İshale ne iyi gelir?

bende kist olduğu için doktor bana doğum kontrol hapı verdi dün gece içtim ilk ilacı ( gece içmemim nedeni ramazan geldiği için aynı saatte içmem lazım 8 gibi içicektim unuttum ) sabah on buçuktan beri ishal var kusmada bir iki sefer oldu bu saate kadar geçmedi hayla ishal. geçmesini sağlamak için öneriniz var mı açık çay içtim ama fayda eetmedi

Güncellemeler:
doktora gitmeden geçti dün akşam önerinizi dinleyip kola falan içtim işe yaradı teşekkür.ederim ciddiye alıp düzgünce yorum yapan herkese +1

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Muz kabızlığa neden olur dolayısı ile ishalinde önünü keser. Yada miğden kaldırırsa eğer kuru kahve.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Muz

Haşlanmış Patates(Üstüne tuz atabilirsin)

Bol su

Kola ve Maden Suyu(tam bir şey diyemeyecem)

İlaç içeceksen de eğer: Reflor ya da Flagyl iç...

Ama Haşlanmış patates ile muz iyidir...

Bir de kuru kahvenin üstüne limon döküp de bir kaşık yedirirler de onu da tam hatırlamıyorum şu an...

1|0
    0|0
  • saf su :D yani şu hani bu klimaların çıkardığı su varya öyle saf su kabız yapar hemen :D ama klimaların verdiği suyu içme onlarda çok bakteri olur başka bir yerden bulur temiz saf su :D hemen kabız olursun :D

1|0
    0|0
  • bol bol kayısı ye

1|0
    0|0
  • bi çay kaşığı kahve ye.zıçamaz olursun

1|0
    0|0
  • #Aspirin+Gazoz

#AspirinliGazoz

#KSye hashtag gelsin

1|0
    0|0
  • kola muz + leblebi

1|0
    0|0
  • Kola iç, muz ye bol bol.

1|0
    0|0
  • limonla kahveyi harç yap.bonibon büyüklüğünde iki topak yap yut

1|0
    0|0
  • beyaz leblebi ye kanka.

1|0
    0|0
  • kahve telvesi demli çay

0|0
    0|0
  • Leblebi al. İki-Üç avuç ye.

Not: Bir okul gezisinde otobüste, bir paket leblebi yediydim. Ki vay vay. Tüm yol kabızlık çekmiştim. Orada anladım leblebinin işlevini.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Doktora neden gitmedin ishal için mikrobik olabilir yaz aylarında çok sık oluyor sulardan vs... Doğum kontrol hapıyla alakası yok ama telefonuna alarm kur ve dışarı çıkarken de yanına al ilaç unutma içmeyi

Mikrobik değilse leblebi, kahve, nar ekşisi (nar ekşisi sosu değil) geçirir

1|0
    0|0
    • hafta sonu olduğu için gitmedim acillik durumda değildim kola geçirdi sanırım gerek kalmadı teşekkür.ler :)

• ishal olunca annem patates haşlayıp yedirridi.dene belki faydasını görürsün.

1|0
    0|0
  • Bana kola iyi geliyordu

1|0
    0|0
  • doktor

1|0
    0|0
    • canım gidicemde sabah işte o saate kdr ne yapabilirim acile gidicek kdr kötü değilim ama miğdem boş tansiyonum falan düşük

• acile gitmelisin sebep başka bir şey olabilir patates falan diyeceğim ama işe yaramaz o yüzden doktor dedim yan etki olabilir çekme yani zor

• saol bir iki şey denicem patates kola falan işe yaramaz böyle giderse sabahı beklemem sanırım

• Kolanın içine aspirin at iç kısa zamanda faydasını görüyorsun birde patates haşlayıp ye

1|0
    0|0
    • gece bir daha ilaç alıcağım için başka ilaç tüketemiyorum

• o zaman patates yiyebilirsin ama içebilsen iyi olurdu hemen geçiriyor çünkü.

• ahh keşke içebilsem ama içemiyorum

• o tür ilaçlarda bu tür yan etkiler normal değil ilacı hemen kes ve doktora git acil

1|0
    0|0
    • ilaçtan mı oldu bilmiyorum sadece ilaç olarak en son onu tükettim

• sorunun gelişi öyle oluca cvb böyle oluyor:)) ilaçtan değilse türk kahvesi kaşık kaşık ye

• bol bol patetesle muz ye

1|0
    0|0
Yükleniyor...