Evlenilecek kız eğlenilecek kız ayrımı.

Evet beyler uzun zamandan beri kafama takılan bir konu var merak ediyorum ve sizin yorumlarınızı almak istiyorum. Bilindiği üzere bazıları itiraz da edebilir belki ama erkekler kızları 2'ye ayırıyor gözlemlediğim kadarıyla evlenilicek kız ve eğlenilicek kız olmak üzere. Belki ben yanlış düşünüyorumdur bilemiyorum ama. Neyse eğer bu fikrime katılıyorsanız hangi davranışlara , özelliklere , karaktere sahip kızları gerçekten evlenilicek ya da eğlenilicek , vakit geçirilecek veya kendinizi tatmin edicek ( ego ya da cinsellik amaçlı olabilir. ) görüyorsunuz? Şimdiden herkese teşekkürler ve iyi geceler.

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• evlenmek istediği şahsı gözünde nası canlandırıyor bazıları anlamış değilim. kusura bakmayın ama eğlenmek luna parka gitmek, sınırsız pizza yerken kusmak, yüksek kayalara çıkıp denize atlamak, çatıdan aşağı milletin üstüne su dolu prezervatif atmak, gece yarısı denize çıplak girmek, gücünün yettiği aralıklarla*sevişmek değildir sadece. yanında mutlu olduğunuz, aynı şeylerden zevk alıp birebir aynı şeylere ilgi duymasanız bile aynı anda gülebildiğiniz, aynı filmi izleyip farklı yorum yapsanız dahi bundan zevk aldığınız, beraber bir ortama girip mutlu ayrıldığınız, sohbet edebildiğiniz, beraber yiyip içebildiğiniz insanla eğlenirsiniz. haliyle eğlendiğiniz insanla vakit geçirmek istersiniz.

yanında zamanın nası geçtiğini farketmediğiniz çok fazla insan olmaz hayatınızda. olsa bile zamanla beraber akıp giderler bir yerlere. siz birine tutunmasanız bile o eğlendiğiniz insanlar tutunur bir yerlere. bir gün gevşek gevşek ordan oraya salınırken saatler geçmezken etrafınızda kimse olmadığını anladığınızda bahsi geçen fark silikleşir. bu demek değildir ki evlenin. evlenmeden eğlenemezsiniz. pekala eğlenirsiniz, her daim eğlenebilecek insanlar bulabilyorsanız çevrenizde şanslısınız. ne mutlu size. ama bir gün gelir; telefon rehberinde eğlenilecek1'i ararsınız meşgul olur. eğlenilecek2 başka planlarından bahseder. eğlenilecek3'ünse pek keyfi yoktur. telefon rehberinde de eğlenilecek4 yoktur.

bir gün evlenmeye karar verildiğinde dikkat edilecek çok fazla kriter olacak ortada. çalışıyormu, kaç yaşında, kişiye göre soyu sopu, ailesi ile anlaşılabilecek mi, evi, arabası maaşı gibi çok fazla şey peydah olacak ortaya.

ama tamamı "beraber eğlenebilir miyiz?" sorusunun yanında önemini yitirir. çünkü zaman geçmez hayat geçmez başka türlü. akşamları işten çıkmayı beklemenizin hafta sonunun tatil olmasının bir anlamı olmalı. bunu anlamlandırmaya niyetlendiğinizde ya elinizden kaçırdıklarınızı anlarsınız ya da farkın aslında hiç var olmadığını.

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• evlenilecek kız insanın karşına çıkan ve herşeyi ile aklında ondan başka bişey olmayan ve düşünülemeyen hayatını onunla geçirmeye yemin edilmiş kişisel özellikleri sizin ilginizi çeken ve her yönüyle hayran olunan kişi.bu tür aldatırmış. öyle diyorlar, benim de kafama yatıyor. hakikaten etrafımdaki "evlenilecek kız meziyetleri" ile donanmış çoğu hatun gözünü, gönlünü ve bir takım başka şeylerini öteki erkeklerle paylaşıyor da, evlenilmeyecek kız şeklindeki yüce mertebede aldatma olaylarına hiç rastlamadım. evlenilmeyecek kız ile evlenilmeli sanırım. aynı şey erkek için de geçerli aslında.

0|0
    0|0
  • Bizler kızları gördüğümüzde ne olarak ve ne niyetle olduklarını anlamak için göz teması yaparız ya da bakarız.Bakılırsa yanına gittiğimiz zaman eğer kızla konuşurken tanışıp 1-2 gün içinde çıkıp tanıştığı erkekle 1-2 günlük olarak arkadaşım diyorsa bu kız bana göre eğlenmelik gibi gelebilir.Fakat tanışmaya meğilli değildir.Tanışmak istemez veya tanıştıktan sonra kız takılmak istemezse ve gözünde iyi niyetli varsa ileriye dönük olup evlilik sözkonuları açılıyorsa evlenmeye meğilli olduğu için evlilik kızı olabilir diye düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • Eğlenilecek diye bahsettiğin kız o kişinin zaten kendisiyle evlenmiyeceğinden emindir az çok ..yani erkek eğlendiğini sanar ama kızda eğleniyordur aslında ..

1|0
    0|0
  • okumaya usendım de bısey soylucem bu fıkır ayrılıkları yuzunden kızlar erkeklere vermiyo yok eglenılcek kız varmıs evlenılcek kız varmıs bizim ne günahımız var lan :D

0|0
    3|0
  • O yaş aralığına bağlıdir.

0|0
    0|0
  • Eğlenemediğim kızla evlenmem. Net.

2|0
    0|0
  • İlgi alanlarimiz ayni beni seven ayni evi paylasmayi seven biriyle evlenirim...

Eglenceli olarak kizla uzun iliski yasadim eglendim..gezdik dolastik ama benim esim olma drmuna hep disarda gezenleri hayatta uyumsuuk olur bu ilik olamaz

0|0
    0|0
  • Eğlenilecek kız yemekten filan anlamaz maceracı olur aşna fişneyi sever evlenilecek kız ise evinin karısı cocuklarının anası tarzında olur dışarı çıkmayı filan sevmez tskuler saygılar :D

0|0
    0|0
  • Eğlenilecek kızda eninde sonunda evleniyor =))) aynı kapı

1|0
    0|0
  • eğlendiğim kızla evlenirim kişiliksiz ve kaşar değilse

1|0
    0|0
  • o ayrımı yapan var tabide hepimiz insanız ayıp yaa

0|0
    0|0
  • ulen başlarım evlenmeye de kızına da be yetti beeeeeeeeeeeee

0|0
    0|0
  • O KIZ kendini belli eder sokakta yürüyüşünden bile anlarsın...

0|0
    1|0
  • biz sizi ikiye ayırıyoruz ama siz erkekleri 36 parçaya ayırıyorsunuz onu ne yapmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• o ayrımı yapanlar kendine güveni olmayan ezik psikolojili sünepeler bebeğim. takma böyle gereksiz insanları.

0|0
    0|0
  • bi kıza bu tabiri yakıstıran erkekten ne beklionki

1|0
    0|0
  • tabi ki de ayrı.

0|0
    0|0
  • insanlar ikiye ayrılır iyi kötü tamam mı başlarım evlenmene de eğlenmene de

0|0
    0|0
Yükleniyor...