Kapat

Bakir olmayan erkekler...

Evet arkadaşlar erkekler %90'ı bakire kız ister ama kendisi bakir değildir. Bu sizede saçma gelmiyo mu ? Çoğu kızda bunu kabullenmiş yani bakir olmasada olur diye. Erkeğin mantığı bikere saçma sen karsındakinin ilki olmayacaksın onun ilki olmayı nasıl isteyebilirsin ki ? Sonuçta sende bakir değilsin ve ilki olmayacaksın o kişinin. Bakir olmayanlar bakire kız istemesinler kendinize saygınız olsa zaten istemezsiniz. Ben evlenmeden yapmayı da düşünmüyorum kadınıma saklıyorum kendimi. Sizce de haksız mıyım ?

Güncellemeler:
Bana ılık diyen erkeklere sorum şu ; Kızla birlikte olup kızlığını alıp, ilişkiye girmeden önce senle evlencem falan filan ayağına yatıp, işin bitince de or*spu deyince mi adamlık oluyo ? Bu benim görüşüm sen ortalık malı olmuş bişeyden zevk alacaksan senin kararın ben ise sadece bana ait olan birşey istiyorum hakkımda var. Ilıklıksa ılığım beyler sorun yok.

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• bazı erkekler oyle düsünür benimki her deliğe girsin ama girdiğim deliğe kimse girmesin ...

0|3
    0|2
    • İşte bu cevap alkışlanır helal olsun ne diyeyim :)

• öyle bır soru sorarımki soramazsın yani :) şüphe eder ınsanlr senden bosver gunler cuvala gırmedıya :)

• :)) vazgeçtim o zaman...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Bakir olmayan birinin bakire biriyle evlenmek istemesini komik buluyorum.Bakire biri ile evlenmek isteyen bir erkeğin bakir olması gerektiğini düşünüyorum.

1|4
    0|0
  • 5 yıldız verdim.

0|2
    0|1
  • yeme içme karnını aç koyma:)

umarım onlar çift dikiş bir kızla evlenirler.

kabullenen kızlar da mal. onun bunun ağzında gezen şeyi içine alacak çocuklarının babası yapacak~ vay anasını. .

1|4
    0|1
    • Maalesef.

• Kendinize gelince herşey namuslu doğru başkalarına gelince yerden yere vurun Türkeçeyi size baştan öğretmeyeyim çünkü mafsalınız almaz.

onun bunun ağzında gezen şeyi içine alacak çocuklarının babası yapacak~ vay anasını. . bu cümleyi söyleyin birinin babası ilk iliskisini annesiyle yapmış olmalı bana martaval okumayın keyfinize göre çekip çevirmeyin ne mal olduğunuz belli oldu dahada bu konuda ne yorum yapın nede soru sorun...

• Zebani34 Liseli misin mk ? ismini doğru bile yazamayan arkadaşım sana gelince karaköyü her erkek bilir yani gocunma boşuna bişeylerde aramaya calısma. Senin gibi olmaktansa ılık olurum daha iyi. Ortalık malını herkes yapar koçum ben istersem bende yaparım ok ;)

• Dediğin doğru ama kızlarda akıllandı. Ben ne yaşarrsam yaşayım bakire kızla evleneyim diyenleri tercih etmiyo çoğunluk veya al sana bakire deyip analdan yaşayacaklarını yaşıyolar.

0|4
    0|0
  • kesinlikle haklısın sırf bu yüzden nişan atmış biriyim adam 40 kadınla birlikte olmuş gelmiş bana bakire olmayan kadın almam diyor beyinsiz adam acaba ben seni alır mıyım

2|7
    1|1
    • işte demek istediğim bu.

• o zihniyete sahip insanlar bu şekilde devam etsin diyorum benim düşünceme sahip bir kadın illaki karşılarına çıkacak ve dünya kaç bucakmış gösterecek onlar bakir olmadığı için kıçlarına tekme nasıl basılırmış anlayacaklar

• Delikanlı diye ben sana derim ;))

Erkekler Ne Diyor 9

• Bence haksızsın. Erkekler de kadınlar da artık günün koşullarına bağlı olarak 25-30 yaşından önce evlenmiyor. O yaşa kadar ne yapacaklar. Ondan sonra evlendiklerinde hiç cinsellik yaşamadıklarından ilk gece afallayıp kalıyorlar ve tüm hayatları boyunca toparlayamıyorlar. herkes istediğini yaşamakta özgürdür. Sen bakirliği tercih edersin, bense bekarken gençliğimi ve cinselliği doya doya yaşamayı. Bu herkesin hür iradesidir. İnsan gerçekten sevdikten aşık olduktan sonra bakireliğin hiçbir önemi yoktur.

0|1
    0|2
    • Senden önce bir erkekle birlikte olsa sorun etmezsin yani öyle mi.

• Ama tabiki kendi bakir olmayan bir erkeğin diğer kadınlarla her türlü ilişkiyi yaşayıp ta evleneceğim kız illaki bakire olacak demesi çelişkidir. Benim demek istediğim tam da bu işte. Aşık olamaz olabilir demiyorum. Bakire olmasın kız kendi de bakir değil o kızı kabul etsin başımın üstünde yeri var. Ama kendi bakire değil kız da bakire değil bu yüzden boşanmalar bile var. O kadın seni kabul etmiş sen niye etmiyorsun demek istediğim bu.

• Katılıyorum bu görüşüne

• çirkini öpmemişler ben namusluyum demiş miydi neydi öyle biz söz vardı

1|0
    0|1
  • Bu konuyu ben daha öncede açtım link ve bir karmaşıdır gidiyor.

Bence Felsefe şudur bakir ol bakire iste bakir olma bakire isteme.

0|0
    0|0
  • arkadaş sen kendi iç dünyandan en güzel olanı yaptığın için haklısın ama bırak insanlar istedikleri gibi yaşasınlar. sana allah senin kadar temiz bir eş nasip eder inşallah.

0|0
    0|0
    • haklısın ama bakir olmayanlar kız bakire olmayınca boşanıyolar bile saçmalık değil mi. inşallah.

• o onların dar zihniyeti, biz bunları konuşarak düzeltemeyiz. takılma bence bu kadar.

• bakirim bakire istemekte haklı mı olurum haksız mı?

0|0
    0|0
  • önceden fakir erkek tartışmaları vardı şimdi devir değişti heralde artık bakir erkek tartışılıyor.

0|0
    0|0
  • arkadaş yalakalıkta devrim yapmış.

0|0
    1|1
    • Kime yalakalık yapacağım burda onu anlayamadım -,-

• kızlar kendini bu kadar savunmuyordur. bırak kim ne isterse istesin yahu.

• ok.

• takma bunları kafana...

millet oraları geçeli çok oldu...

0|0
    0|0
  • kızların çoğu bakire görünümlü anal oral sürtünme yapmış olduğu için

0|2
    1|0
Yükleniyor...