Ya adet döneminde hijyene önem veririm ama n'oldu anlıyamadım

dönemdee vajina aşırı kaygan oluyorr lşflee gezdirirken kaydı ve ağrı hissettim adetn son günüydüü adet kanımı kızlık zarına bişi mi olduu diyerek 4 senem gitti hala korkuyorum bişey olmuşmudur diye bayaa ağrımıştı ama cidden çok kaygan oluyoo nasıl anlıycam bişi olup olmadığını bikere aynayla bakayım dedim bayaa bir delik vardı o mmu kkızlık zarıı böle bir vaka ile karşılaşan bikaçkişiden duymuştum dr demeyin gidemem yaa küçültemem kendimi zateen kadın doğuma hormon için giyon adam bakresin değil mi diyor bu bile kadını aşağıatan bir cümlee asıl konu bişey mi oldu adetin son günüydü adet kanımla karışmış olabilir mi 5 dk acıd çünküü olur mu liflee bozulma bu gidişle evlenemem kimse inanmaz

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Vajen girişinden bayağı girmiş miydi parmağın?

0|0
    0|0

• parmak değil lif girdi 4 sene öncee temizlerken vajina kaygandı ama aı hissettim adet dönemimdii bilmiyoruum girdi biraz

• üff burdan yardımcı olsan

• Ya sonuçta doktora görünmen şart.Kafaya takmışsın bir kere?

Erkekler Ne Diyor 7

• takma bu kadar şu olaya ya. seni seven biri o zara aşık olmaz sana aşık olur. o kısım işin teferruatıdır.büyütme bu kadar

0|0
    0|0
  • Bu soruyu sorma böyle. Mantıklı mı sence böyle birşey olma durumu

0|0
    0|0
    • ama ne biliyim aıdıı olr da olurr neden olmasın

• burada ne yazsalar aklın karışır dr tavsiye ederım

0|0
    0|0
  • Keke zedelenmiş olabilir fakat o konuyu sen daha deşeleme. Kafana takma ruhun bakire olsun...

0|0
    0|0
    • sen eşin böle derse inanırmısın yaa

• neden inanmayım ya biz aşkı bacak arasındamı arıyoruz ?

• olmamıştır rahat ol

0|0
    0|0
  • bişi olmamıştır içeri girmesi gerek en az 3 cm

0|0
    0|0
    • belki girmiştr kızık nerde bilmiyorum ki

• hemen girişte. ewin kapısı gibi düşün 2-3 cm girsin yeter. parmağını sok yavaş yavaş acıyorsa elleme kızlık yerindedir.

• yook bşey yapamamm riskli

• lşflee gezdırırken ne demek ya

1|0
    0|0

• parmak değil lif girdi 4 sene öncee temizlerken vajina kaygandı ama aı hissettim adet dönemimdii bilmiyoruum girdi biraz

• sen tertemizsin be bozulmus olsa kac yazar takma

• oo karşındaki çook inanır zateen üstelik kimseyi de inandırma mecburiyetim yook ben kendimi biliyorum karşımdak insan sank çook temiz

Kızlar Ne Diyor 3

• ne kdr grdi parmgn

0|0
    0|0

• lifle bzulacak sey degıl kızlık. ama dr a gıt baktır ıcn rahat etsn

• gidemem kii drlar da bir kötü bakıyolar u durumlara yaa aileye felan bildirilir gizliliği var mı

• aynısı bana da oldu. .

ama ben de gitmedim doktora falan gitmeyide düşünmüyorum ama duyduguma göre bu tarz şeylerde kalın bişey girmedikten sonra zar bozulmuyormus ama zedeleniyormus yani yine kan gelir dediler. bende sansa bıraktım sonuçta ben tertemiz bir kızım napim yani peceteyle silerken gittiyse. . kızlık zarı her zaman strese sokuyor ama yapacak bişey yok

0|0
    0|0
    • aynen canı yaa çook kaygan oluyorr o dönem ynii o zamanda yaşım küçüktü 19 lu yaşlardaydım çok takmıyoduum ama 20 li yaşlarda başını ağrıtoyo evlilik çağın gelincee en de noldu bilmiyorum aynayla baktın mı adet dönemiydi anlıyamadım kızlık kanı mı adet kanımı diye

• canım sıkkın

• nasıl evlenceğiz orası da varr

• tatlım canını sıkmak gibi olmasın ama büyük bir ihtimal bozuldu ama zar yırtılınca 5 dakika falan ağrı olmaz. büyük ihtimal tahriş de oldu. doktora git. eğer 18den büyüksen utanılacak bir durum yok.

0|0
    0|0
    • yırtıldı mı diyosun:(((

• bence öyle

• öyleyse çok kötüü kendi kendmi bozdum yani

Yükleniyor...