Piyasadaki dizileri bugünkü bölümleriyle size bıraksalar hangi diziyi nasıl bir sonla bitirirdiniz?

Piyasadaki dizileri bugunkü bolumleriyle size biraksalar hangi diziyi nasil bir sonla bitirirdiniz????

fatmagulun sucu iziyorsunuz mesela tecavuze ugramis olan fatmagul abaza kizlari toplayip erkeklere tecavuz ederken dizi bitebilir mi mesela ?

ya da kuzey guney behlul gay olmasiyla bitebilir mi :))

ya da behzat c, leyla ile mecnun ne dusunuyorsunuz dizi farketmez

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Türk dizilerinin kıza sürmesini sağlardım.Uzattıkça cılkını çıkarıyorlar çünkü.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• how i met ur mum da tam ted dünyanın en uzun tanışma hikayesini anlatmaya başlamışken ortaya bir kahin çıkartır onu dünyanın ennn iyi spoilerı ilan eder ve bianda evlendiği kadını ortaya çıkartırdım tabıyki bunu yapma şansım olsa dizinin mokunu çıkardıkları 4. Sezonda yapardım. Californicationda hanki kaçırır beccayı guitar hero oynarken kalp krizi geçirttirir hankin yattığı tüm kadınları hanki kçırdığım mekana götürerek oldukça vahşi bir son bölüm çekerdim..

0|0
    0|0
  • hepsini bir dizide birleştirirdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Breaking Bad için; Walter White, eşi olan Skyler White'ı motorlu testere ile biçer, sonra baldızı olan Marie Schrader'ı da kafasını baltayla ezerek öldürür...Uyuşturucu işinden kazandığı milyonlarla beraber kayıplara karışır, Jesse Pinkman'ı da yanına alarak...

0|0
    0|0
  • mesela kanal D on dokuz adet dizxisi var ve yirminciyi yayına sokmak istiyor

On dokuz diziden birer parça alarak yeni bir dizi oluştururum yirminci dizi olur böylece:))

0|0
    0|0
  • izlemediğim için bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Feriha ve fatma gul icin planlar yapilabilir. Diger dizelerdekilerde kalsin oynasinlar oyle..bizde feriha fatmagul oyle oynariz yazariz biseyler...

0|0
    0|0
  • hepsini kurşuna dizdiririm

0|0
    0|0
  • leyla ile mecnun

kendi senaristine(burak aksak'a) bırakırdım zira kendisi müthiş işler yapıyor

0|0
    0|0
  • Oldugu yerde bırakır tek bölüm dahi çekmezdim

0|0
    0|0
  • fatmagülün suçunu bulmak için bilim adamlarından bir araştırma ekibi kurulsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...