Bekaret sizin için ne kadar önemli?

Arkadaşlar siz evlendiğiniz kadının veya erkeğin farketmez bakire mi olmasını isterdiniz,eğer başına istemediği halde kötü birşey gelmişse yinede onu kabul edermisiniz?

Güncellemeler:
peki erkek bakireyse ve kız değilse erkek kabul ediyorsa kızı ne düşünürsünüz o erkek için

0|0
1210

En İyi Erkek Görüşü

• hiç önemli değil

0|1
    1|2
    • :) teşekkür

• kadınlar çoğu zaman saçmalar zaten, sana layık değil de kime layıkmış peki?

seviyorsan ikna edeceksin başka yolun yok

• çok teşekkür ederim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• eşim bakir değil diye bende gidip de bir erkekle beraber olmayı kendime yakıştırmam. iyi olur ama olmazsa da ben her halükarda evlenmeden yine yaşamam. Kendime saygımdan yaşamam öncelikle. Eşim bakir olursa çok daha iyi olur ama olmazsa da ben her halükarda evlenmeden yaşamam.

1|3
    0|0
  • ben bakire evlenirim ama eşimin bekaretini önemsemem

0|4
    1|0
    • böyle şeyleri önemsemediğini düşünürüm ayıplancak bişey değil kişisel tercih sonuçta

• teşekkürler

• bakir isterim ama değilsede geçmişini sorgulamam o haliyle kabul ederim.

0|0
    0|0
  • el değmemiş istiyorsa o da el değmemiş olacak..

0|1
    1|3
    • sana değmişler belli . % 50 şansı var .

• bu sizin için komik olablr ne yazk ki sizin kadar rahat , geniş ve umursamaz olamıyorum. düşünsene bir kız istediği kişiyle istediğini yapmş sonra da gelmiş sennle evleniyo. kullanılmş malın güzelliği nerede ? kusura bakmayın çok çağdaş beyler (!) ben salak bir kız değilim ki gününü gün etmiş , zamanı gelince gözünün kime kayacağını bilmediğim biriyle olayım. edep yoksa işim olmaz zaten..

• Bu soru milyonlarca kez soruldu :D

0|1
    1|1
    • peki erkek kabul ediyorsa ve kız istemiyorsa erkek temiz olduğu için

• nesquikin pipeti kadar

0|0
    0|0
  • yani Allah gostermesın herkesın basına gelebılcek bısey zor bı durum

0|0
    0|0
  • ben kimseyle girmediysem ilşkiye, o da girmesin isterim.

0|0
    0|0
  • çok önemli çok

0|1
    0|1

• önemli

0|0
    0|0
  • esıt olcaklar erkek evlenene kadar her haltı yedıyse kızda kızlık aramayacak ..eger erkek bırsey yasamamamıssa kadın yasamamıs olacak ..bence boyle .uyumlu olunması gerekıyor her konuda bır cıftın yoksa pürüz cıkar .ben bakıre erkekten yanayım cok ıtıcı gelıyor onla bunla ılıskı yassamıs bır ton kızla penısı pıs gıbı hastalıklı gıbı gelıyor en ıyısı erken yaslarda evlenmek sevmek flört sadece onla yasayabılcegın bırı bu tabı cok az yınede var ama karsına cıkıyor benım cıktı sukur :)

0|0
    0|0
  • Bekaret diyorsan bakir olucaksin aksi taktirde avucunu yalar

1|2
    0|0
    • ne yani sen bakirsin sevdiğin adam bakir değil dur ben bir bozdurayım kendimi ozaman senle olurum mu diyeceksin...

• Yok ama illa tuutumam ama kiziom ben bakireyim ama karşımdaki sorgulayama bunu

• neyse sonra üzülmemek için sevmeden ilişkinin başında sormalısın ozaman sen bakir misin die yoksa sevince bu lafları yiyebilirsin...

Erkekler Ne Diyor 9

• gram önemi yok önemli olan insanlığıdır kalbidir kadın erkek eşittir erkek yaptıysa kadında yapabilir bir sakıncası yok ne kızlar var ön sağlam arkadan almadıkları kalmamış

0|2
    0|1
  • Ben sevilmeye değecek kadar karakterli biri ise ve o*pu değilse kabul ederim.

0|1
    0|0
    • en iyi cevabı seçmesem seçerdim

• Hiç önemi yok... Hatta ben evlenmek için bakire olmayan bir kız arıyorum :) Kız derken cinsiyet olarak :) Geçmişte başkalarının olmuş olabilir ama gelecekte sadece benim olsun yeter...

0|0
    0|1
  • Geçmişini bilmek isterim fakat geçmişiyle yargılamam..

0|0
    0|0
  • Çakan çakana memlekette kimde kalırsa .

0|0
    0|0
  • çokkkkkkkkkkk şimdı dıyecekler yat yat sonra bakıre kız iste yok ben ne ısem o

0|0
    0|0
  • bakire olacak hacı ama ben olmayabilirim yani düşünsene evlenmeden önce yaptığı biri evlendikten sonra bei görüyo ve şu kızı ne götürmüştüm bee diyo

0|0
    0|1
  • çooookkkkkkk...

0|1
    0|1
  • çok önemli

0|0
    0|1
Yükleniyor...