Ahhb aşkım Riccardo Gözün çıkmasın emi... Ben neden hep gaylara aşık oluyorum be!

hayatımın en güzel yılı olan ve hep öyle kalacağından emin olduğum 2010'u harika bir aşkla kapattım. Oldukça romantik, yakışıklı, sempatik, cana yakın, komik, ve hakkında daha bir çok şey sıralayacağım İtalyan olan biricik Riccardom ile ; tam 2010 un son günü sevgili olduğum ve 2011 'e el ele girdim. o uğursuz 2011 e girdikten bir kaç gün sonra salak herif beni terketti. Tabi herkesin içinde "italyanların %60 ı gay sanırım, sen biliyor musun, ne düşünüyorsun yerine, içki etkisiyle "italyanların %60 ı gay biliyor musun, ne düşünüyorum, sanırım sen de" olarak yanlış çevirmemin bunda büyük bir sebebi vardı. Ahh! Ricardo Ahh! harbiden gay mıydın acaba ne diye o kadar sinirlendin ki salak herif... Hem bütün yakışıklı adamlar gay olmak zorunda mı? Yine pek yakışıklı ve tatlı Eski sevgilimde gaymış, ve bu malum gay olan eski sevgilim başka bir eski sevgilime sulanmış. Alçak herifler pabucum damda :( 2012 senden ricam; lütfen gaylara aşık olmayayın yahu!)

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Saka yapmadan soruyorum birazcik erkeksi yanlariniz varmi?mesela yuruyusunuz sesinin hareketleriniz tamamiyle kadinsimi yoksa az da olsa erkeksi yanlariniz varmi

0|0
    0|0
    • hayır ; minik şirin tatlıy bişeyim tam anlamıyla ufacık tefecik sempatik diye bilinen bayan tiplerindenim.

• sende gaya gaya bir olmuşsun.. :)

0|0
    0|0
  • şu riccardonun abisi neyin vardır gay olmayan belki ona aşık olsana :D

0|0
    0|0
    • hahahah :) ya oda gay çıkarsa

• hakan akkaya yı da beğenirsin sen kesin :D

• Begenmem aslında ama neden begendım bunu bilemedim :( pardon yanlıslıkla şikayet ettyim

• Kısmet

0|0
    0|0
    • ben gaylardan hoşlanmaya devam ettikçe yok bana kısmet filan :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Ceren inşallah 2012 de keçilerine mukayyet olurusun şeker:D:D:

0|0
    0|0
    • ayyy onların kaçalı çok oldu be prenses

• Enerjileri seni cekiyor demek ki.

0|0
    0|0
    • uff bilemedim ya! bakalım bu yıl gaylarla geçti gelecek yıl oyle olmaz inşallah.. ama vbarya :( salak riccartdo

• oy ne zor olur o. :/

0|0
    0|0
    • uff gaylardan hoşlanmakmı evet aynen oyle

Yükleniyor...