Eğitim Hayatınızda En Sevdiğiniz ve Sevmediğiniz Dersleri Sebebiyle Birlikte Yazar Mısınız ?

Merhaba arkadaşlar;

"İlköğretim'den Üniversiteye Kadar Eğitim Hayatınızda En Sevdiğiniz ve Sevmediğiniz Dersleri Sebebiyle Birlikte Yazar Mısınız ?"

(*) En sevdiğim dersler ; Türkçe, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Üniversite'de ise Osmanlı İktisat Tarihi

Hocaları sevince ve derse de ilgin varsa seviyorsun

(-) Matematiği lise bitince sevdim, hoca bana lisede 0 verdi diye sayılara küstüm. Beden Eğitimi gibi Resim-İş gibi ruhumu sıkan dersleri sevmezdim, bunların hocalarını da sevmezdim. Erkek adama incik boncuk tığla - şişle örgü yaptırıyorlardı. Ey Ruh diye hitap ederdi Şeytan Kaşlı Resim hocam..

Üniversitede ise "Ekonometri"yi sevemedim, Çılgın Bakire gelip de hocalık etmeye çalışırsa ne dersi seversin ne kendisini

0|0
18|7

En İyi Kız Görüşü

• en sevdiğim ders mat ve geometriydi en sevmediğim de biyoloji nedeni yok sevmiyorım ıııiiyyyyyy

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Sevdiğim ders Arapça - Hocasından kaynaklanıyordu

Sevmediğim İngilizce - Hocasından kaynaklanıyordu

0|1
    0|0
  • sevmedğim matematik geo fizik kimya biyo edeb tarih coğrafya felsefe psikoloji

sevdiğim:...

brainerror:?ssSssa!1111!kwqhuwhduwy

0|1
    0|0
  • Matematiği sevmiyorum.

Çünkü o kadar zeka gerektiren bir bilim dalının yalnızca paradoks gibi bir konuda mutlak cevapsız kalıyor olması beni onun profesyonel olduğu düşüncesinden alıkoyuyor.

Sev-mi-yo-rum.

0|1
    1|0
  • En sevdiğim ---> Matematik,Edebiyat,Felsefe

En sevmediğim --> Fizik,Geometri,Tarih.

0|1
    0|0
  • matematik geometri cok sevdim

tarih biyoloji felsefe- bana verilen sekillerini sevemedim

0|1
    0|0
  • en sevmediğim beden eğitimi. kıçımı kaldırmak hep zor gelmiştir.

en sevdiğim yok.

0|1
    1|0
  • Matematik harici tüm dersleri severdim.

0|1
    0|0
  • felsefe ve analitik geo

0|1
    0|0
  • matematiği sevmem,çünkü yapmaya hevesim yok:)

beden eğitimi,ingilizce,müzik severim,ingilizcede okulda en iyiyim belki de spor da hayatım müzikde olmazsa olmaz.

0|1
    0|0
  • En sevdiğim orta okulda müzik ve türkçeydi çünkü hocaları seviyordum matematikten pek hazetmiyordum hocalar kötüydü biri hariç tarih ve sosyal bilgisinden tiksinirim o derece ama bu benimle alakalı hocalar beni bende onları severdim:)

0|1
    0|0
  • En sevdigim Fizik<3,sevmedigim tarih,edebiyat falan. Matematik severdim ama hoca yüzünden matematige dargınım biraz.

0|1
    0|0
  • Ingilizce disinda hepsini sevmisimdir. Inek bir ogrenci olmaktan gurur duymusumdur her zaman (L)

0|1
    1|0
  • üniversiteye kadar tarih ve edebiyat

üniversitede baskın oran'ın verdiği ders, adının önemi yok

0|1
    0|0
  • genel olarak sözel dersleri pek sevemiyorum,

sayısal dersler <3

0|1
    0|0
  • Sevdiklerim : felsefe, edebiyat, dil anlatım..

Sevmediklerim : Atatürkçülük, fizik, mat..

0|1
    0|1
  • Sevdiklerim: Psikoloji, Felsefe, Tarih, Din kültürü

0|1
    0|1
  • En sevdigim Fizik, en sevmedigim Edebiyat, felsefe falandı. Bu tür ezbere dayalı derslere ilgim yoktu canım sıkılırdı.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Matematik..

kabusum, olmuyor tutmuyor kimyamız. bak kimya dedım oda sayılsal dsadas

Beden eğitimi..

Çok severım, ama hayatta eşofmanla ile gelmedım derslere , bu sayede hep oturdum ve rahatça kaçabıldım okuldan dasd

0|1
    0|0
  • ilkokulda resim ve bedeni severdim matematikten nefret ederdim

lisede matematik konusunda biraz gelişme kaydettim geometri ve biyoloji en sevdiğim dersler oldu

üni de bölüm sosyoloji iktisat ve sembolik mantık harici bütün dersleri çok seviyorum

0|1
    0|0
  • Sayısal hesap kitap olan bütün dersler . Başı Mukavemet ve Betonarme çekiyor .

0|1
    0|0
  • Sayısalları severdim. Çünkü sözel dersler ezbere dayalı oluyor geneli. Ya da ben öğrenciyken anlamaya çalışmadığım için de olabilir. Ancak sayısal dersler mantığa dayandığı için bir tanesinden başarılı olmak diğerinden de başarılı yapıyor insanı.

0|1
    0|0
  • türkçe ilköğretim ve lisede en sevdiğim ders olmuştur üniversitede de eğitim derslerini severdim. Sayısal dersler oldum olası ilgimi çekmedi

0|1
    0|0
  • fizik ve alt dallarını hiç sevemedim gitti :)

0|1
    0|0
  • sayısalları sevmem

0|1
    0|0
Yükleniyor...