Ben ilk geceden hamile kalmak istiyorum bunu nasıl yapıcam?

nişanlım çocuk düşünmüyor 3 yıl gibi bir süre ama ben çok istiyorum ona çaktırmadan nasıl hamile kalabilirim. anlamasın istiyorum çünkü o tedbirini alıcak. napıcam bilmiyorum

0|0
4|32

En İyi Erkek Görüşü

• evlenmeden eşinden habersiz kişisel isteklerini gizlice gercekleştirmek pek iyi bir düşünce değil. hayatında neye karar verirsen ver eşinle beraber karar ver.ondan habersiz iş yapmamalısın. evlilikte mutluluğu yakalamak istiyorsan bir olmayı öğrenmelisin. evcilik değil.

0|0
    0|0
    • haklısın :( 3 sene erteleyemem çocuk konusunu

• evlen 6ay gecsin . dusuncelerinde bir degisiklik olacakmı bir bak. acelen nedir bu kadar. yasın daha genc.

• 24 yaşım . okul bitti sevdigim insanla evleniyorum. daha neyi beklicem ki maddi durumumuzda çok iyi çocuguma maneviyatta vericem fazlasıyla. önümüzde engel yok

Erkekler Ne Diyor 31

• Evlenmeyin. Bence siz bir evliliği yürütecek olgunlukta değilsiniz henüz. Bir evlilikte hemde böyle önemli bir konuda eşinizi kandırmayı, bir bebek kaptırmayı planlıyorsunuz.

Hele hele lütfen çocuk yapmayın. O çocuğun babasını zorla baba yapma niyetindesiniz. Bu bir adamın bir kadına tecavüzünden farksız.

0|1
    1|0
  • Iyi de bu karari birlikte almaniz lazim. cunku bu sadece senin cocugun olmucak. esin hazir mi buna bakalim. hem evlilik , nisanlilik sevgililik gibi olmayabilir yurumeyebilir. daha sonra esinle sorun yasarsin bak bu cocuk mevzusunda huzurunuz kacar. adam sana doymak istiyo demek ki en az 3 yil sure bicmis. cocuk olduktan sonra cinsel hayatta sekmeler olabilir. birbirinize gosterdigiiz ilgi azalabilir. hem cocuk sevmekle cocuk buyutmek bir degil sayin soru sahibi lutfen bir daha dusununuz

1|1
    0|0
  • Bak dah aevlenmeden admaın arkasından iş çevirmeye kalkıyorsun bunu okusa acaba senle evlenirmi ?

0|1
    0|0
    • kötü birşey degil ki çocugumuz olsa oda iyi olmuş dicek. okuduk güzel mesleklerimiz var daha neyi bekliyoruz ki çocuk için

• hayır gitmez ama buda çocuk minicik bizden bir parça. can atıyorum kucagıma alıp koklamak için

• peki sen bilirsin zaten böl egidersen evliliğin çok uzun sürmez 5 sene sonra yeni planlarla bekliyoruz :D kolay gelsin :d

• Acelen ne ya takılın işte beraber. Çocuk birsürü sorumluluk demek..

0|0
    0|0
    • ben çocukları çok ama çok seviyorum benden ve ondan bir parça olsun istiyorum

• dogru :(

• Bu konu tehlikeli bir konu aslında. Çok üstüne düşmemen lazım, çocuk çocuk diye de hiç diretme.. Hayatınızı yaşayın biraz, gezin tozun, maddi imkanınız varsa yurtdışını falan gezin, maddi imkanınız yoksa kenara para koyun (herzaman lazım olabilir)

Dediğim gibi, üstüne düşüp onu sıkıştırma. Kendinden soğutursun..

• Kondom'ları deliver. Bir iğne yeter.

0|0
    0|0
  • Burada geçenlerde biri vardı "sevgilim benden habersiz prezervatifimi delmiş ondan kurtulmam gerek soğudum sevmiyorum artık onu" falan filan diyordu dikkat et kocanı kendinden soğutursun.Sonra boşanmaya kadar gider o iş...

