Bu nasıl dert nasıl keder?

Merhaba sevgili arkadaşlar. Sitenizi henüz yeni keşfetmiş olmamdan dolayı bu konuyu sizinle ancak bir yıl sonra paylaşıyorum. Karakter sayımız kısıtlı olduğundan dolayı sadece yaşantımın sonucunu ve kendimce bana getirmiş olduğu harikulade geleceğin sevincini sizlerle paylaşmak istiyorum. 21 yaşımdayım. 19 Ocak 2009 gününün karlı bir akşamında buluştuk onunla. Öyle güzel öyle özel şeyler yaşadık ki ne yazık ki bu mutluluk yalnız 1 yıl sürdü. Ayrıldık. Deliler gibi ağladım. Özledim. Bırakmasın dedim. Tehdit bile ettim. Sadece sözde tabi. Ben ilk kez ve yalnız onu sevdim. O sıralar ortaokul mezunuydum. Ben geleceğimi düşünmeden yaşamak çocuğumun geleceğini düşünmeden hamile kalmak istiyorum dedi. Velhasıl ayrıldıktan sonra son 4 aydır beni aldattığını öğrendim. Kalbimi zincirledim. Askerlik çağım gelmeden evvel açık liseye kayıt oldum. Çok çeşitli bir çok kaynak kitap edindim. Maaşlarımı kitaplara , cdlere yatırdım. Askere gitmeden önce bir kısım derslerimi verip gelince devam ederim dedim. Askere gitmeme bir hafta kala bir yasa çıktı ve tecil ettirdim. Gündüzleri fırında çalıştım ve geceleri gerek hamurhane de gerek ise evde ders çalıştım. Gerekli kredileri tamamladım ve mezun olduğum yıl Konya Selçuk Üni. Hukuk Fak. kazandım. Şu an ayrıldığım sevdiğim ile aynı okuldayım. Kendisi halkla ilişkiler okuyor ve 1 yıldır onu izliyorum. O da beni aldattığı çocuk ile aynı bölümde. Sizce bu nasıl bir kader ? Nasıl bir yazgı ? Bazı arkadaşlar konu aralarında bağlantı kopması var bu nasıl oluyor falan diye soracak olurlar ise dediğim gibi sadece yüzeysel geçiyorum. Beni bıraktığında üniversiteyi kazandı ve inanın test kitaplarına kadar ben alıyordum. Şimdi o hırsına rağmen böyle bir bölümde okuyor ve ben bir hukuk fakültesi öğrencisiyim. Aramızda sadece mühendislik fakültesi var o kadar. 1 yıldır hala karşısına çıkamadım. Beni görmemesi için özenle kaçıyorum. Ama artık aşkım beni öldürüyor. Sizce bana yardım eden şans mıydı. Yoksa onu bir kez daha görebilmek için ettiğim dualar mı .. Hepinize teşekkürler.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Maşallah valla vu devirde hukuk kazanmak kolay değil helal olsun o kıza gelincede boşver gitsin

0|0
    0|0
    • Sadece emeğimin karşılığını aldım o kadar. İkincisi keşke boşverebilseydim. Ama iyi bir tecrübe oldu bana ya da iyi bir sınavdan geçiyorum.

• Hayır. Reklam gibi olmasın ya da olsun. Güvender - Fem - Fem Simetri - Karekök yayınlarını kullandım. Maaşımın %80 ini her ay eğitim için harcadım ama şimdi baba okutuyor.

• Helal valla sana

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...