Cinsel Muhabbet Açan Kız?

Özellikle kızlardan gelen cevaplar iyi olacak. İş yerinde bir kız var, bazen değişik muhabbetlere giriyor. Karşıdan bir kız geçiyor, taş gibi dimi, yok bacakları çok düzgün, at gibi, şu kızla takılır mıydın tarzında şeyler soruyor bana? Bunu bir kız ne için yapar. Kız benden daha çok süzüyor diğer kızları. Bu kız lezbiyen mi yoksa başka bir şeyler mi var sizce?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Benim yapacağım bir şey olmadığı için sadece tahmin yürütebilirim. Kız senden hoşlanıyor olabilir. Başka kızlar için güzel diyerek ne kadar özgüvenli olduğunu ıspatlamaya çalışıyordur. Bir de seninle normal arkadaşıymış gibi konuşmasıyla kendini onun yanında rahat hissetmeni sağlamak istiyordur. Seninle konuştukça senin de ondan hoşlancağını umuyordur. Aynı zamanda test ediyordur seni, senin tepkini merak ediyordur, belki "senin bacakların daha güzel" gibi yorumlar bekliyordur senden.

Sadece kaşınıyor da olabilir. Belli olmaz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• hayır lezbyenlkle alakası yok bunu coğu kız yapar daha cok erkeksi kızlar yapar ama beğendiğinden yapar :)

0|0
    0|0
    • Sorunlu biri değil değil mi her gün yüzyüze bakıyoruz bu kızla :)

• bence yok yani :) ama bilemem neyin ne olacağı belli olmaz :)

• lezbiyen değil demekki bakımlı cekici kızları seviyr.bende etrafmdaki erkeklere ya da arkadaslarıma sorarım ne güzel kız değilmi? off bacaklara bee taş gibi kıskanrm içten içe..cnku hoş bayanlarda var ekeklerde.bu cinselliğe grmez bir kere

0|0
    0|0
  • muhabbet olsun diye. her şeyi pipinizden anlamayın la.

0|0
    0|1
  • Kişisel eziklik falan hissediyor olabilir mi acaba. Özgüvensizlik. Psikoloğa falan görünmesinde fayda var.

0|0
    0|0
    • Bu durum dışında sorunlu biri gibi değil, şakacı neşeli bir kız.

• Aynen, ama kendisiyle barışık demek ki sorun başka.

• Demek ki.

• Belki de senin ağzını arıyordur. Lezbiyen değildir ama senin ne tip kızlardan hoşlandığını anlamaya çalışıyordur.Belki seni kıskanıyordur :)

0|0
    0|0
    • Beni kıskandığın pek sanmıyorum, çünkü önceleri kız arkadaşım varken, kız arkadaşımla da muhabbet ediyordu kkonuşuyordu, sanrım çok samimi görünmek için bunu yapıyor bana öyle geliyor. Yoksa öyle bir durum olsa kızlar çok kıskanç konuşmazdı bile kız arkadaşımla.

• erkeksi tavırları varsa lezbiyendir kesin

• valla bir sakatlığı olduğu belli ama kestiremedim :D

ee sorsana açık açık.. amacın ne nan diye :D

0|1
    0|0
    • Lez misin diye soracak halim yok, her gün yüz yüze geldiğim kız, ne diyeyim. Soruyor bende evet haklıısın falan diyorum ama :D

• sen neden kızlar hakkında bu kadar yorum yapıyorsun da olur..

çüşş yani vur dedik, öldür demedik.

• Evet o denilebilir haklısın :)

• dostum ondan uzak dur Allah korusun :D

0|0
    0|0
    • Neden, bana bir kötülüğü yok, sadece biraz anormal söylemleri var o kadar, özünde severim iyi bir kız.

• ben de son zamanlar çok yapıyorum. belki erkeklerle yakın olabilmek için..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tüm tahminler yanlış.

O kız "ben erkeklerle daha iyi anlaşıyorum" kızı. Hemen kaç oradan. O kız erkeklerle arkadaş olup, erkeklerle kız-maç muhabbeti yapmanın derdinde. Bir an önce arkana bakmadan koşmaya başlamazsan yakında lanlı lunlu konuşmaya başlayacak, birlikte maç izlemeye gideceksiniz ayağa kalkıp hakeme küfür edecek. Arada biraz fazla içince başını omzuna yaslayacak ve öpüşeceksiniz, sadece öpüşeceksiniz ama devamı yok. Öpüştükten sonra da o kızın karakteri yine aynı kalacak, sen asker arkadaşınla öpüşmüş gibi hissedip kendinden tiksineceksin.

Hala okuyor yaa, lan kaç!

0|0
    0|0
  • bu durumlarda geyiğe vurup soracan ne ayaksın diye

0|0
    0|0
  • sende sorun var la,hiç bir kız bu yaşıma kadar bana böyle bişey demedi diyemezde

0|0
    0|0
  • Ya aşırı kıskanç ya da aşırı lezbiyen :D

0|0
    0|0
  • Ya hem lezbiyen hem de senden hoşlanıyorsa?

0|0
    0|0
  • Lezbiyen :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...