Kızlar arkadaş çevrenizin yüzde kaçı bakire ? Tahmini cevaplar mısınız ?

Yaşadığınız yer ve yaşınızıda yazarsanz sevinirimm :D

Güncellemeler:
Arkadaşlarım soruyu sormaktaki amacım , acaba bu kültür değişimini biz bir andamı kabullendik yoksa her yeni nesil kabullene kabullenemi bu hale geldik die merak etmemdi. Sanrm bir anda kabullenivermişiz her yaş grubunda bakirelik yalan olmaya başlamış, yakında hiç kalmycak :S İşin kötüsü bizim çocuklarımızda evlendikleri kşinin bakire olup olmamasını önemsemeyen nesil olacak .. Hadi hayrlısı

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• ben sana birsey deyimmi kardesim öyle bir devirde yasiyozki emin ol bana dünyada misal 100 kiz varsa iclerinde sadece 5 tanesi bakiredir yoksa geri kalani asla bakire falan degil.bu zamanin kapalisi acigida ayni boktur ve inan bana bakire olupta arkadan veren o kadar türbanli ve acik sürtük varki bunlarin ögnü bakire olsa kac yazar ruhlari dul,arkalari dul.öpüsmem ay elime erkek eli degmedi diyen zamin yosamalrina inanma hepsi ayni kancik.simdi git bir islamievlilikcaht sitesinde bile bu türban takipta herif arayan kasarlarla kayniyo sözde bakirelerya sözde musluman ya madem muslumanssin serefsiz ne isin var öyle yerde koca ariyorsun?sana peygabberinmi emretdi yoksa allahinmi?yooo asla islamda gidinde kocayi kariyi chatlerde arayin diye emir vermiyo ahlaklica evinizde bekleyin kismetinizi diyo.ama masallah zamanimizin türbanlilari da park köselerinde domalarak bakireliklerini ve islami koruyo kizlarimiz cok serefliler ya.bakire diye bir bok kalmadi gelene giden verip sonrada diktirtip ben bakireyim diye övünen binlerce kasar taniyom ben.arkadasim anliycagin bunlarin yas grubuda 16-18-25 arasi emin ol 30 yasinda olanlari bile bu devirde bakire degil köylüsünden tut kentlisine kadar bakirelik kavrami artik kalmadi sözde bizlermiyiz osmanli torunlari?birak ya biz osmanlinin sadece picleriyiz... saygilarimla

3|10
    2|2
    • Sen bayaa dolmuşsunn teşekkür ederm cevabın içiin. Ya haklısnın .. toplumumuzdan memnun değilim bendee bir anda nasıl değişebildk onu çözemedm daha :\ Çoğu erkek memnundur bu durumdan amaa zamanı geldiğinde kime güvenipp hayatımı paylaşcam ben işte asıl sorun bu :\

• GodİsDead niye sana giren cikan nede savundun?bir kadin dogruyu söylüyor diye cirkinlesmez bence sen kendi adiligine bak demekki sende bunlarin p**evenkisindirki savundun beliki altinda kactanesi diktirme ciktiysa yaran varki gocundun du fotzee..

• ama olmayanlarda var gercek bakire olan .. hem acik hem kapali farketmez insana bagli bu ama tabi bir insan kapanmayi göze aliyorsa hareketlerine biraz daha dikkat eder . ben kapali falan deyilim ailemde deyil ama yazdiklarinda hep kapalilari söylemisin bu insana bagli .. mini etek giyin oruspuda deyildir ama kapananda ilaki namuslu deyildir . o yüzden gecin bunlari yüzde kac falan önemli olan insanin icidir .. buda anlasilir . ayrimciliktan nefret ederim acik kapali diye herkese saygi duymak lazim.

Kızlar Ne Diyor 11

• hepsi cevap çok kısa

0|2
    0|0
  • Hymen'lerle arkadaşlık kurmadığımdan; takılmıyorum bunlara.

0|1
    0|0
  • sanırım bakire arkadaşım yok :)

1|0
    0|1
  • Londra

18

Bir iki tane bakire arkadasim var iste :)

0|0
    1|0
  • Hiçbiri değil , bende dahil .

0|1
    0|2
  • 22 yasindayim , bende dahil olmak üzere arkadaslarimin tümü bakire sayilir

sayilir derken olmayan bir kac tane var benim bildigim, genelleme tam anlamiyla bakire, yani hic yakinlasma yasamamis kizlar

1|2
    0|0
  • Nereden biliym ki kim yüzde kaç bakire, sormadım :/

0|1
    0|0
  • yüzde 70 % gercek bakire .. bende bakireyim 30% BAKİRE OLMAYANLAR.

0|0
    1|0
    • Yaş gurubunuda söylermsn lütfen :)

• ben 20 yasindaym arkadaslarimda 19-22 yas

• 10 arkadaşım var ve sadece 1 değil

0|1
    1|0
  • yurtdışındayım çevremin %30 u tam bakire hiçbişey yaşamamıştır, %40 ı önden bakiredir anal oral yaşamıştır %30 bakire değildir.

0|0
    1|0
    • Yaş grubunu söylermisin ?

• keyfin bilir, yurtdışında yaşayanların ne farkı var orada oldugu gibi burdada bakire olanıda var

• Hangi ülke? çevreniz çoğunluk Türk mü

• yüzde doksanı kesinlikle hiçbir ilişki yaşamamış insanlar.-öpüşme dahil.-

1|2
    2|1
    • hmm peki yaş grubu ?

• ya buradan kimseyi tanımıyorum mal mısın niye yalan atıyım? olum, arkadaş çevremin hemen hepsi namaz kılıyo, insanlar sevgilileriyle öpüşüp beş vakit namaz mı kılsın napsın yani.herkes çevrenizdeki kızlar gibi anasını satıyım, olmadığını duyunca da sinirleniyorsunuz ya neyse sakinim. yaş grubu 18-24

• Teşekkürler.. ya arkadaşlıklar zaten kendi kültür anlayışına yakın olan kşilerle kuruluyo. Bu yüzden hak veriyorum sana .

Erkekler Ne Diyor 5

• parklarda öpüşen kızların yaşı olmuş 13 14 lise okuyanları saymıyorum bile bakire olanlar çok azaldı %80 i 90 ı bozuk nerdeyse

şimdiki kızlar çok rahat istediği ile birlikte olup diktiriyo evleniyo kandırdım sanıyo ama Allah'ı nasıl kandıracak vicdanı nasıl rahat edecek ama eskiden öyle bişey oldunda kesinlikle evlenemezlerdi ya ilişkiye girdiği kişiyle evlenecek ya da intihar edecek ailesinin yüzüne bakamazlardı şimdi sırtarıyolar hıhıhıı diye :D

2|0
    0|1
  • Etrafım daki kizlar hep kezban. Bakiredir ler heralde

0|0
    0|0
  • çıktığım bayanlardan sadece 1 tanesi bakireydi. Gerçi o da analcıydı .

1|0
    0|0
  • Çevremde bakire kız arkadaşım yok diyebilirim :) 36 yaşında ve izmirde yaşıyorum.

1|0
    0|0
    • Abicim bırakta senin çevrende olmasın 36 diosun :D

• Yok abi biz ölürüz o zamana :D İnsanlık olarak herşeyin zararlısını biizm nesile bırakmışlar hayatın bile :D Nyse konuşmalarından bile kültür kokusunu hissediyorum abim yolun açık olsun

• Sağol aslanım sağlık günler sana da.

• sadece bir tane var oda bu hafta kaybedecek tek bekar kızda evleniyo .d

1|0
    0|1
Yükleniyor...