0|0
    0|0
    • o sevgiliymiş ama çocuk haklı. benimki kocam olacak

• ya o çocugu gördükten sonra benden daha çok sever . nefret edicek degil ya kendi evladından ki. çocuk görünce oda bayılıyor çook seviyor

• o zaman konuş onunla ne kadar çok istediğini söyle hatta şöyle daha yeni bebeği olmuş tanıdıklarınız varsa onlarlada görüşün dediğin gibiyse biraz zorlarsan o da kabul eder

• ilk gece prezervatif taktırma eşine ön sevişme yaparken kendini çekme hızlı git gel yap hoop 9 ay sonra meyveni alırsın :) ama bence cinselliğin tadını çıkart sonra sonra çocuk yap

0|0
    0|0
  • Biride dememiski kor kutuk sarhos et :) easy way.saglam bir sarhos et gunu iyi ayarla. Aklina hic korynmak falan gelmez

0|0
    0|0
    • bunu aklıma geldi. bakalım başka kolay bir çözüm gelmezse bunu yapıcam

• İlk geceden hamile kalınacak diye bir şey yok. Hamile kalmak ayrıca kolay da değil. Eğer o tedbirini alırsa hamile kalman zor bence..

0|0
    0|0
    • ilk geceden başlamak istiyorum anlamında

• hayır hemde özel bir hastanenin en iyi bölüm doktoru.

• Yav adet kanaması bittikten hemen sonra dünyada hamile kalan yok daha. Bu konuyu internetten kolayca öğrenebilirsiniz.

• Çok zor. Normal şartlarda hamile kalmak %20 ihtimaldir

0|0
    0|0
  • inşallah canı arkadan çekerde :D görürsün sinsice plan yapmanın bedelini :D

0|0
    0|0
  • huzursuzluk çıkmasını istemiyorsan kocanı ikna etmen daha makbul.. biyerde herşey onun elinde.

0|0
    0|0
    • evet ama ikna olmuyor birtürlü

• şimdiden mutluluklar.. ;)

• teşekkür ederim :)

• Oha ya böyle birşey yapılır mı? Böyle katakullilerle hamile kalınca mutlu mu olacaksın ?

0|1
    0|0
    • başka şansım var mı :(

• Umarım aksini düşünmek istemiyorum.

• :)

• evlendikten sonra evin farlı noktalarında seviş

onun tedbir anlamasını engel olacak hılzı ve azgın ol

0|0
    0|0
    • öyle yapıcam zaten başka çare yok

• alkol kulanmıyorum.

• üzeirndeki çıkardıktan sonra ılık bir duş almalısın

• o tedbirini alırsa senin yapacak birşeyin yok

0|0
    0|0
    • hiç mi yok

• taktığı kondomu hafiften ısırarak del başka çaren yok

• öyle yapalım bakalım o kesin benim korunmamı ister bende korunmam

• ne acelen var :D :D

0|0
    0|0
  • ikna et huzursuzluk olur yoksa

0|0
    0|0
    • ikna olmuyor ki

• belki bir bidiği vardır çocuk bu umarım olursa sağlıklıve hayırlı olur

• onun derdi kariyer. önce ikimizde kariyer yapmalıymışısız

• Tek başına yapamazsın herhalde buna biz ne dıyelım onu ikna et:

0|0
    0|0
    • birşeyler olmalı ya

• anlatayım içine boşalacak sende bacaklarını tavana yaslayıp 10 dk bekleyeceksın ıcıne bosalması ıcın ya yalan soyleceksın dogum kontrol hapı kullandım bısey olmaz dıye ya da ıkna edeceksın !

