Cinselliğe aklın erdiği yaş nedir?

Arkadaşlar cinsel bir konu ya da olayda. Belirli yaş ve üzeri olgun bir şekilde konuşurken belli yaşın altı çocukça ve saçma sapan tepkiler verirler. 18-21 yaş arası bay veya bayana seks hakkında cinsellik hakkında bişi söle direk sapık olursun ya da bu kız yollu der , ama 23 den sonraki yaşlarda normal bir durum gibi konuşulmaya devam edilir. Bu aile baskısımı , görmemişlikmi, çocuklukmu yoksa şımarıklıkmıdır.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• 14 yaşındaki yeğenim bile olgunlukla karşılıyor yaş fazla değil ama aile cevresi önemli

1|1
    1|0
    • nasıl yani anlamadım ?

• yaş o kadar önemli değil bazı fikirlerde yetistigi ortam düşünceye yansır

Kızlar Ne Diyor 4

• akıl yaşta değil baştadır kenks

0|1
    1|0
  • ben ne zamandan beri hepolgun davranırım bu konuda yaşım 18

0|1
    0|0
    • şimdi bir kaç muhabbet olsa direk sapık damgasını vurursun ama :)

• tabi

• çıktım ekle hadi ..

• Soruya göre değişir o, sen kendini çok beğenmişsin

0|1
    0|0
    • o ne demek şimdi :)

• Burda öyle sorular gördüm ki kaç yasında olursa olsun ancak sapıklık denebilir

Son cümlenden senin kendini beğenmiş olduğun sonucua vardım :p

• yanlış bir sonuç :)

• olgun olmadıklarından heralde. eğer hemcins değilde karşı cinsle cinsel sohbet diyorsan bu konuşulmamalı. ben isterse 40 yaşında oliyim bir erkekle cinsellik konuşmam ki normal olan da budur.

0|1
    0|0
    • ama soruya cevap ya da ne bilim anlık bir mevzu

• cevap vermem geçiştiririm. neden cinsellik konuşuyosun ki bir kadınla?

• peki

Erkekler Ne Diyor 2

• fiziksel olarak değişime bakılacak olursa 4-5 yaşında kız ve erkek çocuklar erkek-kız ayrımını yaşamaya başlarlar. Bkz. "benim neden pipim yok" kendimden örnek verecek olursam 6-7 yaşında ben annemin arkadaşları geldiğinde masanın altına girip bacak okşarmışım :) varmış bir p*ştluk bende o yaşlarda da :)

0|1
    0|0
  • ben 7 yaşında herşeyin farkına varmaya başlamıştım

0|1
    0|0
Yükleniyor...