Eski sevgililerin sırf sevişmek için tekrar görüşmek istemesi normal mi?

Maddi durumum iyi, tip olarak falan genellikle çevremde çok beğenilen bir adamım...

Cinsel açıdan hep doyumsuz bir erkek oldum, dışarıdan bakınca iyi bir şey gibi gözükse de benimki hastalık derecesinde idi, ilişkilerde karşı taraf hep mutsuz oluyordu. sürekli evdeyiz, daha çok dışarıda zaman geçirmek istiyorum gibi tepkiler geliyordu. sevsem bile evde sevişmek varken dışarıda yaptığım hiç bir aktiviteden zevk almıyordum. bir süre sonra ya ben sıkılıyordum veya karşı taraf isyan bayrağını çekip ayrılıyordu.

fakat sorun şu ki, bu kızlar bir süre sonra geri gelmeye başladılar. sevgilisinden ayrılan, nişan atan, boşanan, veya sebep belirtmeyenler. son 1-2 yıl içinde tek tek mesaj atıp görüşüp sevgili olmadan sadece cinsellik yaşamak istediklerini belirtmeye başladılar. bir süre keyfime baktım umursamadım açıkcası fakat şimdi kafamda takılmaya başlıyor. bir bayan sırf cinsellik için bir erkeğe yaklaşır mı? zamanında çoğunu üzdüğüm için mi bana temkinli yaklaşıorlar?

not: azgınlık dışında öyle aldatma cart curt mevzuları olmadı..

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• maddi durumum iyi tip olarakta beğenilen bir adamım demeyeydin keşke.. bu cümleyi bana söyleyen adam dünya yakışıklısı olsa soğurum yaklaşmam. soruna gelince senin eski sevgililer senin azgınlıgından olsa gerek doyumsuz sevişmeye alışmışlar ki, senden sonrakiler yetersiz gelmiştir. başka ne olacak.

0|1
    0|0
    • seni ısıtmaya çalışmıyorum zaten, gizli olarak sordugum için rahat rahat yazdım

• ben sana örnek veriyorum, bu cümleyi dışardada kuruyorsan kurma diye. sana ısınma çabasındada değilim zaten.

Kızlar Ne Diyor 1

• ne çektin be yavrum hepsini yatağa atacam diyede ne didindin hayır atamadın demiyorum be çocuğum attında ne oldu diyorum yine elde var sıfır yazıııık ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ne ekersen onu biçersin kardeşim. Sen kadınlarla ilişkilerine sırf cinsellik üzerine kurmuşsun şimdi onlar da sana öyle bakınca bozuluyorsun. Ama anladığım kadarı ile dersler çekarmaya başlamışsın, iyi yoldasın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...