Arkadaşlar bii yardım edin

kıza teklıf ettim ondan hoşlandım ben kımseyle cıkmak istemıyorum dedii neden dedım ben cok kötüü bişey yaptım bizim sonumuz olmaz dedii ne yaptın dedim eskı sevgılımle birlikte oldum dedii benden faydalandı dedi zorla öpüyordu sarılıyordu dedi bakire değilmisin dediim tamam kapat konuyu dedi ne yapıcam lan sımdi

Güncellemeler:
onuu kulanmakta istemıyorum

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• bekarete önem veriyorsan cevap belli, vazgeç. önemsemiyorsan, sorunda olmayacaksa kızın gönlünü ve güvenini kazanmaya çalış.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kız bir hata yapmış ve pişman olmuş... Eğer seviyorsan, onu bu şekilde kabul edebilrsen güvenini kazanmaya bak. Ona herkesten farklı olduğunu göster. O konuyu birdaha açma, kırma kalbini, hatırlatma eskiyi.

0|0
    0|0
  • bu senin için ilerde sorun olmicaksa dewam et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ona kendini iyi hissettirecek tarzda davran. Bir daha o konuyu hiç açma bence. Farklı şekilde yaklaş ve öncelikle arkadaş olmaya bak. Sana güven duymasını sağla. Bir de artık şu teklif etme meselesi çok ilkel kaldı be abicim. Karşındaki de sana bir şeyler hissediyorsa teklife ne hacet. Çok resmi bir davranış şekli.

0|0
    0|0
  • kız hoşlanıyor abicim az konuş ve güven ver ama eğer bekaret sorunsa hiç durma vazgeç bence...

0|0
    0|0
Yükleniyor...