Kapat

Cinselliğe aklın erdiği yaş nedir?

Arkadaşlar cinsel bir konu ya da olayda. Belirli yaş ve üzeri olgun bir şekilde konuşurken belli yaşın altı çocukça ve saçma sapan tepkiler verirler. 18-21 yaş arası bay veya bayana seks hakkında cinsellik hakkında bişi söle direk sapık olursun ya da bu kız yollu der , ama 23 den sonraki yaşlarda normal bir durum gibi konuşulmaya devam edilir. Bu aile baskısımı , görmemişlikmi, çocuklukmu yoksa şımarıklıkmıdır.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• 14 yaşındaki yeğenim bile olgunlukla karşılıyor yaş fazla değil ama aile cevresi önemli

1|1
    1|0
    • nasıl yani anlamadım ?

• yaş o kadar önemli değil bazı fikirlerde yetistigi ortam düşünceye yansır

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• akıl yaşta değil baştadır kenks

0|1
    1|0
  • ben ne zamandan beri hepolgun davranırım bu konuda yaşım 18

0|1
    0|0
    • şimdi bir kaç muhabbet olsa direk sapık damgasını vurursun ama :)

• tabi

• çıktım ekle hadi ..

• Soruya göre değişir o, sen kendini çok beğenmişsin

0|1
    0|0
    • o ne demek şimdi :)

• Burda öyle sorular gördüm ki kaç yasında olursa olsun ancak sapıklık denebilir

Son cümlenden senin kendini beğenmiş olduğun sonucua vardım :p

• yanlış bir sonuç :)

• olgun olmadıklarından heralde. eğer hemcins değilde karşı cinsle cinsel sohbet diyorsan bu konuşulmamalı. ben isterse 40 yaşında oliyim bir erkekle cinsellik konuşmam ki normal olan da budur.

0|1
    0|0
    • ama soruya cevap ya da ne bilim anlık bir mevzu

• cevap vermem geçiştiririm. neden cinsellik konuşuyosun ki bir kadınla?

• peki

Erkekler Ne Diyor 2

• fiziksel olarak değişime bakılacak olursa 4-5 yaşında kız ve erkek çocuklar erkek-kız ayrımını yaşamaya başlarlar. Bkz. "benim neden pipim yok" kendimden örnek verecek olursam 6-7 yaşında ben annemin arkadaşları geldiğinde masanın altına girip bacak okşarmışım :) varmış bir p*ştluk bende o yaşlarda da :)

0|1
    0|0
  • ben 7 yaşında herşeyin farkına varmaya başlamıştım

0|1
    0|0
Yükleniyor...