Evlendiğinizde ilk gece...

evlendiniz ilk geceniz,eşiniz bakire ama zar esnekliğinden ya da küçükken kazayla zarı zarar görmüş olabilir ve kan gelmezse ne düşünürsünüz?o anki hareketlerinden daha önce biriyle cinsel ilişki yaşayıp yaşamadığını anlarmısınız?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• güvenmediğimle evlenmem

evlendiğime ölümüne güvenirim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• güveniyorsam gerisi önemsiz. yeterki bana hep dürüst olsun. kızlık zarı sadece cinsel yolla bozulmuyor

1|0
    0|0
    • ben de bunu anlatmaya çalışıyorum ama anlama kapasitesi olmayan anlamıyor.evlilik öncesi ilişkinin karşısındayım yapmam...ama yapan da yapar biz kimiz ki onları yargılıyoruz

• işini bilen her türlü bu işin üstesinden gelir, düğüne 1 gün önceden diktirir, gerdek gecesi dikişler patlar ve az kanama olur erkekte bakire sanar. erkeğe bakireyim diyede yutturabilir, fakat dürüst olmak varken bu gibi şeylere gerek yok.

• Anlarım ve yarın ailesine gider alın kızınız bozuk çıktı derim .

2|0
    7|1
    • senin kardeşini kapıya koysalar aynı şekilde ne hissedersin

• Marketten mal almıs sanki dürzü

• Ohmyriri sen de bozuksun heral de , yırtık .

• ya Allah oyle suphelı durumlar yasatmaz ıns ama gercekten esneklık ve kaza durumalrında o dediğin durum olabiliyo ama dedıgım gıbı ıns bıze rastlamaz yanı muneccdım değiliz kı ne yasandıgını nerden bılelım bılemeyız ısın aslını karsımızdakı malesef bızı kandırabılırde ..

Ama Allah Kuranda ne buyuruyor siz nasıl olursanız esınızde oyle olur ben cok sukur temız olursam esımden de zerre kadar suphe duymam ..

1|2
    0|0
  • Bakire olup olmaması önemli değil, o yüzden bişey fark etmez.

0|0
    0|0
  • kadını erkeği yok bunun

bu dinen de günahtır

başka bir erkeğin altından geçmiş bir kızda istemem sahşen

aynı şekilde bnde yapmam neden yapayım ki birlikte olduğum kız ilerde olurda bnden ayrılırsa

evleneceği erkeğin karşısına alnı ak

beyaz gelinlikle çıksın yoksa o gelinliğin rengi görünüşte beyazdır...

bn bir ekek olarak yorumladım aynı düşüncelerim erkekler içinde geçerldir

evleneceğim kadına senden önce bir çok kadınla yattım ziktim ... diyemem şahsen

bn nasıl onun bana tamamen ait olmasını istiyorsam oda bunu isteyecektir ...

AVRUPA özentisi insalar yüzünden ne hale geldik a...q

0|0
    0|0
  • hareketlerinden anlaşılır..

önemli olan biraz da güven duyabilmek...

1|0
    0|0
  • Terlemek vucudun sevinç gözyaşlarıdır...!

0|0
    0|0
  • bu saaten sonra anlasa ne anlamasa da namus un kıymetını bılenlerı çıkarsın rabbım karşımıza

4|1
    0|0
  • anlarım esnek falan anlamam yalan söylediyse vay haline..

0|0
    0|0
  • güvenirim söylediklerine

1|0
    0|0
  • Namus iki bacak arasında değil, beyindedir. 2013'teyiz, hala konuşulan konulara bak...

Bunları aşmamız lazım artık.

1|0
    3|3
  • Zarı yırtık ya da zedeli bilmem ne olan kızlar evlenmeden önce söylerlerse biz daha çok güveniriz.

ama biz farkettikten sonra onlar anlatırsa ne olursa olsun aklımızda kalır..

0|0
    0|0
  • Allah böyle durumlarla karşılaştırmasın:(

Anlaşılır birşeyler bilip bilmediği ama kalbi kırılmaz eşin sonra konuşulur

0|1
    0|0
  • ne oluyorsa küçükken oluyor arkadaş ilginç değilmi

0|0
    0|0
  • Evlenmeden bana anlatabilecegi guvenini ona verirdim

0|1
    0|0
  • tabikide anlarım

0|0
    0|0
  • işi bilen adam zara bile bırakmaz anlar

0|0
    0|0
  • tabi ki anlarım anlamasam bile güvenim sarsılır okan akacak usta başka çaresi yok

1|0
    4|1

Kızlar Ne Diyor 5

• güvenmiyosa evlenmesin.evleniceği kişiyide iyi tanısın yolun başındaykene sorsun daha önce ilişkiye girdinmi? diye..ama esnekse bir sorun olmazki yani.Allah öyle yaratmış sonuçta..hem partner acı çekersede belli olur bakir olup olmadığı bnce.

1|0
    0|0
  • Kendi bakirse anlayamaz.

0|0
    0|0
  • anlar bir erkek bence prof olmasına gerek yok kadının hareketlerinden anlasılır

0|0
    0|0
  • Kendi bakir mı?

1|0
    0|1
  • Yiğit bir erkekde kendide seks yaptığında. Bunu ilk gece böyle dememesi gerek

0|0
    0|1
Yükleniyor...