpır kıpır birşeylerin olması , neredeyse 8 aylığa kadar mümkün . Bundan sonrası ise tam bir dram, çünki beyin vücudun hamile kaldığına öyle bir inanır ki , ( patolojik düzeyde bebek isteği buna benzer vakalar oluşturur ve eşey gerekmez ) bu işe dair bütün işlevleri neredeyse harekete geçirir ve bedeni de doğuma hazırlar. Karnın içindeki kıpırtılar da aslında yer değiştiren barsak sistemindeki ürün ya da gaz geçişlerinden olur , ancak bunlar bebek tekmesi olarak algılanır.

Herşey çok gerçekçidir, ancak doğum zamanı yaklaştığında bir gecede o karın dümdüz olur , zira nasıl olduğu çok da açıklanamayan bir hava ve ödem karışımı , beynin bu hatalı algısı nedeni ile kurduğu yalancı gebeliğe yardım eder.

Sonuç mu ? Çok zor üstesinden gelen ve bebeğini kaybetmiş annelerde görülen bir majör depresyon, reaktiftir ve intihar meyili çok yüksektir.

2|0
    0|0
  • böyle bir beynin varsa neden olmasın : link

6|2
    0|0
  • olaya reailst baksan biraz :) akaşama eve nasıl ekmek götüreceğini düşünen insan, üniversitesi bittikten sonra ne yapacağını düşünen insan, aysonunu nasıl çıkaracağını düşünen insan vs vs işte bu insanlar için imkansız böyle şeyler ;) ama kendini herşeyden soyutlayan ve hayatını bir şeyleri anlamlandırmak için düşünen yalnızlığının erdeminde kızaran pişen bir insan belki bu dediğini yapabilir ama yapsa bile bunu topluma mal etmez... :)

0|0
    0|0
  • Spermi Nereden bulmayi dusunuyorsun?

Öyle birsey olsaydi tup bebek merkezleri degil dusun hamile kal merkezleri olurdu

Birde dalga gecmeyin demissin.alay konusu bile edilecek kalitede degil bu fikir

1|1
    0|0
  • Yıllar boyu düşünseydin bir damladan meydana gelebiliceğin aklına gelebilirmiydi kardeşim.

0|1
    0|0
  • Düşünmeye başlasan iyi edersin.

0|0
    0|0
  • yalancı gebelik var ama gerçeği için bir adet iş görür erkek olması gerek.

çok ileride erkeğin olmayacağı bir devirde ne olur bilemem.

0|0
    0|0
  • mesela benim düşünce gücümle hamile bıraktığım çok bayan var, bu yüzden artık kafama prezervatif takmayı düşünüyorum

dalga geçilmiycek gibi değil ki

öyle olsaydı ortalık picten geçilmezdi, bizim abazaları hesaba katmadın mı hiç

0|0
    0|0
  • ya bu durumda erkeklerle sidik yarışma sevdanızdan mı geliyor

yani hani onlar düşünce güçleriyle cinsel organlarına hükmediyor istediklerini yaptırabiliyorsa

biz kadınlar neden yaptırmayalım gibi mi

0|0
    0|0
  • çok saçma ya gebe kalmak için sperm gerekli Allah tarafından bir mucize olmazsa asla olmaz. Hz. Meryem buna örnektir

0|0
    0|0
  • vay vay vay benim arkadaşımın haline bakın :(

0|0
    0|0
  • Buda yeni hamile kalma yöntemimi..

0|0
    0|0
  • bence mumkun demişssinde nasıl?

0|0
    0|0
  • Hayır mümkün değil.

0|0
    0|0
  • mümkün değil

0|0
    0|0
  • zikkafalı olmaya ne gerek var o iş için organın varken ?

0|0
    0|0
  • DüşünCe gücüne sahip olacak aklı sana veren sıvıyı düsünCe gücünle yaratman zorr :D

0|0
    0|0
  • iki tarafta düşünürse çok mümkün

0|0
    0|0
  • o siperm rahme girmeden nasıl olacak merak ettim

0|0
    0|0
  • Adamlar telekinezi ile baskasini olduruyor. Hamile mi kalamayacaklar...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• düşünce gucuyle hastalıklarından kurtulabılırsın evet bu mumkun.cunku beynıne mesaj gonderıyorsun ve ben hasta degılım,vucudum cok saglıklı,hıcbır mıkrop vucudumda bulunamaz dıyorsun ve beyın buna ınanıp,vucudundakı hasarlı hucrelerı ıyıleştırmeye baslıyor ama ben hamıleyım ben hamıleyım deyıp dusunce gucunle hamıle kalamazsın.beyin sperm uretemez ve o kadarını da yemez canım.

1|0
    0|0
  • seda diker adında bir kadın var, kitapları da var, sanırım böyle bir yöntemle hamile kalmıştı. yanılıyo da olabilirim bir arat bakalım ismini

1|0
    0|0
  • Vay be daha neler çıkçak ahahah :D

0|0
    0|0
  • kalırsan beni de bırak kenks

0|0
    0|0
  • Daha neler çıkacak

0|0
    0|0
  • Nasıl mümkünmüş?

0|0
    0|0
  • efsane olur bu soru yerimi alayımda :D

0|1
    0|1
  • Düsünce gücüyle torunlarım var.

0|0
    0|0
  • İmanmiyorum surekli ayni kisiyi dusundum ama halen karsilasmadik o yuzden

0|0
    0|0
  • Daha neler artık

0|0
    0|0
  • dusunce gucuylemı sperm yaratacaksın :) yumurta dollenmeden nasıl gebe kalınır ? garip.

1|0
    0|0
Yükleniyor...