Bekaret neden önemli?

Bence hiçbir önemi yok sex hayatındaki en güzel duyguları yaşayabileceğin birşeydir yani neden buna bu kadar karşısınız o bekareti korusan ne olur seni gerçekten seven adam geçmişinden dolayı terkedicek mi sanıyorsun? gerçekten seven erkek bekarete önem vermez.Birde türk kızlarının sexteki pasifliği var herşeyi erkekten beklerler bazıları yalamaz ama yalanmadan içine girilmesine asla izin vermezler sadece erkek uğraşır kızlar pasiftir.Bu 2 gerçek neden Türkiye'de var

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• sorun şu ki sadece kadınların kimseyle sevişmemesi gerekir erkeklere serbest gibi bir görüş hakim, madem kadınlar sevişmesin erkekler biraz deneyim kazansın da bu erkekler kimle sevişçek ? açıklasın biri bunu bana.

2|0
    0|6

Kızlar Ne Diyor 6

• bekaret namusundur ve korunmalidir, beyinde bitmiyor hersey, bendende korunmali, vucutla beyin karistirilmamali. bosanmis birisyle evlene bilirsin buna benimde saygim var. ama zevk icin biriyle yatanlari erkek kadin kiniyorum, temiz degil sizler kirlisiniz.

1|8
    2|1
  • Yurtdışına çık o zaman?

1|2
    1|2
  • hı hım. endonezyalılarda yokmuş mesela di mi ?

0|0
    0|1
  • Bekaret iki bacak arasında değil beyindedir!

1|1
    0|8
    • Kesinlikle doğru

• Kızlık zarı bacak arasındadır ama sen bu namus işini bu kadar abartırsan bazı ülkeler gibi iranda sırf topuklu ayakkabı giydi diye mahkeme taraıfndan ceza alan kadınlar var.Bekaretten kastının ne olduğunu sen anlamamışsın namusu kastetmiş ama sen bunu süzememişsin birde yorum yapmışsın bakirelik kızlık zarı bacak arasındadır namus beyinde

• ben anlayamnadım Eskısehır anlayamadı Turkıye anlayamadı ne yazık kı ve hala bekarete onem veren erkek sayısı yuzde 75 oranında..sen sımdı modern ınsan batının cagdas cızgısı falan dıye konuyu genısletırsın o yuzden fazla tartısmak ıstemıyorum..gelenek ve goreneklerı unutup bakıre olmayan kızların bu tarz soylemlere gırmesı aslında bır savunma mekanızması.(sozum meclısten dısarı)

• saklamıyorum sadece diyorum ki özel bir şekilde beni çok seven bir adamla olayım ve bu insanıda bulamadığım için

1|3
    0|1
  • Turkıye hala nelerı konusuyor. Aşın bunları artık. Bekaretin hıcbır sekılde bır onemı yoktur. Onemlı olan asık olman. Ister kalbı bakıre olmasın 10 kısıyle cıkmıs olsun, ıster bedenı bakıre olmasın 10 kısıyle yatmıs olsun. asıksam, artık o benımdır tabı o da bana asık olmussa. Bundan sonra hem bedenı hem kalbı bana aıttır. benım de ona.

Bazen o kadar eksıklık oluyor kı , hıssedıyorsun. Fılmlerdekı gıbı bır davette herkesın ıcınde öpüşssem onunla. Benım ıcın ufak oyunlar yapsa, ben de sırketıne zıyaret etsem onu. Surprızler yapsa, evıme gelse evımde kalsa. vs vs..neyse konudan sappmısım ben

3|3
    0|9
    • Bende hiçbir önemi olmadığını düşünüyorum ama yorumlara baktığında bakire olmayan motordur diyen insanlar bile var

• sana daha yazmayacagım. senın gbı aşagılık örümcek kafalılarla tartısmaya gerek yok.

• kapasiten belli.

Erkekler Ne Diyor 10

• Sadece Türkiye'de yok. Ama her ülke ve her bölgede farklı şekillerde var. Burada din ve kültürün etkisi sözkonusu. Kültürel yapıya bağlı olarak değişiyor.

Zor konu, hem erkeklerin hem kadınların kafalarından silinmesi uzun zman alacak. Ama gitgide bu konuyu kafasında aşmış kadın ve erkeklerin sayısı artıyor.

