Mastürbasyon tansiyonu çıkarır mı?

Mastürbasyon tansiyonu çıkarır mı? Konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

Güncellemeler:
tansiyonum bugün 13.5 7.5 sizce bir sıkıntı olur mu bu ölçulerle?
hadi ama hiç görüşü olan yok mu veya tecrübesi
arkdaşlar birşey deyin ortalama 14 8 1 hafta oldu yıkıldım anasını satayım.
jlj
sorun çözülmüştür beyler bayanlar tansiyon sıkıntı yaratmıyor bunu da belirteyim.

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• hayır ama şunu yapabiliyor adrenalin arttışı bolaştıkdan sonra birden yükselince kalbin anormal çarpıyor bu konuda ciddi sağlık sorunu labiliyor durmuştum:(

0|1
    0|0
    • i got that

• inan yazmayacaktım ama evet riski var olacak demiyorum? ama mast. yaparken ölen kadınlar ve erkekler olmuştur dediğim gibi olacak diyemem :) ben dr değilim bende panik atak var yain algım objektif olamayada bilir sevgili dostum

• komik bişi diyimim mi :) eksiden bi reklam vardı "bir nesil pınarla büyüdür (pınar süt) bende bu reklamı şöyle derledim :)) bir ömür mats ile geçti :)) öyle yani alışkanlık yapıo

Kızlar Ne Diyor 4

• ben o dediğini bilmiyorum hiç

1|1
    0|0
  • cikariri yüksek tansiyon varsa heycandada cikar tabi

0|1
    0|0
  • tansiyonu bilmem ama kalp atışlarımı dehşet hızlandırdığı aşikar

0|1
    0|0
  • kan akışın hızlandığı için o an düşük olan kan basıncını yükseltebilir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Zannetmem öyle birşey olacağını.

1|1
    0|0
    • İyileşmeye başlamış.12-8 ideal.Küçük çok iyi.Büyük biraz daha düşse süper olacak.

• eyw hacı sagol moral icin:)

• Şunu d asöylemem gerek.Tansiyonun en ideal ölçüm zamanı zamanı yataktan kalkıp tuvalete gittikten sonradır.Gün içinde hareket edince zaten yükselir.Benimki de yüksek çıkar.Eczaneye kadar bile yürüsen yükselir yani.Takmana gerek yok bence konuyu.Sabah kalkınca ölçebilrsen ölç sadece.

• günde 4 defa yap , şeker kolestorele tansiyona, herşeye çok iyi gelir. 5 bulursan ilerde performansın daha iyi olur . aralarına zaman koymadan yap ki işe yarasın ilerde kadınlar wooooowwwww bune büyük bir şey der ... aklına o zaman bu soru gelirse teşekkür eder semaya yollarsın

0|1
    0|0
    • hacı ciddimisin ya kadınlar konusunda degil tansiyon konusunda iyi geliyo cok iyi olur:)

• doktoru yalnız yakalasam soracagımda etrafında bi topluluk olusuyo

• :) bahtsızım benim başak bir doktoru dene herhalde prof o kişi

• Kalp atışını, haliyle kan basınıcın artırır

0|1
    0|0
  • tansiyonu nereden ölçtüğüne bağlı :p

0|1
    0|0
    • güzel espiri:) ama sorum ciddi harbiden dalga sorusu degil:)

• Çıkartsaydı bu adamın tansiyonu tavan yapardı.Hurafe

link

0|0
    0|0
    • ama tansiyonu cıkık biri yaparsa?

• Ereksiyonu daha bir sağlam olur.Kan daha fazla gider.Ha bu tempoyu kalp kaldırır mı,bilemem

• tam pompalanır diyosun:) güzel ama kalp in mina kayar:)

• cinsellik özellikle orgazm esnasında lap atısları ve kan dolasımı hızlanır orgazmla rahatlama moduna gecilir :)

0|0
    0|0
  • Kendini kastığın için tansiyonun yükselir.

0|0
    0|0
  • jason statham'ın bir filminde bu konu işlenmişti. masturbasyon yerine seks vardı ama olsun. link

0|0
    0|0
    • bunu biliyorum ama burda kalp basıncını artırması gerekiyordu bende düşmesi gerekiyor arada fark var.

• bilgim yok ama masturbasyon kan şekerini düşürüyor yemek isteği artıyor :D

0|0
    0|0
  • bi dene bakalım :p

0|0
    0|0
  • Benim kan şekerimi düşürüyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...