Sevgilinizin mesajlarını okudunuz ve...

Sevgilinizden habersizce onun, arkadaşıyla olan konuşmasını telefondan okudunuz ve daha önceki sevgilisiyle bir cinsel ilişki yaşadığını bakire olmadığını, fakat bundan pişman olmadığını sadece yanlış kişiyle olmasından dolayı üzüntü duyduğunu öğrendiniz.

Fakat daha önce gerçekten severek bunu yaşamış, aklı fikri cinsellikte olmayan ve aşık olduğunuz biri. Şimdi mesajları okuduğunuzu da bilmesini istemiyorsunuz. Bir şekilde ondan ayrılma yolunu mu seçersiniz yoksa hiç bunları bilmiyormuş gibi mi yaparsınız?

• Mesajını okuduğumu söyler hemen bitiririm
    20% (1)75% (3)44% (4)Oy Ver
  • Mesajı okuduğumu söylemem ayrılmak için başka bahaneler bulurum
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Durumu anlatırım bununla ilgili konuşmak isterim ama ayrılmam
    60% (3)0% (0)33% (3)Oy Ver
  • Hiç bozuntuya vermem aynen devam
    20% (1)25% (1)23% (2)Oy Ver
  • Nasılsa bu kız için böyle bir şey normal diye ben de şansımı denerim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Benden önceyse karışamazdım herkesin birisiyle ilki olucak sonuçta bakire olup olmaması umrumda olmazdı.Bir şey demezdim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• seni sevdiğinden ve bir başkası ile yatıp kalkmayacağından eminsen sus.

0|0
    0|2
  • Bi başkasına anlatırken bu konuda yalan söylemesine gerek olmayacağına göre söylediklerinde samimi. E seni sevdiğini düşünüyorsan gerisi önemli olmamalı bence. Her insan hata yapar, onun hatası da biriyle birlikte olması değil, yanlış kişiyle olması olmuş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Eğer bunları bana ilişkimizin başlarında anlattıysa önemsemem ancak benden gizlemiş ve o anda öğrenmişsem ona olan tüm güvenim yok olacağından gerekli konuşmayı yapıp yollarımızı ayırırım.

0|1
    0|0
    • özellikle gizlediği bir durum olmasa sadece konu oraya gelmemiş olsa

• Bunu o ana kadar kesin sorar her erkek :)

• Eğer kızı seviyorsan ve senden önceki yaşamı seni enterese etmiyorsa, sorma yoluna devam et. Senden önceki yaşadıklarını anlattırırsan kıskançlık krizine girebilirsin. Tersi de olabilir çok tahrik de olabilirsin. O zaman cinsel yaşamınız süper olur..

0|0
    0|0
  • Yok ben yapmam öyle şeyler, sorarı. Söylerken anlarım yalan mı doğru mu

0|0
    0|0
  • zor dostum zor karar..

0|0
    0|0
    • senin kararın?

• yaşamadan bilinmez ama ben seviyorsam eğer aşıksam sorun etmezdim..ama aklında kalıyorsa seninle birlikteyken acaba gözleerini kapadığında onu düşlüyormu diye..bu düşünce seni bitirir..

• kızlar için normal bir şey artık çoğu cinsellği normal görüyor

• sana anlatmasını bekle

0|0
    0|1
Yükleniyor...