Hiç evli bir kadına veya evli bir erkeğe aşık oldunuz mu?

Hiç evli bir kadına veya evli bir erkeğe aşık oldunuz mu ?

Neler hissettiniz, hangi hayalinizin gerçekleşmesini isterdiniz?

Siz cinsellik açısından mı güzellik açısından mı aşık oldunuz

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben aşık olmuştum ama bu olmayacak duaya amin demek olurdu...Boşuna ümitlenip hayallenmemek lazım...

0|1
    0|0
  • Bir dershane hocamı seviyordum oda evli değildi zaten o sevgide sevgi değil eski erkek arkadaşımı andırıyordu çocukluk işte :)

0|0
    0|0
  • iğrenç bişey bu ya...herkes kendiyle bir empati kursun kendi eşine birinin aşık olduğunu düşünsün ona göre bu soruyo cevaplasın...karekteri bozuk kişiler böyle bişi yaşar

0|1
    0|0
    • Aşk bazen senin tabirinle iğrenç olsada oluyor, bunu tasvip etmiş değilim tabiki, ama malesef yaşanan şeyler. Sizde olabilirsiniz farkında olmadan.. Karakter meselesi değil fakat bu söylediğim mesele

• BENİM FELSEFEMDE EVLİ NİŞANLI BİR KİŞYE AŞK YOK,NORMALDE AŞK TABİKİ VAR..BENCE BU KAREKTER MESELESİ

• Kotu bir durum olsa gerek

0|0
    0|0
  • benden uzak Allah a yakın.

0|0
    0|0
  • evli erkeğe aşık olmadım ama aşık olduğum erkek evlendi aşkımda bitmedi ve bir kere buluştuk yakınlaştık daha da olmaz bı beklentım yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yok hiç aşık olmadım ama hoşlandığım evli kadın oldu ama sonra saçmalama malmısın empati kur deidm ve bitirdim.

0|0
    0|0
  • Olmadım, olanı da sevmem döverim...

0|2
    0|0
  • Aşık olduğum söylenemez. Ama bana aşık olmuştu 2 evli bayan zamanında. Şimdi de genç bir evli bayanın benden çok hoşlandığını biliyorum. Kadınlardan korkulur vallahi.:)

0|0
    0|0
    • Senin şansın açık bu konuda, peki onları sana çeken senin özelliğin ne ? :)

• Dürüstümdür, karşımdaki insana mutlaka güven veririm, onların güvenini sarsacak şeyler yapmam asla. Diğer taraftan oldukça yakışıklı olduğumu söylerler. Kilolu değilimdir.v.b

• Evet yaşadım cok zor bir durum

böyle bir hatayı bidaha yapmak istemiyorum artık :(

0|0
    0|0
  • evli bir kadına aşık olmak diye bir şey olamaz nokta.

0|0
    0|0
  • Olmadım ama olanlar var biliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...