Oha Gay Mı Bu Acaba?

ya hoşlandığım bir çocuk vardı durum şöyle: bunun çevresinde her arada 5-6 kız oluyor bazen voleybol oynuyolar falan genelde kızlarla yani, oğlan hafif hanım evladı, şu kız senden hoşlanıyo dedim teklif etmicekmiş (bana jest yapmak istemiş olabilir). bunun benden hoşlandığını düşünüyodum hatta açık sinyal aldım ama teklif etmedi aslında hiç bir kıza teklif etmiyo ama hep kızlarla dediğim gibi acaba bu gaymı- ben sinyalleri mi yanlış aldım sizce noluyo lan ben bir gaydan mı hoşlandım ? :)

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• sana kendimden örnekler verim hep kızlarla takılıorum bu yüzden böle şeyler duyuyorum cünqü hiç biriyle cıkmadım o gözle bakmadım onlarda yumuşak sanıolar ama öyle bişe yok sadece genimizde abazalık olmadı icin yanlızlıgı sevioruz buda bazılarına göre ulaşılmaz oldumuzu gösterio bazılarına göre gay bazılarına görede özgüvensizlik diolar torba misali büzemesin kimsenin ağzını :)

0|0
    0|0
    • Arkadaş ayağına götürün kızları sonra abaza değiliz diyin :(

• ya ulaşmak istedine ulaşırsın zati ama öyle gözükmek size cekici gelio ama genelde bu tip erkekler bende iclerine giriorum :D hep yanlız uyumaya mahkumdur :)

Erkekler Ne Diyor 12

• bu millet niye ön yargılı gaysa gay kim ister ki erkeklerden hoşlanmayı hem de durduk yere ( erkekler açısından söyledim ) kızlara bakmıyo diyer erkeklere bakcak diye bir durum da yok yani erkeklere bakarsa dersin ki bu gay mı adam nötr ne kız ne de erkek.

0|0
    0|0
  • Gay olsa ne olacak olmasa ne olacak , sonuç olarak ondan hoşlanıyorsun çünkü o ulaşılamaz gibi gözüküyor yoksa merak mı nedir yani neden onu seçtin ha neden yani o kadar erkek arasında o .s.s

0|0
    0|0
    • ne biliyim sevimli gelmişti bende gaydır falan diye kendimi avutmaya çalışıyorum sanırım :)

• bu kızlar hep boyle teklıf ederler kabul etmedınmı bu adam gay

0|0
    0|0
  • bi ara bı kızla tanıstık ve de cıktım cıkmaz olaydım yemın edıyorm kız bana ben lezım dedı :D lez cıktı kız en son evden kovdum benle nıe cıkıyon lan dedım :D

0|0
    0|0
    • ahahaa ilginçmiş ben lezim dediği andaki yüz ifadeni merak ettim :)

• osun osun ben seni erkek manyağı yaparrım deseymişsin

• ya bıraz ılerleme kaydettım sonra olmuyor kowdum :D

• oma ihtimali, çok yüksek aman diyim normalllere yönel :D

1|0
    0|0
  • acaba pasif mi aktif mi sor bakim

1|0
    0|0
  • saçmalama parası yok :)

0|0
    0|0
  • bence ona GAY mışlar

0|0
    0|0
  • Gaylik erkeklere ilgi duymaktır kızlara yakın olmakla bağlaştıramadım pasif gibi birşey olabilir.

0|0
    0|0
  • ARKADASIN GEY MIS KARDES GECMIS OLSUN GOTU KOLLA DICEMDE gaymıs yanı :D

0|0
    0|0
    • Allah kahretsin öyleyse şansımı :))

• yakın davrandım davranacağım kadar da tık yok

• o zaman GEY kesin :S

• yav siz kadınlar varya anlamıyorum adam size asılsa askıntı oluyor sapık dersiniz adam sizinle arkadaş olmak için ilgisiz kalır gay dersiniz ne yapsın adam kafana vurup üstünemi çıksın

