Kafayı yemek üzereyim :/

Cinsellik bölümündeki kızlar gerçek mi? bu sorular verilen cevaplar ne kadar gerçek ve ne kadar doğru ? yoksa herkes hayal aleminde mi yaşıyor nerden bu siteye bulaştım ben yaa :/ benim bir sevgilim var bakire ve onun daha önceki sevgilileri ile neler yaptığı hiç aklıma bile gelmedi burdaki soruları ve cevapları gördükçe kızlardan tiksinmeye başladım.Sevgilim acaba eskiden ne yaptı anal yapmış mıdır biz ilişkiye girmiyoruz ve ben onunla evlenmeyi düşünüyorum sizce o da burdaki kızlar gibi midir her haltı yemiş ama bakire midir ? daha önce hiç aklıma böyle şeyler gelmiyordu artık kafayı yiycem :/

• Burda verdiğim cevapların ve sorduğum soruların çoğu hayal ürünü
    6% (1)40% (4)19% (5)Oy Ver
  • Burda verdiğim cevapların ve soruların çoğu gerçek
    25% (4)40% (4)31% (8)Oy Ver
  • Tam olarak bakire değilim birşeyler yaşadım
    12% (2)0% (0)8% (2)Oy Ver
  • Hiçbir şey yaşamadım bakireyim
    44% (7)0% (0)27% (7)Oy Ver
  • Burdaki çoğu kişi fake o kız sandığın kişilerin çoğu erkek
    13% (2)20% (2)15% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• İnanma bunlara bende 24 yaşındayım ilk sevgilimle nişanlandım bakireyimde nişanlımlada el ele tutuşmuştum sadece sevgiliyken herkes bir değil. Sevgiline güven.

0|0
    0|0
    • güveniyorum cevabınız içimi rahatlattı teşekkür ederim

• rica ederim buralara takılıp takma kafanı böyle şeylere karşılıklı güvenin ve sorun birbirinize aranızda gizli saklı olmadıktan sonra bişeyden korkmayın. Mutluluklar :)

• önerilerinizi dikkate alıcam tekrardan teşekkür ederim ve sizede hayat boyu mutluluklar dilerim :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Uyarı: cinsellik bölümünde anlatılanlar tamamen hayal ürünüdür.

Gerçek kişilerle bir alakası yoktur.

2|1
    2|1
  • inanmayın buradakilere.

0|0
    0|0
  • burdakilerın cogu baska atıyorlar guvenin

0|0
    0|0
  • Çoğu sallamasyon

0|0
    0|0
  • Ankete bile yalandan B diyolar, gerçekler ortaya çıkmasın diye, çakallar

0|1
    0|0
  • kızı rahat bırak kendini de rahat bırak raad ol be koçum yapmak ayıp değil yapmamaıştır sen merak etme

0|0
    0|0
  • genelde gizli cevap verenlere inan neden yalan söylesinlerki. zaten görünmüyolar ne çıkarları olabilir git bnları sevgiline sor her kız bir değildir

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• yaşadı yaşamadı gelecege bak kimseyi bilemezsin böyle düşünürsen sadece psikolojin bozulur ve aranızda sürekli tartısmalar kıskançlıklar cıkar eger seviyorsan güveniyorsan bosver :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...