Erkek arkadaşıma gerçeği nasıl söyleyeyim?

ilk ilişkimi 18 yaşımda yaşadım sonra o terketti arkadaşı beni inandırdı onlada oldum oda çok üzdü beni karşıma yakışıklı biri çıktı beni sevdi niyeti ciddiydi bakire olmadığımı söyledim sorun değil dedi onunlada çıktım aylar sonra kavgalar başladı ayrıldık,sonra bikaç erkek daha inandırdı ciddi ilişiki diye olmadı,şimdi gerçekten seven biri var niyeti ciddi ama ben ona bikez eski sözlümle zorladığı için oldum diye yalan söyledim bekaret önemsiz dedi haftaya isteticek ailesiyelede tanıştım çok iyi insanlar nişan düğün hemen yapıcaz,ilişki bile yaşamadı benle evlenmeden olmaz diyor,öncekilerin amacı sadece yatmakmıydı sizce?

Güncellemeler:
cinsellik köşesinde sormamıştım::(

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• o arkadaş kandırmaları günümüzün en çok örneği..yorum yok..mutluluklar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• gelen geçen vurmuş anlaşılan

4|4
    0|0
  • Yok canım sadece evlenmekti amaçlarıda sexte aradan çıksın demişler belli ki .

0|1
    0|0
  • öncekilerin amacını hala neden soruyorsun ? anlayamadın mı ? evet yatmak

0|0
    0|0
  • Evet öncekilerin tek niyeti cinsellikti büyük ihtimalle.

1|0
    0|0
  • Sen suna gelene gidene verdim desene. Ne uzatiyorsun

2|1
    1|1
  • ağaçları kese kese ormanı yok etcekmişsin az kaldı. nihayet bir insan evladı çıkmış karşına.

1|0
    0|1
  • hayır seni gerçekten sevmişler ! sen harbi safsın la :DD ne sevmesi işlerini gördüler gittiler işte. sen böyle devam et :D

1|0
    0|0
  • geçmiş olsun bir soğuk su iyi gider

0|0
    0|0
  • Yok is olsundiye yapmislar bu ne Amk onune gelene vermisin snde ;)

2|0
    0|0
  • sanırım seni kullanmışlar

1|0
    0|0
  • bence iyi birisi gibi kaçırma derim

1|0
    0|0
  • fatmagülün suçune :)

0|0
    0|0
  • Yanlış kategori olmuş

0|0
    0|0
  • bak yalnız değilsin bir başladınızmı gerisi geliyor,sonrada bir kez olduda zorla olduda başlıyosunuz demeye

link

0|0
    0|0
  • amaç sadece yatmak değildir karşılıklı bırseyler yaşamaktır ilerleyen zamanlarda olmaz ayrılırsın o başka ... evlilikten önceki ilişkiler karşılıklı anlaşmalı ve istekler doğrultusunda olur ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sorman bile hata kesinlikle öyle

0|0
    0|0
  • zinanin sonu ibret olsun hepinize.

1|0
    0|1
  • bnce ole gorunuyor canım iyii hamıle kalmadın bırak bırak

0|0
    0|2