0|0
    0|0
  • saçmalıyorsun bence bu şekilde gay olduğunu anlıyamazsın bence Soru 615165 sorumu cevaparsan sevinirim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• şimdi birkaç şeyin üstünde durmak istiyorum:

1) "oğlan hafif hanım evladı"

arkadaşının az biraz mülayim olması otomatik olarak onu gay yapmaz. bizim de 5'li bir grubumuz vardı üniversite yıllarımda. içimizden sadece biri erkekti. çok uysal, anlayışlı, espritüel, saygılı ve terbiyeli bir çocuktu. bir gün bir yamuğunu, bir yanlış hareketini, bir ters ya da arkadaşça olmayan bakışını görmedim ama yüzde 100 heteroseksüeldi. bizim grup haricinde de hiç bir kızla yakınlaştığına, kimseye birşey teklif ettiğine şahit olmadım. adam karı kız peşinden koşan bir tip değildi çünkü. olacaksa ciddi ilişkim olsun, olmayacaksa hiç olmasın mantığındaydı. kırk yılda bir düzgün adamlar çıkabiliyor öyle harbiden arkadaşım diyebileceğin. hemen yaftayı yapıştırmayın.

2) "şu kız senden hoşlanıyor dedim teklif etmicekmiş"

kızın ondan hoşlanıp hoşlanmaması önemli değil. o kızdan hoşlanmıyorsa teklif etmez. yine burada yaftalık bir durum yok.

3) "benden hoşlandığını düşünüyordum hatta açık sinyal aldım ama teklif etmedi"

bu cümleyi kurup da üstüne gay mi acaba demen de ilginç. açık sinyal aldıysan, bu kadar eminsen senden hoşlandığından nereden böyle bir düşünceye kapıldın? eğer senden hoşlanıyorsa belki o da senden bir takım işaretleri görebilmeyi bekliyordur? ya da seni arkadaş olarak kendine yakın hissettiği için seninle daha samimi oluşunu sen senden hoşlanıyormuş gibi algılamışsındır?

adam gibi ince eleyip sık dokumadan rastgele yorumlar yapmayın insanlar hakkında.

1|0
    0|0
  • Çocuk gelip teklif etmedi diye gay mi olacak yahuu:D benim hoşlandığımda bana etmedi. Genelde erkeklerle takılıyor falan.. Ama t*ş*k geçmek için öyle diyeyim.. Uzaktan bakıyor bakıyor arkadaşlarına benden hoşlandığını söylüyor ama fıs yani. Bana karşı bir adım attığı yok. Faceden ekledi yazmadı bile. Gay mi diye aklımdan geçirdim..Kızlara pek yanaşmıyor diye. İMKANSIZ. Sapık hatta yani:D Kızlara ilgisi var.. Tek sorun sanırım bana karşı pek ilgisi yoktu. Bunu kabullenmek zorundayız.

0|0
    0|0
  • Çok garip bir şey sanki mk

0|0
    0|0
    • garip değil öyleyse bırakıyım bu işi bana bir nane çıkcağı yok

• Yok Artık Nasıl Gay Olur

0|0
    0|0
  • He gay.

0|0
    0|0
  • alakası yok :)

0|0
    0|0
  • Belki tipi falan iyise kızlarla takılıyor olabilir ya da bazıları kızlarla ilgilenmeyip arkadasca eglenmeyi severler.

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ya fazla süt çocuğu tipi de daha çok orta-şirin

• gay olsa erkeklerle gezerdi

0|0
    0|0
  • Hareketleri nasıl peki?

0|0
    0|0
    • anlattım ya biraz kızlarla çok geziyo ama ilgelenmiyo gibi erkek sonuçta gözü öyle ya da böyle kayması lazımdı

• Ben onu demiyorum .El haraketleri konuşması falan nasıl?

• el hareketleri düzgün bir yamuğunu görmedim konuşması da normal sanki ama topluğu kastetmiyorum ben

• çekingendir, utanıyodur kötüye yorma

0|0
    0|0
  • Erkeklerin çoğu abaza olduğu için, artık abaza olmayanlar ''a-normal'' veya ''gay'' olarak adlandırılıyor sanırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...