Bende bir sorun mu var?

gay prnosu izleyip duruyorum, o videolarda birbirine ne yapıyorlarsa bazlarını sevgilime yapmak istiyorum mesela baldırlarını emmek kalçalarına dokunmak izin verse parmaklamak yani penisten çok kalçaya ilgi duymaya başladım. durum çokmu kötü dersiniz?

0|0
417

En İyi Erkek Görüşü

• Beni istedigin kadar parmaklayabilirsin

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Her türlü erkek arkadaşını kaybedebilirsin. Bu yaptıkların hoşuna gitmeye başlarsa Gay olacağından, gitmezse seni hastanelik edeceğinden.

0|0
    0|0
  • şöyle bir düşündümde hayır diye bağırdım iyiki böyle bir sevgilim yok dedim beni parmaklamak nasıl bir duygu kız için :D rolleri değiştiriyoz :))))

0|0
    0|0
  • Aksine iyi ;) erkek arkadaşın değişik fantezilere açıksa bu istelerine cevap verecektir ama onunda değişik istekleri olabilir sende onlara karşılık verebilirsen ne ala ;)

0|0
    0|0
  • Belki gerçekten gaysın :)

0|0
    0|0
  • Senin bir gözün toptağa bakıyor.Yolun pekde iyi degil..:D

0|0
    0|0
  • Isteklerimiz aynı sen pataklamak ben de parmaklanmak istiyorum

0|0
    0|0
  • Biseksüel olabilirsin

0|1
    0|0
  • swiming deneyimi denemelisin sorunun bu! bir kaç bunu yaptıktan sonra geçecektir heves!

0|0
    0|1
  • parmaklamayı fazla ileri götürmediğin sürece sorun çıkmaz :)

0|0
    0|0
  • bunları izledikçe yapmak, yapmak istedikçe de yatakta istenmeyen kadın olursun... demedi deme...

0|1
    0|0
  • bunları şimdilik başkasında yapmak istiyorsun ama ileride anal deneyim yaşama ihtimalin çok yüksek

0|0
    0|0
  • haci sonun hic iyi görünmüyor lezleşiyorsun

0|0
    0|0
  • normal biz lezbiyen izliyorsak sende gay izleyebilirsin

0|0
    0|0
  • :) fantaszi seyler güzeldir. ama sevgilinin kalçasına parmak olayı ters teper

0|0
    0|0
  • Benim sevgilim olsan sena son bir kez çok fazla hard yapıp ayrılırdım

0|0
    0|0
  • gay olma ıhtımalın var :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sevgilinde denemeye kalkarsın...ters tepki verir sen beni ne sandın derse haber ver :D

0|0
    0|0
  • Benim sevgilimde hoşlanıyor ve çok zevk alıyor.

0|1
    0|0
  • Benim erkek arkadasim bu tarz seyler yapmamdan zevk alıyor ben suphelenmeye baslamıstim :)

0|2
    0|0
    • hmm..parmaklamayı ileri taşımayın fazla :)

• Hayir ve biraz bencillik var. O bana daha hic yaptiklarimin benzerini dahi yapmadi. Hosuna gitmiyor galiba

• aaa..kötü ozaman..aldığı zevki yaşatmalı sana..kac numaralar ayakalrın :)

• İğrençsin sevgilinin yerinde olsaydım "kalçana" tekmeyi vururdum.

0|4
    1|1
Yükleniyor...