• en iyi çözüm ikna etmek sanırım

• çaktırmadan del

0|0
    0|0
  • doğum kontrol hapı kullanıyosan kullandım de kullanmadan. prezevatif kullanıyosa ucunu del :D

0|0
    0|0
  • ne zaman evleniyosunuz

0|0
    0|0
    • temmuz 20. çok az kaldı

• ben istiyorum ve allahın izniyle çok iyi anne olacagıma inanıyorum. çocugum olsun yeter

• helal olsun sana...en doğrusunu düşünüyosun

• Tedbir almasa bile ilk gece hamile kalma ihtimalin düşün olur.

0|0
    0|0
    • bence ilk gece hamile kalmak yüksek

• Rica ederim, iyi eğlenceler :)

• :)

• Korunma birde yumurtlama dönemine denk getir kalırsın.

0|0
    0|0
    • nişanlım korunur. adet dönemimin bitimine denk getirdim. kesin o zaman olur diyorlar bakalım allah izin verirse

• teşekkür ederim :)

• Rica ederim :)

• prezervatifi del iğneyle :D

0|0
    0|0
  • niye bütün kadınlar böyle değildir ya:D ikna et bir şekilde biraz ilgi göster yumuşar.

0|0
    0|0
  • Ama bu da kocanı aldatmaktır. Doğum kontrol hapına başladım gerek yok korunmana boşal içeri de hooop güüüm.

0|0
    0|0
  • analdan girerse görürsün ozaman çocuğu

0|0
    0|0
    • hayır sanmıyorum ilk geceden bide...

• hahaha :D erkek o anda seni mi dinlicek :D

"yat lan aşşa keşave" dicek öyle suscan .D

• yapmaz

• hap kullanma ama kullandım de :) prezervatif takacak olursa hap kullandım araya engel koyma ten tene değsin seni hissedeyim de :) ilişki sırasında içime boşal diyerek de onu ateşle ve içine boşalmasını sağla :) ama hamile kalırsan neden yalan attın diye sana kızabilir beni kandırdın diye

1|2
    0|1
    • evet bende derimki dogum kontrol hapı yerine karıştırıp agırı kesici kulanmışım. :) birz çocukça ama ...

• sanmıyorum öyle biri degil çok kibar efendi. aslında bakma oda istiyor ama cesaret edemiyor

• yani adam biraz evliliğe alışsın bir o yükü taşımaya alışsın çocuk sonraki iş ilk geceden yapma şimdi böyle bide bunu düşünme alacağın zevke baksana :)

• Anan yoldan girsin sana tek seferde 9 doğurmazsan bende bişey bilmiyorum :DDD Çığlık çığlığa inler durursun..

0|0
    0|0
  • büyük yanlış yaparsın.

0|0
    0|0
    • neden

• çocuk kararı birlikte alınır. yuvan mutlu olsun istiyorsan gizli saklı iş yapma.

• Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 4

• Prezervatifi del kandjmas

0|1
    0|0
  • çok erken sonradan pişman olursun. çocuk büyütmek kolay değil sevmek kadar. evliliğinin tadını çıkar. 3 sene değilse de 1 sene sonra falan dene hamile kalmayı. nişanlının psikolojisini de düşünmelisin hazır değil buna demek ki. soğutursun kendinden.

0|1
    0|0
    • bilmiyorum :( şaşırdım kaldım

• en az 3 zaten. ben tek kardeştim çok kötü bir duygu bari çocuklarım yaşamasın

• hayırlısı olsun canım. :) insallah gönlünden geçtiği gibi olur her sey.

• evliliğin ilk günlerinde hamile kalınnmaz zaten de ve kondomların ucunu del mutlaka hamile kalırsın adet dnemini de ayarla ve boşaldıkdan sonra bir müddet içinde kalmasını sağla eğer başını döndürürsen zevk anında kondomu çıkartsan da fark etmez içine boşalır

0|1
    0|0
    • tamam fikrin için teşekkürler :)

• hamile kalıp evliliğe zorlayacaksın gibime geldi...

0|1
    0|0
    • evlendikten sonraki süreçten bahsediyorum. tummuz 20de evleniyorum. zaten

• eğer eşin istemiyorsa hamile kalma derim

• istemiyor. ama ben çok istiyorum

Yükleniyor...