Aşkta bekaretin önemi?

Aşık oldugunuz birinde bekaret cok büyük sıkıntı mı sizce.ozellikle kadinda da bu durum eşitlendimi sizce

0|0
16|9

En İyi Kız Görüşü

• cevremden birinin yasadıklarından özet geçeyimm...

kız sadece hoslanarak cıktıgı bırıyle beraber oluyor ve sonra ayrılıyorlar..

kız baskasına asık oluyor cocuk evlenme teklıf edıyo kızda kabul edıyo .. ama içi icini yiyo cocugu kandırmak ıstemıyo bıgun icip icip sarhos oluyo ve cocuga gıdıp herşeyı anlatıyo böyle brsey yasadım ben bakıre degılım senı kandırmak ıstemıyorum ıstersen ayrılalım diyo .. çocukta bunu bana soyledıgın için gözümde degerın bın kat arttı asıl namuslu ınsan sensın benım ıcın dıyo ve evlendıler cok mutlular ... :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Bekaretini koruyan erkek bulmak deveye kuğu gölü balesi yaptırmak gibi birşey artık :D Kızlar içinde artık durum karışıklaştı ama hala bakire kızlar var şaşılacak şekilde :d bence bekaretin önemi yok orası ayrı :D

0|1
    1|1
  • önemlidir ama şöyle ki..

denk olmak kaydı ile

mesela her şeyi yapmış bir adam bakire bir kız isteyemez(nur suresi 3.ayet)

karpuz alırken bile eli yüzü çizik mi diye bakıyorsn değil mi?insanlarla birlikte olurken de öyle

kıskanırım..başkasının dokunmuş olmasına katlanamam

2|4
    0|1
    • +1

Kötü kadınlar, kötü erkeklere; kötü erkekler de , kötü kadınlara; temiz kadınlar, temiz erkeklere, temiz erkekler de temiz kadınlara yaraşır. Nur-26

• hıhım..

• eger bir kıza bekaretiyle deger vericeksen aşık olmanın bir anlamı kalmaz bence

0|1
    0|0
  • birini severken önce bakiremisin diye sorarmısın ? e o zaman bekaretin önemi ne

0|1
    0|0
    • Seversin sonra ben bakire değilim der naparsın seviyorsan takılmazsın zaten ona :)

• pff taktığınız şeye bak mk.

0|0
    0|1
  • Önemsiz.

0|0
    0|0
  • erkeğe aşık olmamın nedeni bu zaten

0|1
    0|0
  • erkek olsaydm onem vermezdm ama işte

0|0
    0|0
  • aşkın gözü kördür derler.bekareti bile gözün görmez.

0|0
    0|0
  • en azından diktirsin gelsn yha .ss.s.sss. :(

0|0
    0|0
  • ne çok sordunuz be önemli değil işte millet yapacak olsa kimsenin haberi olmadan da yapıyor

0|0
    0|0
  • bence önemli bişi

0|0
    0|0
  • Önemlidir...

0|0
    0|0
    • ya bu erkekler hep böyle işte ama ben farklıyım bak :D tamam yeter bu kadar düşündüğün tarih at 21 haziran ilişkimizin başlangıcı :D hem akılda da kalıcı bak ne güzel :D

• hemen face de ilişkisi var yapıyım asdfghj

• keşke erkeklerin de bekaret için anlaşılacak bir ölçüsü bişeyi olsaydı şahsen ben bakir biriyle evlenmek isterdm..

0|0
    0|0
    • erkekte bekaret çok kolay anlaşılır

sana dokunmak isterse öpmek isterse

elini sana yaslarsa patlaktır.

sana bakmaya kıyamıyorsa

elini bile tutmuyorsa bakirdir

• ben o kadar geniş değilim. erkek arkadaşımın bakir olmasını isterim erkek olsam başkasının altına yatmış bir kızı asla kabul etmem.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• elbette önemli. bakirim dinen bunun böyle olması gerektiği için böyleyim. kendim gibi bakire bir eş isterim.

1|1
    0|0
  • sana basit bir soru ?

aşık olduğun zaman , şahsın bakire olup olmadığını biliyormusun ki bu durum ona aşık olmana manii olsun ?

1|0
    0|0
  • Nede severim, Ruh o...pu olduktan sonra, beden bakire olsa ne olur '' lafını.. hep bu bekaret olayı yüzünden, düz yürüyemeyen oturma zorluğu çeken dışkısını tutamayan hatunlar çoğaldı :(( Yazık onlara

1|0
    0|0
  • Geçmisi çok önemli değil önemli olan geleceği.

0|0
    0|0
  • önemli evet

1|0
    1|0
  • Mühim çok mühim

1|0
    1|0
  • önemlidir ..

1|0
    1|0
  • erkeğin neysede bayanın bekareti çok önemli dir.

0|0
    2|0
    • Vajinal bekareti kontrol edebiliyorsunuz da hadi diğerlerini nerden kontrol edeceksiniz, Oyüzden dürüstlük daha önemlidir.

• evet çok mantıklı ama şuda bir gerçektir bekareti olmayan birisi birde gizliyosa onda dürüstlük olacağını zannetmiyorum .

• erkekler için çok önemli

ama kızlar gördüğüm kadarıyla

erkeğin bekaretini önemsemiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...