Bu ne saçmalık böyle

Merhaba.Bizim dershanede biri var.Çıkar tenefüse ve gider bir köşede birşeyler içer.Görenler selam verir herkes tanıyo bunu.Bazen etrafına toplanıp birşeyler sorarlar.Neyse ben konuştuğum kıza sordum şu salağa bak artist artsit duruyo dedim.Oda bana evet sizin gibi kızları kesip oturmuyo dedi ve baktım kızları gerçekten kesmiyo.Ve bütün kızlar ona bakıyo.

Sorum şu kızlar bunun gay olduğunu düşündükleri içinmi bakıyorlar.?

Güncellemeler:
ht tp://n1306.hizliresim. com/1b/r/phrs9.jpg

Şu boşlukları birleştirin ve açın link atamıyorum çünkü Soldaki adam 19 yaşında tipsiz
ht tp://n1306.hizliresim. com/1b/r/phrs9.jpg

h t t p ve com u birleşik yazın çıkan resimde soldaki çocuk şortuna bakın :D

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Saçmalama çocuk havalı ben olsam ben de bakardım :D sende konuştuğun kıza şu salağa bak falan deyip kıskandığını belli etme sakın :D sakin ol girdiğin her ortamda olabilir böyle tipler. onu karalayarak kendini yuceltmeye çalışma kız seni seviyosa zaten gözünde yeterince büyültür seni.

0|1
    0|0
    • Benimki bozdu beni zaten ama o çocuk tipsiz ki anca bakarlar kimse çıkmaz onunla :D Boyu uzun birazda kaslı sadece.Bide zengin ama kızlar paraya bakmaz dersiniz siz.

• Benim paraya bakan kız arkadaşlarım var gayette bakıyolar yani :D kız arkadaşın seni kıskandırmaya çalışmış olabilir :D

Kızlar Ne Diyor 7

• anlaşılan kızların çocuğa dibi düşüyor. Çocuk kızların ilgisine alışıksa ve kızları biraz olsun tanıyorsa kızların ilgisizliğe karşı nefret değilde hoşlantı beslediklerinin farkındadır.

0|1
    0|0
    • Link atamıyorum level düşük diyo.Bence ilgi beslemezlerçBen daha yakışıklıyım.Ama onunda boyu falan uzun kaslı şerefsiz.Gidip dalıcamda artiste siyah kuşak şimdi rezil olmayalım elaleme :D :D

• Hihihi :D Playboy çöküşte.

• :D:D:D zengin olmasa o bir hiç e birazcıkta fizik..

• Ulasilmaz erkek profili oldugu icin kizlarda ayri bir heyecan yaratiyordur. Bu tipler genelde bir b*ka yaramaz halbuki. Öyle uzaktan tatli gelir sadece.

0|1
    0|0
    • Motorcu bu.Pist yarışçısı.Dereceleri falan varmış.dershaneyede 600 rr la geliyo.Zengin yani parası pulu var.Bmw falanda var.Var oğlu var.Yani kendini bizden yüksekte görüyo diyorum kız arkadaşıma oda ne alakası var tanısan öyle demessin diyor.Kıskandırıyormu sence beni

• "Bmw diyor bana ya"

Hayirdir, sorun mu var?

• hayır gay olduğu için değil tam tersine kızlarda cool etkisi yakalamış. sanki sende birazcık kıskanmışsın gibi :)

0|1
    0|0
    • yakışıklı değilki öyle baya uzun boylu ama 190 dan fazla birazda kaslı.Ama zengin cool olmasında paramı önemli kızlar ondan mı bakıyorki acaba

• yakışıklı olması önemli değil bazen öyleleri daha fazla dikkat çekiyor

• anlaşıldı çok teşekkürler

• ahahahahahaha gülme krizine girdim, yok yok bakmazlar sen rahat ol :D

0|1
    0|0
    • Tipsiz dimi :D

• Kesinlikle dalga geçmiyorum ama abartılan kadar birşeyi yok işte

• Evet ya senin yüzünden terbiyesizlik ettim ben de tamam dalga gecmiyorum dostum abartılıcak bişeyi yok :D

• hayır. kızlara insan olarak bakmayı beceremeyen basit tiplerden hoşlanmaz genelde kızlar. çocuk rahat, cool, umursamaz, abaza değil daha ne olsun :)

0|1
    0|0
    • ama tipsiz :D

• ben bu kadar kıskançlık görmedim arkadaş :) içten içe öyle bir gıcık olmuşsun ki dalga geçerek kendini rahatlatıyosun

• :D Kıskanıyorum işte

• bence kızlar vay vay vay çocuğa bak bee bunun sevgili olsam çocuk kimseye bakmaz diye düşünüyorlar dfbfgnhd

valla ben gay may demezdim bir çocuk vardı üniden hoşlanıyordum ama çocuk kızlara akmazdı hiç bir ara kesin gay lan bu dedim sonradan çocukla bakışmaya başladık çocuk açıldı falan gay değilmiş meğer

çok saçmaladım la kısaca bence kızlar havalı görüyor onu

0|1
    0|0
    • havalı erkeklerden hoşlanmayız diyorlar birde.zengin biri onun bir etkisi varmıdır sence

• İlginç gelen şu.Dershane dediğin şey babasından günde en fazla 10 lira alan öğrencilerin ice tea içip takıldığı yerdir.Bu adam tam bir playboy.Küçük sırlar dizisindeki adamlar gibi.Eminim sende rastlamamışsındır böyle birine.

• anladım şimdi evet dersanede olması tuhaf ama iyi biri gibi öyle hesap kitap yapmıyorsa bir de dersleri iyi ise zenginim rahatım değil de bir saygınlığım olsun niyetinde iyi valla. çevrende böyle biri var mı dersen çok etrafa bakmam yani bakmıyorum değil etrafta kim var kim yok kim ne yapıyor merak etmediğim umrumda olmadığı için olsa birilerinden duyardım tabi birilerinden :) bu derecede yok haklısın

• Gay insan olduğu için bakkıyollar efet

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• cool bir hava yakalamış

0|1
    0|0
    • off ya bizde mal diye alay ediyoz

• mal zaten alaya devam edin kanka :D

• gece evine gidip motorunun yağını boşaltcaz görecek o :D

• Adamda benim gibi havalı bir insanmış :)) Sen adamı kıskanmışsın

0|1
    0|0
    • adam 600 rr la geliyo kıskansam onu kıskanırımda biz buna mal diyorduk adam ne çıktı

• Bazen sadece durmak yeterlidir ;)

• anlaşıldı

• mega züper cool seviyesine erişmiş o eleman

0|1
    0|0
    • dershaneye 600 rr la geliyo onun bir etkisi varmıdır.

Yükleniyor...