Sizce sevgilime söylemeli miyim?

2 seneye kadar amerikada yaşıyordum. Orada uzun süreli bir lezbiyen ilişkim oldu. DUygusal bir şey değildi. Şu an türkiyedeyim ve 4 aydır bir sevgilim var, erkek. Sizce ona o ilişkimden bahsetmeli miyim? Ha bu arada zar konusunda sıkıntı yok, bakireyim.

Güncellemeler:
zar için bakire kelimesini kullandım. Sizin dediğiniz gibi ruhum bakire değil, biliyorum.

1|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Eğer tekrar yapmıyıcaksan söyleme. Söylersen güvensizlik temeli atarsın. Ama sakın bir daha yapma çünkü vicdanen ve ruhen ona karşı suçlu hissedersin

0|0
    0|0
  • önceden lezbiştim de..sonra senı gördüm bu alışikaanlıgımı bana unutturdun bu yüzden seni cok sevıyorum de :)

0|0
    0|0
  • bence söylemesen bişey kaybetmessin..

benim görüşüm.. öncesi değil sonrası önemlidir..

bundan sonra sevgiline sadık kalman önemli..

0|0
    0|0
  • kezban olsa artislik olsun diye anlatırdı beyler

0|0
    0|0
  • bence sevgilinin tepkisini düşünerek hareket etmelisin..

aşırı tepki vermeyeceğini düşünüyorsa basit şekilde bahset ki senin o yönünüde bilsin ve ileride iş ciddileşecek olursa duyduğunda şok yaşamasın...

0|0
    0|0
  • anlat anlatmasına da, madem bir ilişki yaşadın, gidip adam gibi biriyle yaşasaydın ya :) boşa geçirmişsin vaktini.. Şimdi nasıl peki hayatın..

0|0
    0|0
  • Söylemenin hiçbir anlamı yok. İleride belki ihtiyaç duyduğunda söyleyebilirsin bence ama şu an söylemek çok saçma ve amaçsız bir eylem olur.

0|0
    0|0
  • "bakireyim." demen bitirdi beni :D :D

0|0
    0|0
  • tamam bence söyleme sende kalsın :D

0|0
    0|0
  • Kadınlarla sikişmeye alıştı isen devam et bence..)

0|0
    0|0
  • bence söylemelisin

0|0
    0|0
  • bence söylemenizde faydr var. dürüst olmak her zaman için daha iyidir.

0|0
    0|0
  • sorun değil ama bu saatten sonra bir erkekten zevk alabilecekmisin?

0|0
    0|0
  • yok anlatma boşwer .d

0|0
    0|0
  • bakiresin ne mutlu sana len desek mi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ya şimdi türk bir erkeğe lezbiyen ilişkin olduğunu söylesen anında ağzı sulanır vay be threesome hayalleri kurar öyle biri olmayadabilir gerçi ama bence söylemene hiç gerek yok. amerikalarda yaşamışsın lezbiyen ilişki yaşamışsın berkarete hala niye bu kadar takıyorsun

2|0
    0|0
  • Canım sen bakire degilsin bakireliğin adını kirletme...

0|1
    0|0
  • Yahu nedir bu turk kızlarının her haltı sevgilisine demesi tutun azıcık çenenizi erkekler herseyini anlatmazken nedir siin herseyi anlatmanız hayır ilerde en yakınız olan o kişi basınıza kalkacak asla deme!

4|0
    0|1
    • yaran mı var patlak ?

• Yok yaram pislik ! Sadece hersey sevgiliye anlatılmaz kendinizi bişey sanmayın bugün varsınız yarın yoksunuz gerek yok anlatmaya !kaşar surat

Yükleniyor...