0|1
    0|0
  • Kızkırtılmış erkeklik,Bastırılmış kadınlık,Bekir yıldızın kitabını okumanızı öneririm.Fakat Bekaret diye birşey yoktur kim nerden nasıl bilecekkki,Aslında Kadın ve Erkek ilşkisinde Zihinsel,Tihinsel olarak yaklaşmalı evvela birbirine,Kişilik yapsı,Belirli bir karektere sahip olması,Zeki olması,Kültürlü olması,Duygusa olması duygu ve düşüncelerini çok iyi tahlil edebilen kendisini bilen,Nerede,nezaman ,ne yapması gerektiğini iyi bilen,Dürüst gerçekçi bir insan olması çok daha önemli bence ,Bakaret diye hiç cinsel ilşkiye girmemiş olmasından çok çok daha önemli bu saydığım değerler.İnsanları aldatmaya yönelik bir düşünce yapısına sahip,hareketleride o yönde olan bir insanvede bunu bir marifet sayan bir insan nasıl bir insandır sizce Kızlık zarı diye birşeyi var yani herşey tamammı.Zarın varoluş nedeni bile kaldıki cinsel ilşkiye girp girmediğinin kanıtı değildir,Bebeklikten yetişkinl,iğe kadarki özellikle çocukluk yıllarında rahimi ve vagiana içerisni mikroplardan koruyan bir perde gibi birşeydir.

0|0
    0|0
  • bekaret neden önemli! o kişinin hep sana ait olmasından önemli..Ama tabi kanı bozuksa o ayrı..Tek bir bedenden ve yalnızca senin ile olmuş anlamında ama bunun farklı yolları ile olmamışsa.

0|4
    2|1
    • Bekaretini aldım bu kız bana ait öyle mi devam et

• Delirmiş bunlarya dünyadaki bütün erkeklerin günahını benden çıkaracak haspam.Örümcekleşmiş beynim var benim vay anasını yaw..

• BEN kimseye tecavüz etmedim aşkı iki bacak arasında aramadım embesil...

Bana ne kim kimle oluyorsa milletin uçkurunu ben mi tutacam.

Penis boyu ile kızlık zarın ne alakası var ki :D :D

• Yok ya bana ters açıkla desen heralde birkaç kere harf sınırını doldururum. Önemli kardeşim erkek kontrol edilebiliyor ama kadının oro...usu hiç çekilmez tamamiyle onursuz halsiyetsiz bir durumda oluyorlar çünkü

0|3
    1|0
    • Bakire olmayan o* olmaz ki daha önceden senden önce başkasıyla birşeyler yaşamıştır ama geçmişte yaşamıştır bunu ama sen en azından diğerleri gibi ifade etmemişsin düşüncelerini benn bekarete önem vermem verende saygı duyarım

• yav he he

0|3
    1|0
  • Olum bir siqtirin gidin ya, müslüman değilmisiniz siz, değilseniz bilemem.

0|2
    0|1
  • Önemli değil.m. ben evleneceğim kızda bekaret aramam. Öğrencim değil eşitim olmalı.

0|1
    0|1
  • Ben su yasıma kadar kımseyle sevısmedm cınsel ılıskı yasamadm erkek olmama ragmen o kadar genel ev varken benmle yatmak ısteyen varken redettm eger sen gıdıp bakırelıgını ona buna bozdurursan kbakma ama sıktır gıt kahpe analı der postalarım...Evet bakıre sonuna kadar onemlıdır Sikilen bırıyle ısım olmaz

0|3
    1|1
    • Lan piçe bak sen birinin annesine nasıl söversin lan hadi gizli olmadan sövsene bakire olmayana kahpe analı dermiş sen insan mısın? gizli olarak neden yazıyorsun yemiyor mu?

• çünkü ona başkasının dokunduğunu düşünemiyorum ve bende hiçbir kızla birlikte olmadım

1|1
    0|0
    • Bakir evlendiysen bakire aramaya hakkın var.

• evet herkes kendi nasılsa öyle birini bulsun.

• Sen karını özellikle bakire olmayanlardan seçersin nasılsa önemli değil. Hatta arada muhabbet bile edersiniz hangisi daha iyidi vs .

0|3
    1|1
    • O değilde neden gizli yazıyorsun

• Umarım hiç gizli cevabın yoktur :) gizlenmek korkmaksa profiline bir göz at nelerden korktuğunun farkına varırsın :)

• 2 tane gizli cevabım var toplam onlarda düşüncelerim değil yaşadığım ilginç bir olayı anlatmıştım o sadece

Yükleniyor...