Ilişki esnasında 2 dk sürede boşaldığını idda eden bir kadın ile sohbet etim

Cinsel ilişki esnasında 2 dk sürede boşaldığını idda eden bir kadın ile sohbet etim bir gerçeklk payı varmıdır yoksa atıyormu ayrıca gerçek ise bu kadında erken boşalma sorunu mu var ?

Güncellemeler:
anladığım kadarıyla kadın orgazım oluyor erkek boşalıyormu gerçi bunlar bana aynı gibi geliyor ayrıca erkek boşalınca orgazım olmuş olmuyormu kadın orgazım olunca boşalmış olmuyormu ?
Orgazım olan kadInın devam etmekten başka yolu yok gibi geliyor bana ama bazıları yavaşla diye biliyor mesela devam etmek istemiyorlar doyuma ulaşılıyor galiba ?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kadın boşalması değil kadın orgazmından sözediyoruz.

Bir çok kadın orgazm olamama ya da çok geç orgazm olma sorunu yaşar. Hatta bu sorunları olmayan kadın azınlıktır diyebiliriz.

Kadının sevişmeye başladıktan sonraki ilk orgazmı için 2 dk çok iyi denebilecek normalin üzeri kısa sbir süre. Ancak daha da kısa sürede orgazm olanına da rastladım.

Kadınlar erkeklerden farklı olarak peşpeşe orgazm olabilirler. İkinci, üçüncü daha kısa aralıklarla gelmeye başlar. Eğer 2 dk bunun için söyleniyorsa normaldir hatta daha da kısa sürelerde orgazmlar devam eder. Bunu yaşayabilenler şanslı kadınlardır.

Kadınlarda erken orgazm diye bir sorun yoktur. Zira orgazm onları seksten düşürmez. Erkekler ise orgazm sonrasında tekrar ereksiyon durumuna gelmeleri zaman istediğinden ve bunu tekrarlama sayıları sınırlı olduğundan erken boşalma ortaya bir sorun olarak çıkmaktadır.

Orgazm olan bir kadın erkeğiyle aynı kalitede sevişmeye devam edebilirken boşalan bir erkek bir ara veya geçiş süresi yaşamak zorunda kalacaktır. Bu da partnerini etkileyecektir.

0|0
    0|0
    • oldukça detaylı ve açıklayıcı orgazım olan kaıdnın devam etmekten başka yolu yok gibi geliyor bana

Kızlar Ne Diyor 5

• olabılır.uzun zamandan berı cınsellık yasamıyordur ya da vucudunun orasından burasında dolanacagına haz aldıgı yere odaklanırsan dırek olabılır tabı mumkundur.

0|1
    0|0
    • peki erken boşalma grubuna girermi erkekler gibi ?

• cınsel uyumsuzluktur aslında erken boşalma bır cınsel hastalık degıl.kadını ya da erkegı ruhen ve fızıkı anlamda yeterı kadar doyurduktan sonra boşalırsan sorun olmaz da o durumdan once boşalırsan cınsel bır uyumsuzluk olur o kadar.

• hiçböyle düşünmemiştim söylediklerin banamantıklı geldi .

• Olabilir.Erkekler orgazma ulaşana kadar kadınlar bikaç defa ulaşır :D

0|0
    0|0
    • kimisi aşırı zor oluyor ama :(

• o kadar berbatmıyım :(

• 2 dakika sürdüğü doğru erken boşalma sorun olmaz nede olsa boşaldıktan sonra devam ede bilir

0|0
    0|0
    • kadın devam etmiyor erkek devam ediyor sonuçta yapıcak bir şeyi yok gibi geliyor yoksa doyuma ulaşmış ekstrası oluyor sanki :)

• bilmemki ben 2 dakikada boşaldıktan sonra daha istekli oluyorum her boşalmadan sonra isteğim artıyor 5-6 boşalmadan sonra doyuyorum

• Demek sende kısa sürede orgazım olanlardansın :)

• Kadında erken boşalma sorununu ilk senden duydum

0|0
    0|0
    • 2 dk orgazım olan erkek problemli oluyor ama neden 2 dk bir orgazım olan kadın problemli olmasın ?

• Ama o boşalmak olmuyor biz günlük dilde öyle kullansak bile, kadında sperm yok sonuçta, erkekte var bir tek.

• ama sıvıları artıyor orgazım olurken

• kadınlar boşalmaz..orgazm oluyrlar..onun dediği zevk suyudur..2 dakıka içinde.. orgazmı da bir illişkide ard arda yaşar..erkek 1 kere boşalırken kadın ooooo :D

0|1
    0|1
    • peki bu normalmi 2 dk bir orgazım olması bazıları hiç orgazım olmuyor ya da 5 ila 10 dk arası sürüyor 2 dk süreyle tekrar tekrar orgazım olan bana anormal gibi geldi ?

• vajinal orgazmı her kadın yaşayamaz ve yaşadığını sanır. ama diğer türlü 2 dk iyi bir süre.. ben 2-3 dk sürüyor..ama bazen kendimi frenleyip eşim boşalırken orgazm olabiliyorummm

• Hmmm anladım birlikte olmak daha çok haz veriyor anlaşılan

Erkekler Ne Diyor 5

• link

:D

0|0
    0|0
  • kadın boşalmaz, orgazm olur. bir kadın cinsel ilişkide erkek normal zamanda boşalıyorsa 4 5 defa orgazm olabilir. belki de sana bunu söylemek istemiştir ama belli ki kendi de ne olduğunu bilmiyor yaşadığının

0|0
    0|0
  • Ama bu erkeklerde ki gibi bir sorun değil ..tam tersine bir avantaj ... çünkü seks esnasında ardı ardına defalarca orgazm yaşama şansı... daha ne olsun ?

0|0
    0|0
  • işemiştir yaa farkında değildir

0|0
    0|0
  • kadınlar boşalıyomuydu yaa (deeermişim)

0|0
    0|0
Yükleniyor...